Přejít na obsah


Fotka

Traveling, Little Known Parks Finder GC6ADF


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#1 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2015 - 19:36

Proboha lidi... co se tahle keš dostala do Čech, mám ji ve watchlistu.

 

Owner si přeje, aby se keš toulala po zajímavých místech, a aby vždy byly uvedeny nové souřadnice. Naopak si NEPŘEJE, aby se logovala jako "found it" v něčích rukách... a co my Češi děláme???

Pravý opak. Keš místo aby skákala z místa na místo a byla výzvou pro rychlý odlov, podobně jako FTF, a byla tak vzácná, je tahána z eventu na event, ukazována navzájem, logy jsou většinou jen česky, souřadnice kdy byly naposled zaznamenány abys pohledal - přestože už se tam ozvali i cizinci se žádostí o coo - anebo je schovávána do jiných keší jako travel.

A navíc, jak jinak, trčí nejen v Čechách, ale dlouuuhooo v jedné oblasti, ....

 

Další ukázka, jak to vypadá, když hru hraje kdekdo nadšeně podle svýho... ach jo :unsure:


  • 12

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#2 Korismata

Korismata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 159 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2015 - 19:54

Proboha lidi... co se tahle keš dostala do Čech, mám ji ve watchlistu.

 

Owner si přeje, aby se keš toulala po zajímavých místech, a aby vždy byly uvedeny nové souřadnice. Naopak si NEPŘEJE, aby se logovala jako "found it" v něčích rukách... a co my Češi děláme???

Pravý opak. Keš místo aby skákala z místa na místo a byla výzvou pro rychlý odlov, podobně jako FTF, a byla tak vzácná, je tahána z eventu na event, ukazována navzájem, logy jsou většinou jen česky, souřadnice kdy byly naposled zaznamenány abys pohledal - přestože už se tam ozvali i cizinci se žádostí o coo - anebo je schovávána do jiných keší jako travel.

A navíc, jak jinak, trčí nejen v Čechách, ale dlouuuhooo v jedné oblasti, ....

 

Další ukázka, jak to vypadá, když hru hraje kdekdo nadšeně podle svýho... ach jo :unsure:

No když jsme jí lovili my v Pardubicích, tak to bylo ještě v pohodě. Akorát se nám stalo, že než se našla sešlo se nás tam asi šest jako při FTF. Ale to snad autorovi nevadí, hromadné odlovy jsou přece normální. :)


  • 1

#3 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2015 - 8:55

Nic se nemění. Keš je furt kdovíkde a kačeři se chlubí širému okolí, jací jsou frajeři, že ji mají v kapse... :(


  • 1

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#4 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2015 - 11:31

Traveling, Little Known Parks Finder (GC6ADF) on your watchlist has a new log:

Logged by: Cavalier Team
Log Type: Found it
Date: 4/1/2015
Location: Oregon, United States
Type: Unknown Cache

Log:
20:10 Ne nebyl to April. Opravdu za nami prisla az na Geopivo. Sikovna a poslusna krabicka ... :) :) :)

Diky za moznost dostat do rukou tuto putujici legendu ... :)

 

 

 

Jéžišmarjá.... :unsure:


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#5 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2015 - 11:54

A co bys cekal, vsak kazda putovni kes, ktera dorazila k nam, se tu zasekla. Problemem neni to, ze kesku nekdo veme na event, to se ostatne deje vsude, i v USA, problemem je, ze si ji nekdo "privlastni" a ukazuje ji vsem jako nejakou atrakci. Pak trva nekolik dni nez se keska dostane opet do nejake kese a muze byt standardne nalezena. I tak se ale stava, ze putovni keska je pres novou kes jen protazena a opet se stava atrakci kacera, ktery byl u kese s predchozim drzitelem. Kazdopadne delat se s tim nic neda.


  • 0

#6 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2015 - 12:08

tahle snad ani nemá být umisťována v keši...

 

Owner napsal nějaká pravidla v listingu. Na ty se ovšem zvysoka kašle, protože "mě to baví takhle".

 

Někdo se zbytkama zdravýho rozumu v daný lokalitě by měl vysvětlit děckám co a jak a sebrat jim hračku.


  • 5

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#7 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2015 - 13:55

tahle snad ani nemá být umisťována v keši...

 

Owner napsal nějaká pravidla v listingu. Na ty se ovšem zvysoka kašle, protože "mě to baví takhle".

 

Někdo se zbytkama zdravýho rozumu v daný lokalitě by měl vysvětlit děckám co a jak a sebrat jim hračku.

 

Ano, tato nema, resp. nemusi byt v kesi, coz ale nemeni nic na tom, co jsem napsal vyse.

 

S tim ownerem a pravidly se ale jednim smahem dostanes obecne k podvadeni jako takovemu. Owner napise, jak se ma kes lustit event. lovit, a kaceri jdou podle finalovek rovnou ke kesi. Vzhledem k tomu, jak velke mnozstvi kaceru u nas jede jen podle finalek, bych se nedodrzovani nejakych pravidel nedivil. Ostatne dneska v loveni plati bohuzel uz jen jedno pravidlo - zapis v logbooku, nic jineho kacery nezajima, nekteri dokonce kes ani nevideli, resp. nenavstivili - ale jsou v logbooku a to je pro ne to hlavni. Presne jak pises: "je to takhle bavi".


Tento příspěvek byl upraven od k-lord: 02 duben 2015 - 13:56

  • 0

#8 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2015 - 21:18

Citecko,

předběhl jsi mě. A díky, že jsi to udělal.

Už několikrát mě svrběly prsty, že jim to tam napíšu, ale nechtěla jsem být za prudiče, jako vždy :D

Když sem přišla, tak to bylo v pohodě, umisťovala se a každou chvíli se někam posunula. Jakmile se dostala na Moravu, tak to šlo do kopru a stala se hlavně atrakcí na eventech a u jednotlivých kačerů, kteří si zvou ostatní kačery na logování.

 

Když byly Skořápky, tak byla zrovna v Praze a aktuálního držitele vůbec nenapadlo, aby jí tam vzal, protože owner si to nepřeje (i když pokusy o ukecání byly, naštěstí se tak nestalo). Ale to co se keší děje teď je fakt hnus. Divím se, že se ještě owner nenaštval a něco jim tam nenapsal.

 

Před nedávnem mě dorazilo její umístění do keše, která měla poslední nález někdy před půl rokem a celkově snad do dvaceti nálezů. To jsem se bála, že se tam zasekne na dlouho. No, naštěstí jí někdo vysvobodil.

 

Tohle fakt nechápu. Možná budu trošku prudit formou WN :D


  • 3

#9 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2015 - 6:58

Přes skořápky jsem ji měl u sebe, dokonce se na skořápky i podívala, ale nikdo o tom nevěděl, to by bylo boží dopouštění, když tak vidím, co jsou u nás lidi kvůli bodiku schopni. Zrovna tenhle by si zasloužil trochu lepší zacházení. Chtěli ji na skořápkách, dostali ji na pořádně odlehlém místě :) ale co tak koukám, od roku 2010 cca tisíc nálezů, než se dostane z ČR, tak jich bude mít o 500 víc..
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#10 Jirka O.

Jirka O.

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2015 - 21:14

Škoda, kdyby místo toho co se s ní dělo v minulých dnech více putovala tak jak má, mohlo se dostat i na další. Takhle nám odcestovala a máme smůlu :(


  • 0

#11 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2015 - 21:31

Jirka O. - to víš, spousta kačerů má ten starý známý přístup "po nás potopa"... Třeba se nám tu zase ukáže, sleduji jí už děěěsně dlouho a určitě to nevzdávám :)


  • 0

#12 homole

homole

    Já jsem to říkal.

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)
  • LocationLokomotion

Publikováno 06 duben 2015 - 8:14

Je fakt, že by se měla hýbat. Taky jsem měl ji možnost najít a uložit. A s logováním nemám problém, myslím, že owner taky ne. V listingu je:

Once you find it, you log your find and then move it to a new location, if you like.


  • 0

#13 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2015 - 14:13

A je to čím dál tím stejný :(


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#14 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2015 - 16:16

A je to čím dál tím stejný :(


Co nadelas:(
Ale stále doufám, ze se třeba někdy v budoucnu k této raritce dostanu:)
  • 0

#15 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2015 - 18:00

Zajdeš na event?


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#16 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2015 - 18:07

Technická poznámka: Mohl by některý z adminů připojit tohle vlákno na konec původního vlákna věnovaného téhle keši? Ať to máme hezky pohromadě...

 

Pokud by se keš dostala někomu z vás do rukou, dejte mi vědět. Myslím, že nastal čas vrátit ji zpátky do USA...


  • 1

#17 ilus

ilus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2015 - 19:41

 

Pokud by se keš dostala někomu z vás do rukou, dejte mi vědět. Myslím, že nastal čas vrátit ji zpátky do USA...

 

Ty jsi taky miláček. Takže tobě ji předat, ať si ji můžeš pěkně zalogovat, a pak ji jako uvědomělý kačer vrátit do USA.


  • -2

#18 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2015 - 19:42

Už skoro 3 týdny hnije pár km za hranicemi, akorát o ní místní, tím myslím Znojemáky, popř. Dolnorakušáky, asi neví. Takže jim teď dám echo, a jsem zvědav, kdo bude nejrychlejší.


  • 1

#19 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2015 - 20:07

Zajdeš na event?


To urcite ne, ale třeba ji někde odchytim uloženou. Tedy pokud bude zase jen cestovat po eventech, tak budu mít smolika.

No a třeba na ni narazim někde v cizině. I když aktuálně je zase nekde zapikolovana.
  • 0

#20 Korismata

Korismata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 159 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2015 - 20:32

Ty jsi taky miláček. Takže tobě ji předat, ať si ji můžeš pěkně zalogovat, a pak ji jako uvědomělý kačer vrátit do USA.

A není náhodou kulhal ten, kdo nám ji sem z USA přivezl? Spíš bys mu měl děkovat než nadávat... ;)


  • 3




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama