Přejít na obsah


Fotka

Turistické mapy.cz na GC.com

mapa

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
192 odpovědí na toto téma

#41 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2015 - 11:58

Tak tím to nebude... Co tam máš ješte nainstalováno za skripty? S něčím se to asi "bije"...

Jen GME a GCtour.. Leda by to vyžadovalo uložená cookies nebo historii FF, ale to se mi moc nezdá. Po restrtu FF GME funguje, ale vždycky s původníma přednastavenejma mapama, ty vlastní zmizí a je třeba je přidat znova.


  • -1

#42 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2015 - 12:15

A klikneš na to Save po tom Add?


  • 0

#43 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 336 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2015 - 12:55

Pokud někdo používá Operu (což je u verze >14 převlečené Chrome)

  • Nainstalovat Tampermonkey Beta z https://addons.opera...permonkey-beta/ (vpravo nahoře zelené tlačítko (přidat do Opery)
  • Naistalovat  Geocaching Map Enhancements z https://openuserjs.o...ap_Enhancements  (uprostřed nahoře modré tlačítko Install)
  • V Opeře je vidět (u mne vpravo nahoře vedle adresní lišty) červenáikonu s dvěma bílými kolečky u dolního okraje. Stiskni ji a vyber Řídící panel a tam klikni na řádek Geocaching Map Enhancements. Zobrazí se  script (jen jako kontrola).
  • Přidat mapy.cz lze dle obrázku od tomy.22 .. http://www.geocachin...e-2#entry499812

  • 0

#44 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2015 - 13:00

A klikneš na to Save po tom Add?

jo


  • -1

#45 Lukas&Verca

Lukas&Verca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2015 - 18:38

Diky za vzor. Zkusil jsem to napasovat do online map v Locusu a funguje to. Diky.

Tak se mi uz taky zadatrilo


Tento příspěvek byl upraven od Lukas&Verca: 08 duben 2015 - 16:28

  • 0

#46 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2015 - 18:55

Tak jsem se radoval předčasně. Dnes mi Chrom oznámil, že rozšíření GME nepochází ze shopu a zablokoval jej. 


  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#47 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 616 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2015 - 19:11

Tímto krokem mě google dokonale naštval (plus automatické aktualizace bez mého vědomí...) a tak jsem přešel na SRWare Iron. Je to prohlížeč založený na stejném kódu jako chrome, tudíž je v podstatě identický... :-)
Sice to není ideální řešení problému, ale možnost to je.
  • 0

#48 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2015 - 19:46

Ten skript od Masoxa s 12 mapama je fakt super. Fachá to bez chyby.

Přiložené miniatury

  • ScreenshotA.png

  • 0

HW: Samsung Galaxy S3 Neo _ Garmin eTrex Legend HCx  _ Nokia N95 8GB _ PDA Mio P560 _ QStarz BT-Q818

SW: c:geo _ Locus Map Free _ WhereYouGo _ GCDroid _ GDAK


#49 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2015 - 20:24

Podíval jsem se na to, ale zjišťuji, že mi ty turistické stačí. Nakonec na zobrazení keší je nejlepší ta nejjednodušší mapa, ty ostatní jen na plánování, apod.

A k tomu, že instalace nedrží, jen do vypnutí - to opravdu vypadá na nepovolené cookies. Tj. neuloží se a je tam jen do skončení relace. Podívej se, jestli je nemáš zakázané, ale to by nešly i jiné věci. Třeba automatické přihlášení do GS.


  • 0

#50 n3oklan

n3oklan

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2015 - 21:06

Funguje na jednicku... :)  diiiiiiiky :D

Přiložené miniatury

  • Screenshot 2015-04-04 21.52.45.jpg

Tento příspěvek byl upraven od n3oklan: 04 duben 2015 - 21:06

  • 0

^_^ GeoSever - kačeři a kachny nejen ze šluknovského výběžku


#51 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2015 - 21:18

Nikomu nevadi ze GME ma opravneni cist a měnit data na navstivenych webech?


  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#52 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2015 - 22:38

Nikomu nevadi ze GME ma opravneni cist a měnit data na navstivenych webech?

A jak by sis jako představoval, že skript bez tohoto oprávnění bude upravovat zobrazovanou stránku...?!? To je přece samotná podstata tohoto skriptu. Jo a pochopitelně nemění data na webech, ale obsah stránky načtené do prohlížeče.  :)


  • 0

#53 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2015 - 23:19

Podíval jsem se na to, ale zjišťuji, že mi ty turistické stačí. Nakonec na zobrazení keší je nejlepší ta nejjednodušší mapa, ty ostatní jen na plánování, apod.

A k tomu, že instalace nedrží, jen do vypnutí - to opravdu vypadá na nepovolené cookies. Tj. neuloží se a je tam jen do skončení relace. Podívej se, jestli je nemáš zakázané, ale to by nešly i jiné věci. Třeba automatické přihlášení do GS.

No, cookies mám skutečně povolené jen do skončení relace, jak to souvisí s uživatelskými skripty?


  • -1

#54 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2015 - 23:33

Do cookies se ukládá nastavení skriptu...


  • 0

#55 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2015 - 23:42

Hloupý dotaz, ale tohle fakt není moje parketa.

Nainstalovala jsem si rozšíření z prvního příspěvku, dostala jsem ho do chromu, ale mapy tam stejně nevidím.

Musím ještě něco?

Díky!


  • 0

#56 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2015 - 0:37

A za to dik... moc pekne, seznamovskou turistickou mapu pouzivam nejradedji.

 

Btw je nejaka moznost nacpat seznamovskou turistickou mapu do oregonu? :) Abych mel konecne ve vsem tu mapu stejnou...


  • 0

#57 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2015 - 5:53

A jak by sis jako představoval, že skript bez tohoto oprávnění bude upravovat zobrazovanou stránku...?!? To je přece samotná podstata tohoto skriptu. Jo a pochopitelně nemění data na webech, ale obsah stránky načtené do prohlížeče.  :)

Nepředstavoval, jen upozornuju na fakt ktery nemusi byt hned kazdemu zrejmy :)

Ano máš pravdu, těžko bude měnit web, spatna formulace, ale presto, me jako neprogramatorovi porad jak poznam ze cte a meni obsah jen u stranek u kterych to je pro me zadouci(gc.com), ze necte a nejak neodesila napr obsah z inter. bankovnictvi?


  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#58 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 336 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2015 - 6:17

Ono přeci vůbec nevíš, zda obsah internetového bankovnictví neodesila sám prohlížeč nebo nějaký jiný proces běžící na tvém počítači.
Nebo snad víš co a kam jednotlivé procesy posílají?
GME má v nastavení filtr, které stránky má ovlivňovat, je tam www.Geocaching.com/* ale principiálně to pochopitelně může být jen tak naoko.. Ale to už je na velkou paranoiu.

Vypni si v telefonu gps, data a vyhybej se při pohybu městem kameram.
Jsme sledovani všude, pod dojmem falesne bezpečnosti, aneb 1984 v práci již dávno.
Ale to jsem odbočil...
  • 0

#59 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2015 - 7:30

Turistická do Oregona? Zkus Mobac, pokud to do něj dostaneš jako mapovou vrstvu, už by to mohlo jít.

Jenomže to bude obrovský. Na velkou kartu se to ale (možná) vejde. Kdosi dělal ortofoto a cyklomapu Slovenska.

A že si musíš patchnout FW Oregona, asi víš, má formát JNX blokovaný pro své prodávané BirdsEye.


  • 0

#60 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2015 - 7:45

Ej ta moja paranoia.

Lidi se bojí cookies, které jen ukládají nastavení pro příští spuštění, a přitom kupují PM s automatickým obnovením. Myslím si, že nebude ničemu vadit, kdyby náhodou někdo zjistil, kterou mapu jsem naposled používal na kešky, ale že si někde v Americe ukládají všechny platební údaje a že kdyby se k tomu někdo dostal, zaplatí si z mého účtu cokoli, to nikomu nevadí.

 

A změna stránek po jejich načtení je přímo principem všech opičích skriptů a ostatních doplňků. Třeba i Adblock mění načtené stránky. A některým to dost vadí, protože za zobrazení reklamy, případně za její využití, jsou placeni.


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:mapa

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama