Přejít na obsah


Fotka

Nelze stáhnout PQ z GC


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 mrmar80

mrmar80

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2015 - 9:06

Ahoj, prosím o radu - ještě včera mě GG fungoval normálně a v pohodě stahoval vytvořené PQ i nové krabičky samostatně - dnes při pokusu o stažení PQ i jednotlivých hlásí špatné user name nebo heslo - přitom vše je zadáno správně (v nastavení GJ) - přístup na Geocaching Live z GG funguje. Povolení přístup pro GG mám v profilu. User name mám s diakritikou, to mě jediné napadlo. Všem GG dnes funguje? Díky moc za radu co s tím


  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2015 - 9:10

Mement, nejak mi tu motas GJ s GG. GJ bude mit vzdycky problem, zvlkast v dobe, kdy se porad vrtaji ve webu.

Stahovani PQ z Geogetu by ale melo fungovat normalne, a nevidim zadny duvod, proc na to pouzivat GJ.


  • 0

#3 mrmar80

mrmar80

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2015 - 9:15

PQ stahuju přes GeoJarry - dotaz na Geo.com a tam přes záložku Pocket Query - jinak jsem to nikdy nezkoušel, do včera mě to fungovalo.


  • 0

#4 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2015 - 9:25

Stahuj PQ pomoci GG a GC.Live. Je to rychlejsi, spolehlive a korektni. Neni duvod k pouziti GJ pro stahovani PQ.

 

Rikam to tu asi po desate: dnes (tedy presneji posledni rok) uz pouziti GJ temer nema opodstatneni (po PM). Vsechno jde delat primo z GG.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 08 duben 2015 - 9:26

  • 4

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#5 mrmar80

mrmar80

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2015 - 9:36

Beru zpět asi jen problém GJ, přes import PQ to funguje (API) takže počkám na novou verzi GJ jestli někdy nějaká bude. Díky


  • 0

#6 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2015 - 9:48

Necekej na novy GJ. Vubec ho nepouzivej. Nemas k tomu duvod. Nebo mas? Jaky? Ze jsi na to zvykly? Tak si zvykni na to ho nepouzivat.


  • 4

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#7 hudyny

hudyny

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2015 - 10:35

Necekej na novy GJ. Vubec ho nepouzivej. Nemas k tomu duvod. Nebo mas? Jaky? Ze jsi na to zvykly? Tak si zvykni na to ho nepouzivat.

 

Jak mimo GJ stáhnu nové krabice aniž bych musel mít rozsekanou celou republiku do PQ? V GJ klikni na stáhnout nové keše(max 500). 


  • 0

#8 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2015 - 11:00

A kde mas jistotu, ze ti GJ stahne nove kesky? GJ je stahuje podle data vytvoreni. To nema s datem publikace nis spolecneho. Jsou kesky, ktere maji datum vytvoreni i nekolik let zpatky. Byly doby, kdy jsem to taky takto pouzival. Tech kesi, ktere se timto zpusobem nedostaly do databaze bylo fakt hodne. Odhadl bych to mozna i na 10 %. Jestli je to dnes stejne, nemohu posoudit. GJ nepouzivam.

 

Navic timto stazenim neaktualizujes kese v databazi, takze mas stare informace a kesky klidne mohou byt disablovane nebo archivovane.

 

Lepsi je kombinovat PQ a stazeni kesi pres GC.Live. Tam mas docela vysoky limit a do sirsiho okoli se s tim urcite vejdes. Pokud jedes nekam dal, muzes si stahnout zase nejake okoli toho mista, kam jedes. Myslim, ze jsem tu nekde cetl, ze takto lze pokryt i celou republiku.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 08 duben 2015 - 11:01

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#9 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2015 - 11:46

Od posledni verze GG muzes pres gc.live stahovat treba i podle jednotlivych kraju. A i BM muze stahovat z gc.live az 10000 tradicek denne, vcetne listingu.


  • 0

#10 hudyny

hudyny

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2015 - 12:10

Aha, to jsem nevěděl. Panové díky za info;-) 


  • 0

#11 minigibboni

minigibboni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2015 - 16:43

Mement, nejak mi tu motas GJ s GG. GJ bude mit vzdycky problem, zvlkast v dobe, kdy se porad vrtaji ve webu.

Stahovani PQ z Geogetu by ale melo fungovat normalne, a nevidim zadny duvod, proc na to pouzivat GJ.

Ahoj,

nějak už nevím kudy.

Mám PM. Mám vytvářené PQ a ještě nedávno jsem je stahoval bez problémů - čas letí, takže fakt nevím, zda je to 14 dní či dva měsíce zpět.

Používal jsem Databáze-Import-Stáhnout a importovat data. Nyní to nefunguje. GJ (co stím podle všeho nesouvisí) jsem odinstaloval a žádná změna. Navíc jsem se teď přesvědčil, že nastavení musím mít dobře, protože Databáze-Import-Stáhnout kešky jede normálně. 

Když stáhnu PQ, tak mi to proběhne, jako kdyby tam nebyly žádné nové - výsledek jsou samé nuly bez chyby.

Co dělám blbě????? Díky moc za pomoc.


  • 0
Jana&Michael&Ondřej&Matěj

#12 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2015 - 16:48

Nastroje - nastaveni - ziskavani dat

Chyba bude v nastaveni tvych stahovacich profilu.


  • 0

#13 minigibboni

minigibboni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2015 - 16:54

Ahoj,

nějak už nevím kudy.

Mám PM. Mám vytvářené PQ a ještě nedávno jsem je stahoval bez problémů - čas letí, takže fakt nevím, zda je to 14 dní či dva měsíce zpět.

Používal jsem Databáze-Import-Stáhnout a importovat data. Nyní to nefunguje. GJ (co stím podle všeho nesouvisí) jsem odinstaloval a žádná změna. Navíc jsem se teď přesvědčil, že nastavení musím mít dobře, protože Databáze-Import-Stáhnout kešky jede normálně. 

Když stáhnu PQ, tak mi to proběhne, jako kdyby tam nebyly žádné nové - výsledek jsou samé nuly bez chyby.

Co dělám blbě????? Díky moc za pomoc.

Ha, tak stačí napsat a člověk na to přijde. Stačilo přepsat "šedou" hvězdičku v seznamu stahovaných PQ na "černou"... Divné. ALE FUNKČNÍ.


Nastroje - nastaveni - ziskavani dat

Chyba bude v nastaveni tvych stahovacich profilu.

Díky moc.


  • 0
Jana&Michael&Ondřej&Matěj




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama