Přejít na obsah


Fotka

Geojarry chyba


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
40 odpovědí na toto téma

#1 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 449 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2015 - 19:59

Zdravím,

 

plánuji na zítra výlet,zapnu geoget a šoupnu tam geojarry.... z čista jasna chyba při přihlašování na server atd. Nestalo se to někomu. GJ používám už 6 let a ani nevím, jak jinak hromadně keše stáhnout. Moc prosím o pomoc. Děkuji


  • 0

#2 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2015 - 20:02

http://www.geocachin...alnimi-postupy/


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#3 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 449 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2015 - 20:09

Díky, ale přiznám se, že vůbec netuším, jak stáhnou LITE všech keší. Jinak znamená to, že GJ už se nebude aktualizovat? To by pro mne znamenalo velmi nemilou zprávu. Už nejsem PM a tak ani nevím, jak keše sosnout.


  • 0

#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2015 - 20:34

Zkus se porozhlednout po Geogetu, zajiste tam najdes spousty zajimavych funkci! Treba takova jedna ikonka s logem geocachingu na hlavni tlacitkove liste, ktera ma popis "Stahnout kesky..." Ono je to nejen legalni, ale take i rychlejsi nez GJ. Takze pokud clovek nechce byt za kazdou cenu underground, tak se to docela hodi. :P :D


  • 4

#5 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 449 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2015 - 8:56

Díky moc. Už jsem to našel. Nikdy jsem to nepoužíval. Jinak ono to tedy stahuje i listing hinty a vlastně všechno že? Tak zase jsem o něco chytřejší. Asi budu muset pohledat nějaký seznam funkcí, co vůbec geoget umí :)))


  • 0

#6 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2015 - 18:35

TerZdeK - doporučuju si třebas projít materiály ke GeoGetímu školení které jsou na GeooGetím webu.


Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 10 duben 2015 - 18:42

  • 0

#7 dandu1

dandu1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2015 - 8:55

Při stáhování v Geogetu pomocí Geocaching Live nalezených keší = funguje, všechny se stáhnou.

Když chci pomocí Geocaching Live stáhnout keše v okolí např. 10 km, tak se objevuje hláška přihlásit se na tento server. Po přihlášení to opět nefunguje a chce to opětovné přihlášení a tak pořád dokola. Nevíte co s tím?

Geojarry při stahování hlásí chybu loginu na server Geocaching.com. Uživatelské jméno i heslo mám nastaveno. Nevíte kde je chyba? (jméno nastaveno tady: Nástroje -> Nastavení -> Konfigurace Geogetu (tady jenom jméno)), a ještě nastaveno tady: Geojarry - > Nastavení (tady je jméno i heslo)

Díky za pomoc


  • -1
DANDU1

#8 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2015 - 10:30

Geojarry se v současné verzi špatně chytá když máš profil přepnutý do češtiny. Nastav Engliš a možná ti to pojede


  • 1

#9 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2015 - 22:31

Asi to nebude chyba Geojarry, spíš moje, ale zeptám se tady... Donedávna mi stahování keší v určitém poloměru od referenčního bodu bez problémů fungovalo. Dneska jsem si chtěl zase něco stáhnout, zdálo se, že všechno funguje normálně, ale vy výsledku nemám u žádné keše stažené souřadnice. Jsou tam místo nich je 3 otazníky "???".

Neví někdo, v čem by mohl být problém?


  • 0

#10 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2015 - 22:58

Asi se zmenilo neco na webu... s takovym rizikem musis pocitat.


  • 0

#11 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2015 - 23:02

Ze by se neco zmenilo na strance HTML kodu? Proc na stahovani kesi pouzivas GJ? Neni lepsi pouzit funkce, ktere jsou rychlejsi, legalni a nejsou ovlivneny zmenami stranky?


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#12 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2015 - 0:03

Když ti vyhovuje stahování GJ v okruhu (tipl bych kvůli multinám a mysterkám), tak si stáhni jen GC kody a ty pak předhoď GeoGetu pro normální stažení.


  • 0

#13 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2015 - 7:17

Když ti vyhovuje stahování GJ v okruhu (tipl bych kvůli multinám a mysterkám), tak si stáhni jen GC kody a ty pak předhoď GeoGetu pro normální stažení.

No já si chci stáhnout hlavně tradičky, protože budu v zahraničí a datové připojení tam asi nebudu moc používat.

Ten tvůj postup - stažení kódu a předhození GG - udělám jak? Podotýkám, že jsem BM.


  • 0

#14 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2015 - 8:47

I jako BM můžeš přímo GeoGetem přes API stáhnout 10 000 tradiček denně. Nahoře ti HaLuMa radí, kde tu funkci najdeš...  ;)


  • 0

#15 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2015 - 9:19

I já jsem tu už několikrát psal, jak přes API stáhnout tradičky, nebo jak přidat ručně i multiny a mysteky. Nechce se mi to teď hledat, ale psal jsem to dost podrobně. Stručně: Databáze->Import->Stáhnout kešky, nebo tak nějak se to jmenuje. A když zvolíš Summary a okruh 50 km, stáhne se toho dost a plné listingy, jen nebudeš mít stažené logy. A bude to hned, ve vteřinách nebo minutách, ne v desítkách minut jako přes GJ.

A v každém případě ty chybné si oprav. Snad by to měl chytit filtr, kde zaškrtneš Bez souřadnic. A pak jen vše označit, pravou myš, Aktualizovat a vybrat Summary.

A nebo to ani nehledat a aktualizovat všechno. Do 10000 se vejdeš, nebo to uděláš nadvakrát. Stejně stojí za to si listingy aktualizovat, u nenalezených, dochází ke změnám a pak jsem hledal v hromadě shnilé trávy a až doma jsem si přešetl, že právě kvůli tomu ji owner přesunul.


Tento příspěvek byl upraven od mpik: 27 říjen 2015 - 9:24

  • 0

#16 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2015 - 10:52

mpik: Díky za pomoc! Zkusím to hned večer doma, v práci jsem GG ještě neinstaloval.  :)


Tento příspěvek byl upraven od quellen: 27 říjen 2015 - 21:00

  • 0

#17 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2015 - 21:06

mpik: Díky za pomoc! Zkusím to hned večer doma, v práci jsem GG ještě neinstaloval.  :)

 

Tak odzkoušeno a funguje. Jen mi to stáhlo pouze tradičky a jiné typy nejde přidat.

Je toto omezení pro BM?


  • 0

#18 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2015 - 21:08

Ano, je. Jine druhy kesi lze tahat jen podle GC kodu.


  • 0

#19 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2015 - 21:10

Ano, je. Ale pokud tomu předhodíš kódy netradiček, stáhne je to taky. Jak je předhodit, už se tady taky řešilo. Nejjednodušší je vyčistit okno Geogetu a pak natahat odkazy odněkud, kde jsou. Vyhledávací stránka, mapa, atd. Nebo ty odkazy jen CtrlC zkopírovat do schránky. V Geogetu se objeví jako prázdné keše, dají se pak ale označit a hromadně aktualizovat.

EDIT:Haluma byl rychlejší.


Tento příspěvek byl upraven od mpik: 27 říjen 2015 - 21:10

  • 0

#20 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2015 - 21:27

Pánové, díky za rady a za pomoc!


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama