Přejít na obsah


Fotka

plugin Checker


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2015 - 9:33

Docela jsem si tento plugin oblíbil. Jen jsem asi narazil na chybku.

 

U většiny ověřovačů stačí klepnout pravým myšítkem na celou keš a pokud je tam jede správný final waypoin, tak se ověřovač zavolá s jeho souřadnicemi.

Ale v případě Evince se mi to chová jinak - do Evince se vloží nikoliv souřadnice waypointu, ale úvodky keše ! Pokud klepnu na řádek waypointu, tak je to samozřejmě v pořádku.


  • 0

#2 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2015 - 11:06

1, priste prosim sem: http://www.geocachin...i-souradnic/ :)

2, u jaky kese Ti to dela? protoze podle me tato situace nemuse nikdy nastat - nezjistuju souradnice pro ruzne overovace zvlast, ale pouze jednou na zacatku, takze nevidim duvod proc by to u evinky melo delat a jinde ne. co jsem ted zkousel, tak mi to funguje korektne


  • 0

#3 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2015 - 12:13

Sorry, já o tom vlákně vím ale po ránu jsem ho nějak nenašel - vyhledávač mi nabízel samé pitominy.
 
 
Máš pravdu že to bude něco nestandardního, na některých je to v pořádku a na některých ne.
 
Našel jsem například GCY3W0, kde mi to zařadilo úvodky. Ale jak to zkoumám blíže, tak to asi záleží na tom, zda e FWP označen jako přepisovatelný nebo ne. Zajímavé je, že u jiných ověřovačů jsem si toho nevšimnul.
  • 0

#4 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2015 - 13:16

no v kodu se to bere tak, ze pokud je vybran WP, tak se pouziji jeho souradnice,

pokud je vybrana kes, tak se vyberou korigovane souradnice

nemas to nejaky importovany waypoint (s + a ne s =)?


  • 0

#5 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2015 - 20:43

Tak jsem to zvlášť testoval - a skutečně není rozdíl mezi Evince a ostatními, byla to asi náhoda že jsem si toho všiml právě u Evincky.

A o tom jak píšeš "importovaném waypointu" jsem přece psal, takže tam je chyba - prostě se kašle na přepisovatelné waypointy.


  • 0

#6 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2015 - 18:52

asi tomu pořád nějak nerozumím. jakože je problém v tom, pokud je u keše importovaný waypoint a checker se pustí na keši a ne na waypointu, tak to nevezme souřadnice wpt, ale keše?

každopádně jsem přesvědčen o tom, že je to naprogramované (logicky) dobře (to neříkám často! nejsem programátor), a pokud se to nechová tak, jak čekáš, bude to dáno nějakým obecným chováním GeoGetu :)


  • 0

#7 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2015 - 20:39

Asi tomu začínáš rozumět. Protože informace o tom zda jde o přepisovatelný / nepřepisovatelný waypoint má absolutní přednost před informací zda je tam final waypoint obsahující souřadnice  nebo ne. A to považuju za špatné chování.

Samozřejmě vím že existují fake final waypointy, mistři jsou v tom Němci; ale s tímto rizikem bych se smířil.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama