Přejít na obsah


Fotka

Terezínské hry - podpora


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#1 MiraH

MiraH

    MiraH

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2015 - 8:31

Tak co, dotáhneme podporu Terezínských her do konce?


  • 2

#2 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2015 - 8:52

Podle mého je toto vcelku normální jev, když den před koncem projektu chybí pár tisíc, doplatí to autoři ze svého, jenom aby nepřišli o všechno, takže určitě dokončí, není to myšleno špatně, ale čistě prakticky.


Tento příspěvek byl upraven od Novom: 16 duben 2015 - 8:54

  • 1

#3 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2015 - 10:01

Tak co, dotáhneme podporu Terezínských her do konce?

Díky za odkaz, letos bych se tam konečně chtěla podívat, tak jsem rovnou i přispěla. :-)


  • 2

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#4 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2015 - 12:10

Ten úplně první ročník byl nezapomenutelný, teď už se to posouvá někam jinam.


  • 4

#5 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2015 - 12:22

Smrk - velky souhlas, první ročník super. Druhy byl taky ještě fajn. Pak uz je to jen o megaakci. Nic pro mne, jiní jsou nadšení. A tak to ma byt. Vyrazim zase někam hodně daleko a hordy lidí dorazí sem:D
  • 0

#6 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2015 - 13:21

To ať hordy lidí dorazí a dobře se baví, pořadatelům přeju, ať to zvládnou na jedničku. Jen jsem si povzdechl nad vzpomínkou, jak to tehdy bylo takové domácké a amatérské. A komu se tam bude líbit teď, byl by před lety na vrcholu blaha.


  • 2

#7 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2015 - 16:20

No, já sice Megaevent v Terezíně podpořila, ale pak jsem zjistila, že bych tou dobou měla být někde jinde, takže se do Terezína nejspíš podívám úplně jindy.  :lol:  To je tak, když se člověku plní kalendář a neví, kde mu hlava stojí.  :D


  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#8 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2015 - 19:39

No jednou ve drevnich dobách jsem v Terezine byl a byl tak půl na půl v pocitech. Mega akce, pro mne osobne trochu líbila, trochu zklamání. Nicméně s nárůstem masovosti jsem raději dal a tak bych i zůstal, nenarazít na toto - Logo dárce (firmy) na tiskovinách, webu, bannerech akce.Osobní poděkování . - a proto bych se spis chtěl jen poptat... jak se logo firmy a sponzoringu snese s pravidly o nekomerčnosti, a jsou vůbec nějaka takova pravidla? A za druhé, pokud je 120 dárců, což zas v objemu akce není tolik, to opravdu za osobní poděkování stoji jen ten, kdo dá nejvíc? Děkuji, Petr
  • 0

brundi
 


#9 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 243 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2015 - 20:02

Až na to, jestli jsem to pochopil správně, že ten kdo dá 15 tis. tak dostane jen to poděkování a reklamní bannery, zatímco ostatní dostali za své peníze trička, coiny ...  a spolu s tím i přispěli na akci. Alespoň já osobně v tom vidím docela dost podstatný rozdíl.

 

P.S.- nejsem pořadatel ani jinak zainteresovaný pomocník.


  • 0

#10 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 341 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2015 - 7:19

Libore, bez to

 

Až na to, jestli jsem to pochopil správně, že ten kdo dá 15 tis. tak dostane jen to poděkování a reklamní bannery, zatímco ostatní dostali za své peníze trička, coiny ...  a spolu s tím i přispěli na akci. Alespoň já osobně v tom vidím docela dost podstatný rozdíl.

 

Ber to z pohledu velkého dárce, potažmo firmy. Ta se ti na nějaké coiny a trička vykašle. Ale taková reklama "jen" za 15 tis., to je za hubičku.


  • 1

#11 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2015 - 8:15

Tak jsem taky přispěl a budu jen doufat, že magnetka bude v designu buď brány a nebo staré mapy pevnosti....


  • 0

tarmara.png


#12 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 243 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2015 - 11:17

Je to reklama pouze pro velmi malou cilovou skupinu, takže pro spoustu firem naprosto nezajimava ...
  • 0

#13 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2015 - 11:53

Cílová skupina mi zas tak malá nepřijde, ale to už je vcelku vedlejší. Ptám se proto, že na mne to působí trochu nesrozumitelně, a proto bych chtěl vědět, zda třeba organizátoři neví, jak je to s povolenou komerčností takové akce? Protože pokud kačer přispěje menší částkou, defacto si koupí běžný GC produkt( GC, CWG, triko her atd ) a je jen na něm, zda akceptuje nebo neakceptuje jeho cenu. Pokud ale přispěje firma maximální částkou, nekupuje produkt běžný v GC, ale jen a jen reklamní prostor. A to je dle mne prostě čistě komerční záležitost.


  • 0

brundi
 


#14 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2015 - 12:27

Podle pravidel v listingu eventu může být seznam sponzorů, nesmí tam ale být jejich loga. Smí tam taky být odkaz na nekomerční stránky, věnované eventu. V lidtingu tohoto eventu nevidím žádný seznam sponzorů, tím méně jejich loga, vidím tam jen ten odkaz na stránky, věnované eventu. Ty evidentně komerční nejsou. O tom, že by na takových stránkách bylo zakázáno uveřejnit i logo sponzora, který pomáhá akci financovat, o tom v pravidlech nevidím ani slovo, nicméně ani na stránkách eventu jsem zatím žádná loga sponzorů nenašla, pokud tam někde jsou, tak dost dobře schovaná :D . Takže moc nevím, v čem je vlastně problém.


  • 0

#15 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2015 - 12:31

Podle pravidel v listingu eventu může být seznam sponzorů, nesmí tam ale být jejich loga. Smí tam taky být odkaz na nekomerční stránky, věnované eventu. V lidtingu tohoto eventu nevidím žádný seznam sponzorů, tím méně jejich loga, vidím tam jen ten odkaz na stránky, věnované eventu. Ty evidentně komerční nejsou. O tom, že by na takových stránkách bylo zakázáno uveřejnit i logo sponzora, který pomáhá akci financovat, o tom v pravidlech nevidím ani slovo, nicméně ani na stránkách eventu jsem zatím žádná loga sponzorů nenašla, pokud tam někde jsou, tak dost dobře schovaná :D . Takže moc nevím, v čem je vlastně problém.

 

Děkuji za výpis z pravidel, eventy jsou pro mne velkou neznámou, nepořádám ani moc nenavštěvuji. Jen se v tom tedy pořád neorientuju - pokud tedy nějaká firma přispěje na tom sbíracím serveru, kde je psáno že "Logo dárce (firmy) na tiskovinách, webu, bannerech akce", je to reálné slibovat, nebo ne?


  • 0

brundi
 


#16 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2015 - 12:36

Na web akce, t. j. sem to podle mě dát klidně můžou. Na trička a magnetky taky, v to jim nic nebrání. Jen do listingu eventu na GC.com smí přijít pouze jméno firmy, nikoliv její logo nebo odkaz na její (komerční) stránky.


  • 0

#17 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2015 - 12:37

To je kvadratura kruhu. Potřebuju hodně peněz na kvalitní cirkus, ale nesmím se pořádně zmínit o tom, kdo mi je dal. Kdysi jsem dělal event, kde jsme nesli pivní sud po sjezdovce. Majitel pivovaru mi naplnil jeden vodou (ten jsme nesli) a nahoru mi lanovkou vyvezl druhý sud s pivem, pípou a chlazením (ten jsme pili). A jediné, co jsem mu za to mohl nabídnout, byl znak pivovaru na CWGčku.


  • 1

#18 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2015 - 12:40

už jasnejsi, dekuji Jacce a smrkovi za osvetleni tematu


  • 0

brundi
 


#19 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2015 - 12:42

Brundi, neřeš byznys a běž ven. Taky to tak dělám.


  • 0

#20 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2015 - 12:56

Tahle věta se už stala kačerskou variantou legendárního jmelí :-)


  • 2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama