Přejít na obsah


Fotka

Hledání geocoinu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 didius.falco

didius.falco

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2015 - 17:57

Prosím neznáte někdo kačera MALUEL ???

Od 11.2.má v držení můj geocoin  TB5X69E. Počítám že je Moravskoslezský kraj. Psal jsem mu několikrát email a nic. Děkuji za pomoc.


  • 0

#2 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2015 - 18:20

Ahoj, 9.4. s ním byl v Německu, tak ho snad někam vloží.
  • 0

#3 MistrVichr

MistrVichr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2015 - 7:11

Ahoj, rozhodně bych nezoufal. Třeba jen zatím nenašel krabku, která by si pěkný coin zasloužila. Upřímně mám taky jeden coin dýl než je v pravidlech, ale taky ho nechci dávat do nějaké obyč plastovky uprostřed ničeho. Ale to že nereaguje na mail je přinejmenším divné a neslušné.
  • 0

#4 Blue Elf

Blue Elf

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2015 - 21:01

S tímhle mám taky špatné zkušenosti - mě držel TB jeden chlapík přes rok a na maily taky kašlal. Nakonec ho naštěstí vypustil.

Obecně, pokud někdo TB vytáhne a zaloguje, je to dobré. Někdy ho drží příliš dlouho, ale je jasné, že si ho nenechá - to by nelogoval. Horší je, když TB dlouho trčí v keši, která má návštěvy, to je podezřelé.

Více info najdeš na wiki


  • 0

#5 svetylecko

svetylecko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2015 - 19:20

Já mám například problém, že jeden občasný lovec má můj geocoin už od konce roku 2009. Zpočátku mi na maily odpovídal, omlouval se, poslal dokonce fotku, že ho opravdu má a že ho někam brzy dá. Už ale asi čtyři roky nereaguje. Čas od času se ho snažím kontaktovat, ale už opravdu nevím, jak ho donutit, aby tu minci poslal dál.

 

Kdyby někoho tenhle případ zajímal, jedná se o tento kousek:

http://coord.info/TB2VCMP

 

A dotyčný nereagující kačer: http://www.geocachin...f6-a05e277c6a90

 

Kdyby někdo věděl, co s tím, rady jsou vítány. :-)


  • 0

#6 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2015 - 21:02

Jeden můj coin skončil u Poláka s jedinou nalezenou keškou. Chvíli mi odpovídal, pak psal o tom, že pojede na dovolenou do Španělska, pak zase v zimě na hory... A když se nic nedělo, napsal jsem mu, že je normální zloděj, dělá Polsku ostudu a kvůli takovému, jako je on, si Evropa o Polsku nemyslí nic dobrého. Kupodivu mi už nikdy neodpověděl.


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama