Přejít na obsah


Fotka

Celý svět na mapy.cz

mapa

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
29 odpovědí na toto téma

#21 milan.k

milan.k

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2015 - 13:30

Milane, taky mně vyhovovalo najít při street view ten bod , a vím, jak na to v "nových " google mapách - prostě kliknu vpravo dole na tu ikonku "používáte plnohodnotné Mapy Google, přepněte do zjednodušeného režimu" - no a jsi ve "starých" mapách - tedy režim lite.  Tady se dřív ten bod objevil po kliknutí na google mapy u kešky třeba na silnici hned, jak sis dal street view. Teď to chce napřed na to místo v mapě, kde máš značku, ještě  kliknout pravým - zadat " co je tady" a ta značka se pak objeví i při pohledu zblízka, čili " na silnici".

 

Super !

To je přesně ono, moc děkuji.


  • 0

#22 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2015 - 14:36

Když už je tu řeč o mapách - osobně jsem vždy radši používal google mapy, protože měly street view (což už má od nedávna i seznam, ale kvalita je dost otřesná).

Většinou, když vyluštím mysterku, tak se chci hned podívat, kde se keška nachází. Dám do mapy (ať seznam či google) souřadnice a hned bod vidím, můžu si jej prohlédnout na mapě i na leteckém snímku.

Když se chci podívat na street view (případně ten panoramatický pohled od Seznamu), tak Seznam mi v tomto režimu bod na těchto souřadnicích neukáže. Googlí street view to až do nedávna uměl (člověk viděl ulici a na určitém místě bod, sice to nebylo kdo ví jak přesné, ale přesto to byla užitečná věc). Ale poté, co přestala být podporovaná starší verze map a člověk musí používat novou se všemi těmi dlaždicemi překrývajícími mapu, tak ve street view bod už taky nevidím.

Umíte se někdo ve street view podívat na polohu bodu ?

Dělám jen něco špatně nebo už tato možnost v mapách není ?

Umí toto mapy od seznamu ?

Taky jsem přepínal ze Seznamu na Google kvůli Streesview. Dokud...nebyla nová verze Keškomapy. Ta se dá spustit i v prohlížeči a je v ní vše. Seznam, Google, ČUZK, souřadnice, Streetview, Panorama, atd.


  • 0

#23 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2015 - 11:26

funguje vám export tras v  plánování? Před  týdnem to šlo a nyní je to funkční pouze po volbě kanoe..


  • 0

#24 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2015 - 13:16

funguje vám export tras v  plánování? Před  týdnem to šlo a nyní je to funkční pouze po volbě kanoe..

 

Nefunguje. Kromě toho export naklikané lomenice exportuje nesmysly.


  • 0

#25 petula.boruvka

petula.boruvka

    petula.boruvka

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2015 - 21:15

Zdravím,

nemůžu tady o tom nic najít, přitom se to tu určitě muselo řešit. :( Chci se zeptat - když si na mapy.cz zadám trasu, pak si jí vyexportuju do GPX a pak si jí otevřu v Locusu, tak mi to zobrazí jen pár bodů spojených přímkou. Přitom mi to dřív fungovalo a exportovalo to trasu poměrně podrobně. Nevíte, v čem je chyba? Předem moc děkuju. =)


Tento příspěvek byl upraven od tomy.22: 22 červenec 2015 - 23:23
sloučeno s již existujícím threadem

  • 0

Nováčkům doporučuji pročíst tento článek.


#26 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2015 - 21:48

řešilo se to zde http://www.geocachin...e-2#entry507357

jinak v sobotu jsem jim chybu nahlásil a tohle mi v pondělí odpověděli...

 

Dobrý den,

děkujeme, že pomáháte vylepšit Mapy.cz.

O chybě víme a pracujeme na jejím vyřešení. Prosíme o trpělivost.

Za tým Mapy.cz přeji hezký den.

Jakub Faifer
Mapy.cz

obchod@smartmaps.cz
http://www.seznam.cz/

Seznam.cz, a.s.,Radlická 3294/10, 150 00 Praha 5

Identifikační číslo hlášení: #0112354


Tento příspěvek byl upraven od miki6: 22 červenec 2015 - 21:51

  • 1

#27 petula.boruvka

petula.boruvka

    petula.boruvka

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2015 - 21:55

Moc děkuju. Tak doufám, že to brzo rozchoděj, doteď jsem používala jen tohle a jinak si vytvořit trasu po turistických trasách neumím. =)


  • 0

Nováčkům doporučuji pročíst tento článek.


#28 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2015 - 21:58

ale ted jsem to zkoušel a zdá se, že už to funguje, zkus v to  plánování uložit ve formátu KML.. Locus to zvládá.


  • 0

#29 Lukas&Verca

Lukas&Verca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2015 - 7:38

Moc děkuju. Tak doufám, že to brzo rozchoděj, doteď jsem používala jen tohle a jinak si vytvořit trasu po turistických trasách neumím. =)

No a co primo v tom Locusu? neni to komplikovane a pracne vytvaret to jinde a pak to tam nasledne importovat? ;)


  • 0

#30 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2015 - 8:48

pro mě je komplikovaný vytvářet trasy v Locusu.  Jen si zkus vytvořit třeba  40 km po Krkonoších...

 

http://mapy.cz/s/jTnd


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:mapa

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama