Přejít na obsah


Fotka

jednoduchá appka ?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
10 odpovědí na toto téma

#1 foglik

foglik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)
  • LocationKarlovy Vary

Publikováno 21 duben 2015 - 17:18

Omlouvám se

Zdravím všechny

existuje nějaká jednoduchá aplikace pro android ve stylu - zadám  gps souřadnice a hledám, bez zbytečného marastu jako je např C:geo, lokus4, aDrake a další ...

příklad - multi keška podle zadaného úkolu, už jsem se propracoval k gps souřadnicím, ale ty jsou mi úplně na ...... nic protože nejdou zadat ani do jediného z uvedených (i když lokus mi neustále tvrdí že není instalován ...) proto hledám toto:         zadám  gps souřadnice a hledám


Tento příspěvek byl upraven od foglik: 21 duben 2015 - 20:53

  • 1

#2 foglik

foglik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)
  • LocationKarlovy Vary

Publikováno 21 duben 2015 - 17:21

aDrake potřebuje další programy do PC:  databázi keší + program na stahování databáze ....


  • 1

#3 Stepan_M

Stepan_M

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2015 - 17:36

existuje nějaká jednoduchá aplikace pro android ve stylu - zadám  gps souřadnice a hledám, bez zbytečného marastu jako je např C:geo, lokus4, aDrake a další ...

příklad - multi keška podle zadaného úkolu, už jsem se propracoval k gps souřadnicím, ale ty jsou mi úplně na ...... nic protože nejdou zadat ani do jediného z uvedených (i když lokus mi neustále tvrdí že není instalován ...) proto hledám toto:         zadám  gps souřadnice a hledá

 

Ale umí, jen na to jdeš asi špatně. Nevím jako Locus (ten jsem nikdy nepoužívat, ale bude to určitě umět také), ale v c:geo i aDrake stačí zadat finálový waypoint a dát navigovat na něj.


  • 2

#4 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2015 - 17:36

V a:Drake klikneš na Ad-hoc waypointy, vybereš Založit nový waypoint, zadáš souřadnice, dáš Navigovat k waypointu a jdeš.
V jiných programech to bude podobné.
  • 0

Etrex 30 + GPI generator + Geoget + a:Drake Plus nebo Locus Pro na CAT S50, Wine, Debian testing


#5 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2015 - 17:55

A adrake zadne dalsi programy v PC nepotrebuje, je schopen pracovat zcela autonomne jen v mobilu a data taha z gc.com. Ten Geoget v pocitaci neni podminka, ale jen velky bonus v podobe offline databaze kesi.


  • 2

#6 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2015 - 18:11

Pokud jde o to nic neinstalovat, tak já v mém mobilu mám předinstalovanou aplikaci Mapy, která umí zobrazit zadaný bod podle souřadnic i moji polohu. Ale hledat podle toho jsem nezkoušel.


  • 0

#7 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2015 - 18:51

existuje nějaká jednoduchá aplikace pro android ve stylu - zadám  gps souřadnice a hledám, bez zbytečného marastu jako je např C:geo, lokus4, aDrake a další ...

příklad - multi keška podle zadaného úkolu, už jsem se propracoval k gps souřadnicím, ale ty jsou mi úplně na ...... nic protože nejdou zadat ani do jediného z uvedených (i když lokus mi neustále tvrdí že není instalován ...) proto hledám toto:         zadám  gps souřadnice a hledám

Do c:geo běžně zadávám vyluštěné souřadnice, nebo souřadnice multin a žádný marast tam nemám. Ve tvém případě bude problém někde jinde. Já jsem docela antitalent, ale c:geo je poměrně přívětivá a intuitivní aplikace, zorientovala jsem se tam dost rychle. Zadat souřadnice a hledat tam jde a to velice snadno. Navíc si můžu vybrat, jestli se nechám navigovat podle kompasu, radaru či mapy.


  • 3

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#8 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2015 - 19:44

Boha jeho, to je výkvět tohle, ani pozdravit to neumí, žádné díky apod, jen to štěká nějaký požadavky.
Jestli neumíš sepnout mozek ani na tak primitivní nástroj jako je c:geo, tak se do geocachingu vůbec nepouštěj, to by to v terénu dopadlo...
  • -2

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#9 foglik

foglik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)
  • LocationKarlovy Vary

Publikováno 21 duben 2015 - 21:08

Pro pražskýho chytráka Rendyho -

1) dobrý den

  2) děkovat jsem neměl ještě za co

3) když někdo položí otázku tak je to v Prazéééé štěkání? (tak proto je ta naše republika tak v pr...)

4) díky takovým chytrákům jako Rendy co sežral Šalamounovo hovno jsem tady naposled.

 

ostatním děkuji za poznatky,již je to vyřešeno, hlavní závada byla v mobilu (vadný přijímač GPS)


  • 1

#10 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2015 - 21:13

Ale no tak. prazskychytrak to urcite nemyslel špatně. Napsat ahoj, dobrý den, čau. To myslel. A opravdu to vypadá lépe s tímto slůvkem. ;)

 

Ještě jedna věc. Pokud je tvůj problém vyřešen a více se již k němu nebudeš vyjadřovat, můžej jako zakladatel toto téma zamknout.

 

Ahoj


  • 1

#11 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2015 - 21:15

Foglik: klidně sem choďte...
  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama