Přejít na obsah


Fotka

Keška "Sovice" (u Vetlé)

android

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Master69

Master69

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2015 - 13:41

Dobrý den , chtěl bych se zeptat jestli někdo neví přesné umístění toho "keše" je to pro mě moc důležité , už jen proto že jsem tam ztrácil přez 4 hodiny, obcházel lagunu do kola , a nikde nic, koukal jsem pod kameny nad lagunu okolo laguny a prostě nic. Je tam vůbec ještě ? Díky za odpověď. 


  • -3

#2 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2015 - 16:06

Ahoj, asi napište ownerovi, ať poskytne nějakou nápovědu, případně zkontroluje úkryt keše.

Hledáš podle GPS? Zkus si pořádně zvětšit internetovou mapu. 4 hodiny je dost, ale taky jsem začínal. Na stránce té keše je nějaká nápověda. Přečti si logy nálezců.

EDIT: Kešky se hledají podle souřadnic. Abys je viděl, musíš se přihlásit. Pokud jsem našel správný profil, tak jsi na něm dva roky nebyl. Přesné umístění ti nikdo nesdělí.

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 27 duben 2015 - 17:55

  • 2

#3 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2015 - 19:46

Zřejmě myslíš GCXCMJ. Lovil jsem ji před rokem a skrýš byla velmi jednoduchá. Poslední nálezy jsou dva dny staré a nikdo nehlásí žádný problém. Vše nasvědčuje tomu, že problém bude na tvém přijímači. Zmínka, že's obcházel lagunu dokola ve mně nevzbuzuje zrovna důvěru k použitým metodám. Jak hledáš, tedy jakou GPS (nebo jinak), jak jsi zadal souřadnice...?


Tento příspěvek byl upraven od kiReGPS: 27 duben 2015 - 19:46

  • 0

#4 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2015 - 20:37

Uz jsem ji sice lovil davno, ale nemyslim si, ze je s ni nejaky problem, ja proste prisel a odlovil. Podle logu ji nekdo odlovil naposledy 25.4.2015. Zkus kontaktovat autora, treba ti poskytne fotku jako napovedu. Jen nejak netusim jak se dostavas k souradnicim teto cache, kdyz jsi nebyl 2 doky na svem profilu?


  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp






Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:android

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama