Přejít na obsah


Fotka

GSAK + BadgeGen státy

gsak statistika

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2015 - 13:15

Mám problém. Už delší dobu při generování statistik mě to nehodí (viz profil) v záložce Bagde odznaky všech zemí, kde jsem kešoval. Přitom v nalezené/findfs - First cache by country mám všech 38 států, při zobrazení statistiky na project-gc taky.

Počet zobrazených států kolísá +/- 1 asi podle počasí. Přitom do 1st cache nebyl problém doeditovat Kosovo.

Ono to vlastně všechny odznaky za státy negeneruje snad od začátku. V nastavení makra mám samozřejmě nalezené státy zaškrtlé.

Kde by mohl být problém?

 

GSAK 8.5.1.37 + BadgeGen 3.2.10


  • 0

#2 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2015 - 13:27

A neni problem v tom, ze GS pri posledni zmene mj. take prejmenovali radu statu? Minuly tydne jsem to upravoval ve Statoru, tech zmen je odhadem kolem 20. Je otazka, zda (a jak) reflektuje Badge tyto upravy.

 

EDIT: Treba zrovana Kosova, co mas v tabulce prvni kese ve state, vubec v seznamu statu nemaji a tu kesku vedou jak srbskou.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 18 květen 2015 - 13:32

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#3 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2015 - 16:28

Problém trvá už dlouho, tady si myslím, že ta to GS nemůže. Teď mě napadlo, že by to mohlo kazit makro polygony_CE 6.0, které nemusí být kompatibylní s badge. To by znamenalo kouknout někam dovnitř a porovnat (zeditovat) jména států.

 

Co se týče Kosova. Tak to je ruční editace cca 5 srbských keší. Když už jsem ho projel, tak ho tam chci mít i kdyby se GS na hlavu stavěl :) To ale nebude ten problém.


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:gsak, statistika

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama