Přejít na obsah


Fotka

virtualizovaná multicache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
48 odpovědí na toto téma

#41 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2015 - 8:49

Ole, di už někam s touhle mantrou :(

 

A ty zážitky při odlovu - patří k nim i hrabání v hnízdě s mladejma?

 

http://www.geocachin...0d-bd6a0cc9b32e

 

:( :( :(

Tam není hnízdo, ale budka s nezaslepenou dírou a možností uhnízdění ptáků. Krabička je z boku přístupná ze zdola, oddělená od prostoru pro hnízdění. Podle mne blbost, že to owner udělal jako funkční budku.


Tento příspěvek byl upraven od Petman02: 01 červen 2015 - 8:49

  • 8

#42 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2015 - 9:05

Ownera stejně ke změně nic nepřiměje. Stačí se podívat, co dělá s logy, ve kterých mu vytýkají chyby, zakryptovává. V jednom logu dokonce kdosi upozorňuje na to, že by se tam mohli uhnízdit ptáci... Toto je zralé na zásah vyšší moci.


  • 1

#43 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2015 - 9:44

Možná by stačila nižší moc :D - třeba tam zajít mimo dobu hnízdění a tu ďouru mu zaplácnout kusem fólie.


  • 2

#44 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2015 - 10:49

Jen doplním, že když jsem tu keš v sobotu v noci lovil, tak jestli tam uvnitř ptáci byli, tak se nijak neprojevovali.  Logy jsem předem nečetl a tak jsem netušil, že bych je tam měl očekávat. A do té ptačí části jsem samozřejmě nesvítil ani nešťáral.

Ale pokud se neplánuje předělání finálky na virtuální :) , tak jsme tu OT.


  • 0

Etrex 30 + GPI generator + Geoget + a:Drake Plus nebo Locus Pro na CAT S50, Wine, Debian testing


#45 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2015 - 11:41

Mantra nemantra, má smysl se tím nějak trápit, když to GS nemá pohlídané a lidi takhle mohou beztrestně logovat? A v tomhle případě je dobře že to GS nějak nekomplikuje, protože za chvilku by jsme se ztráceli v tunách pravidel a opatření jako je tomu v běžném životě.
Co se týče budky, tak jsem se s podobným řešením setkal poprvé, tak jsem sam nevěděl jak reagovat, i tam ptáčata pípala jen chviličku, tak jsem nevěděl jestli se mi to nezdálo nebo co to bylo. To je ale věc ownera, že to takhle blbě udělal, já bych to nikdy nespojoval, prostě fake budku a hotovo.
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#46 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2015 - 12:40

No, hlavně je z toho, myslím, dobře vidět, jaká je škoda, že Zeměplk vymejšlí nepotřebný kraviny, o který nikdo nestojí, a zároveň neustále oklešťuje rozmanitost hry, ruší různý typy keší a všechno postupně stlačuje na úroveň nenáročnejch a jednotvárnejch škatulí za okapem nebo v pařezu. Kdokoliv chce vytvořit něco zajímavýho a kreativního, má co dělat, aby se nějak s odřenejma ušima vešel do stále přísnějších a podrobnějších pravidel. Rozumim třeba přísnějšímu dozoru nad terénně náročnějšíma kešema, aby se lidi zbytečně nerakvili, rozumím ochraně soukromýho majetku, netopýrů atd., když na keš místo tří lidí měsíčně přijde tři sta, ale virtuálky, webcam keše, putovní keše, to všechno by mohlo obohatit hru a nechápu, proč by nemohly mít právo na život.


No přesně. Virtuálek a webcam je hrozná škoda, už jich je jak šafránu...Nechápu proč je onehdy zařízli, přesouvat se na waymarking se mi nechce. Místo toho přišly hlouposti jako challenge@labcache...
  • 4

#47 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2015 - 12:49

Důvod pro zrušení virtuálek byl ten, že je to na údržbu nejjednodušší typ keše. A asi byla obava, aby za chvíli nebyly všude jen virtuálky a klasické krabičkoidní kešky by pošly na nezájem. Přitom stačilo jen zpřísnit pravidla, kde virtuálky dělat. A u webkamer bylo důvodem to, že owner keše není schopný zajistit funkčnost kamery. Přitom od toho je tady možnost keš zase archivovat. Taky mi nikdo nezajistí, že časem nebude zlikvidovaný pařez. Jen si tím ulehčili práci.

GS se na hru dívá očima z Ameriky. Pro typického amerického geocachera je nejideálnější tradička kousek od silnice a pokud možno aby jich tam bylo hodně, co nejsnáze dostupné. Z nich se pak taky rekrutuje velké množství platících členů. Z toho obrovského množství tamních kačerů je pak jen zlomek, který ocení multinu na půl dne s finálkou na skále s výhledem na jezero. A i kdyby z toho zlomku byl stejný procentuální počet platících hráčů jako v té mase, tak to není obchodně zajímavé.

Jako důkaz se stačí podívat na mapu, co tam zakládají za keše. Ty nezakládá GS, ale kačeři sami sobě navzájem. Takový Pavouk Nephila by tam valnou návštěvnost neměl.


  • 4

#48 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2015 - 9:42

Tahle by klidně i mohla GC134NW Taky to nikomu nevadí, že je to bez fyzické keše, owner nedokázal udělat keš tak, aby mu ji neustále nekradli.

R.I.P.

Archived&Locked


  • 3

#49 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2015 - 12:55

Dobrá věc se podařila.


  • 3

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama