Přejít na obsah


Fotka

Noc kostelů a Dny víry v Praze


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2015 - 12:42

Dneska večer a v noci probíhá v mnoha zemích světa Noc kostelů, která dává možnost komukoliv nahlédnout i do míst, kam se běžně nedostane, a často se i zúčastnit zajímavého programu nebo se zeptat na věci, které ho zajímají. Program pro celou ČR zde.

 

V Praze na Noc kostelů bezprostředně navazují Dny víry, společná týdenní akce různých křesťanských církví, která má Pražanům i návštěvníkům hlavního města představit podstatu křesťanství a životní styl křesťanů 21. století. Ve dnech 30.5. - 6.6. proběhne množství nejrůznějších aktivit, koncertů, přednášek známých osobností vědy a kultury, panelových diskusí, ale třeba i filmový festival nebo různé neformální akce typu táborák, možnost si zahrát na varhany v kostele či společné pivko s panem farářem. Úplný program zde,

 

Zejména na program Dnů víry doporučuju se kouknout, některé záležitosti mi tam přijdou hodně zajímavé. A samozřejmě - opravdu všichni jsou srdečně zváni :) !


  • 0

#2 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2015 - 14:07

Jacko, nevím jak v Praze, ale v Brně se každoročně (nevím jak letos) připojovali i muslimové se svou modlitebnou.


  • 0

#3 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2015 - 14:53

Jacko, nevím jak v Praze, ale v Brně se každoročně (nevím jak letos) připojovali i muslimové se svou modlitebnou.

Tím spíš mne zajímá tohle téma: http://www.dnyviry.c...ravedliva-valka


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#4 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2015 - 18:01

Jacko, nevím jak v Praze, ale v Brně se každoročně (nevím jak letos) připojovali i muslimové se svou modlitebnou.

Mam dojem, že loni byla otevřená i mešita v Praze, ale letos jsem je tam neviděla ani v Praze ani v Brně. Možná se bojej, aby jim tam nějakej nejmenovanej českej fundamentalista nehodil bombu :D.


Tento příspěvek byl upraven od Jacka: 29 květen 2015 - 19:12

  • -1

#5 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2015 - 18:50

Jacka: Alespoň u nás nikdy nebyli publikovaní v oficiálním programu


  • 0

#6 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 420 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2015 - 19:23

Koukala jsem, že jedna s akcí je i fotbal s řádovou sestrou, v tom máš prsty? :ph34r:


  • 0

#7 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2015 - 9:58

Koukala jsem, že jedna s akcí je i fotbal s řádovou sestrou, v tom máš prsty? :ph34r:

Absolutně ne-é :D. Já na kolektivní míčový hry nejsem, to mě ve škole děsně otravovalo, a vůbec-  sport považuju za nebezpečnej :D. Se mnou leda tak koupání v ňákým bahňáku nebo projížďka na kole. A nebo bych zavedla T5 meditaci ve výšinách, ale nevim, jestli by to u organizačního týmu prošlo :D.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama