Přejít na obsah


Fotka

Nový notebook


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#21 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2015 - 13:22

Samozrejme zalezi na planovane zivotnosti notasu. Pokud ma vydrzet 2 roky, o nice nejde. Pokud 4, je to horsi, poridi se treba neco s triletou zarikou, pak rok modleni a zhruba po tech ctyrech letech se stejne vyhodi pac i kdyby nahodou jeste fungoval, je moralne nepouzitelnej.

 

Nedávno jsem se zbavovala NTB, kterej jsem dostala z druhý ruky někdy kolem roku 2000. Měl Win98, na internet kartu, a jak krásně fungoval :D. Dala jsem ho kamarádce, co si dělá sbírku z různejch muzejních exponátů, v podstatě by s nim nebyl žádnej problém, kdyby se mu nevybila ta mrňavá biosová baterie, pak už bylo třeba tam dycky strkat disketu s biosem a nová baterka měla větší cenu než celej noťas. Jo, a taky bylo čím dáltěžší pro něj najít funkční antivirus :D

 

Ale kdybysme najely na tvuj systém, tak musíme vyházet 95% všech počítačovejch krámů v batáku. Možná jestli bys neměl spíš přidat v tom modlení, hele :D!
 


  • 1

#22 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2015 - 13:24

A jsme zase u toho, Pokud nezáleží na tom, co na něm bylo. Já reklamoval jedinou PC věc, a to byl externí disk, na kterém jsem měl zálohy. Naštěstí jsem je do té doby nepotřeboval, vše jsem ještě měl na HD. CD po několika letech nepřečtu. Cloudová úložiště mohou ze dne na den skončit, nebo se překročí jejich kapacita. Ne každý má k dispozici serverovnu.

Ale to už jsme od debaty o noťasech daleko.


  • 0

#23 Obludka

Obludka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2015 - 14:11

Gratuluju.

 

Děkuju.. :)

 

Služební dostanu, ale přecijen tady bych služební a soukromý raději oddělila.. :)

 

Zatím jsem si "vyhlédla" tenhle : https://www.alza.cz/...fe-d2305679.htm

btw pro pobavení: http://www.levneelek...m3h85ea)-ruzova


  • 0

#24 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2015 - 14:56

už jsem tu dnes jednou psal , kterým procesorům se vyhnout. Nejhorší ale je, že  v té velikosti co požaduješ snad všichni výrobci používají řadu "Bay Trail -M"

http://notebook.cz/c...ateni-zakaznika


  • 0

#25 JeDie

JeDie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2015 - 16:58

Osobně bych v této cenové kategorii volil gigacomputer - odkaz tu někdo dával... Za tu cenu zejména notebooky v prvních dvou řádcích nemají konkurenci... Jen pozor na velikost disku - je tam SSD 128 GB - tam se ti moc filmů nevejde, ale zase to bude pěkně svižné na práci... nebo zvolit model s větším, pomalejším diskem... (já bych spíš koupil externí...)

 

Windows 7 by měli jít upgradovat na Windows 10, což by měl být ještě ten nejlepší systém všech dob! :D (čas ukáže)


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama