Přejít na obsah


Fotka

Odarchivace

groundspeak pravidla schvalování

 • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 willy 98

willy 98

  Member

 • Members
 • PipPip
 • 20 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2015 - 8:37

Ahoj, chtěl bych se zeptat, kdy a kým bylo povoleno to že archivované kešky nebudou již nikdy odarchivovatelné? Co když náhodou budu pod vlivem alkoholu a archivuji si keš? Nejsem opilec, nemohu pít. Ale proč není možno keš odarchivovat, jaké jsou k tomu důvody? Děje se to je v Čr? V pravidlech na GC nic nepíší, na stránkách Reviewerů, není o tomto zmíňka. Co s tím? Jak se proti tomu bránit? Věřím že nejsem jediný, kdo se tomuto diví, a bude.

Dnes (26.7.2015, v 9:48) jsem našel tento odkaz, odarchivace je možná, ano sice za závažných okolností, ale je. A pokud umím číst - dodatek ''That is why only the site administrators and community volunteer reviewers have the capability to unarchive it''. Ze strany požádání Reviewera je možné bez udání důvodu odarchivovat keš.

Chci se zeptat bylo by opravdu možné odarchivovat keš bez těchto zbytečných komplikací?


Tento příspěvek byl upraven od willy 98: 26 červenec 2015 - 8:52

 • 1

#2 Tobias Reviewer

Tobias Reviewer

  Advanced Member

 • Reviewer
 • PipPipPip
 • 104 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2015 - 9:53

Ahoj,

správně jsi vložil odkaz na Help center, kde se říká, že archivace kešky ze strany ownera má být trvalý stav. Také se tam píše odarchivace keše se provádí jen ve velmi výjimečných případech. Výjimečný případ může být tehdy, když listing archivuješ omylem. V žádném případě se ale nejedná o situaci, kdy dojde k archivaci listingu ze strany reviewera z důvodu dlouhého disable. Odarchivace se taktéž neprovádí v případě, že si keš archivuješ sám kvůli nedostatku času a třeba po půl roce si to rozmyslíš. Toto skutečně není onen závažný důvod pro odarchivaci, samozřejmě pokud ten nedostatek času není způsoben vážnými zdravotními nebo rodinnými problémy.

Na závěr ještě dodám, že každá žádost o odarchivaci se posuzuje individuálně.


 • 7
Tobias Reviewer
Reviewer pro ČR – kraje Moravskoslezský a Olomoucký

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:groundspeak, pravidla, schvalování

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama