Přejít na obsah


Fotka

Nový výtah - doporučení firmy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2015 - 10:24

Vím, že je tady hodně odborníků, ale i určitě někdo, kdo si nechal dělat v domě výtah. Čeká nás tato skvělá akce u nás v domě (Praha) a rád bych vás požádal, zda máte nějaká doporučení nebo naopak nedoporučení firem stavějících výtahy. Díky moc za tipy.


  • 0

#2 HarryhoCache

HarryhoCache

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2015 - 10:42

Dělal jsem pro naše SVJ výběrko v roce 2011. Od předraženého Thyssenu jsme přešli k Vytahy VMC. Od té doby si nikdo nestěžoval. Dělají kompletní servis, akorát nevím, zda staví nové?!

Kromě podstatné ceny (za různé typy zákonných prohlídek, za vyprošťování, za servis) jsem sledoval reference, sídlo, dostupnost náhraních dílů a existenci non stop služby.


  • 0

#3 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2015 - 11:04

U nás v domě zůstal původní a jen prošel repasí. Cenově úplně někde jindea hlavně zmizely ty nepříjemné hlučné rány při dojezdu kabiny. Klec má nový pajšl, nové tlačítka a na střeše strojovnu. Jestli by to nebyla lepší cesta než komplet nový ( máme ten ze 70.let s proti závažím.
  • 0

*


#4 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 20 srpen 2015 - 11:11

U nás (na Kladně) výtah předělávala firma Výtahy Vaněrka z Teplic, jen mám dojem, že jim ta rekonstrukce trvá déle než konkurenci, ale byli nejlevnější a s výtahem jsme spokojeni.


  • 1
A kdo netuší nic o Kreténské organizaci, tak zde se dozví víc

#5 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2015 - 14:04

Ten náš je také někdy z těch 70, ale chceme zvyšovat o patro výš a údajně podle vyjádření současného správce výtahu je konstrukce na hraně životnosti...


  • 0

#6 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2015 - 16:37

Poves tam lano s jumarem, dej to za T5 a vyrazne usetris :)


  • 2

#7 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2015 - 17:26

Poves tam lano s jumarem, dej to za T5 a vyrazne usetris :)

Přesně to jsem čekala, když jsem viděla, kdo napsal poslední příspěvek :D. Nezklamal jsi :D :D :D


  • -1

#8 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2015 - 19:37

Ja si celkem zakladam na tom ze na me je spolehnuti :P

 

Ale ve skutecnosti to shodou okolnosti taky resim. Takze muzu poskytnout pro srovnani dve nabidky na vytah, asi radove podobnych parametru, jestli je zajem. Dodavatele ovsem vyzkouseneho nemam, zatim je to take ve stadiu uvah. Taky uvazuju ze bych vymeknul a vyjimecne udelal bezbarierovou T1.


  • 0

#9 mroud.brown

mroud.brown

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2015 - 9:27

U nás v paneláku dělala rekonstrukci výtahu firma Výtahy Pardubice  a jsme spokojeni. Proti původní kabině je ta nová větší a to i přesto, že přibyly vnitřní dveře kabiny. Uspokojivá je i rychlost výtahu a plynulost chodu. Mám možnost srovnat s výtahem jiné firmy v domě, kde bydlí rodiče manželky. Tam jsou šílené prodlevy mezi dovřením šachtových dveří, kabinových dveří a samotného rozjezdu kabiny, no a u dojezdu je stejné.Náš výtah je podstatně svižnější a navíc má hezčí ovládání pomocí dotykového displeje :) .


  • 1

#10 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2015 - 10:29

Tak zatím máme v hledáčku 3 firmy - OTIS, EL-VY a VÝTAHY VMC. Nemáte někdo na ně osobní reference?


  • 0

#11 HarryhoCache

HarryhoCache

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2015 - 17:50

Tak zatím máme v hledáčku 3 firmy - OTIS, EL-VY a VÝTAHY VMC. Nemáte někdo na ně osobní reference?

Co to je osobní reference? Nestačí to, co jsem napsal výše?


  • 0

#12 modry adept & Peggy

modry adept & Peggy

    Modry adept & Peggy

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2015 - 21:01

KM výtahy ČB


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama