Přejít na obsah


Fotka

Publikace eventů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2015 - 12:24

Měl bych malý dotaz. V Praze jsou eventy publikovány víc než měsíc pouze v dopoledních hodinách. Na eventy omezené účastí se tak člověk nedělající v kanceláři u počítače, nemá šanci ani dostat... Nešlo by tu publikaci rozházet i v odpoledních hodinách? Pohádku o tom, že reviewer nemá jindy čas neberu, ty dva tři eventy určitě nejsou problém pustit později. Když to jde v jiných krajích, proč ne v Praze?


  • -6
Vložený obrázek

#2 Rico Reviewer

Rico Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2015 - 14:52

Reviewer občas čas i jindy má, jen ho mívá vyhrazený pro jinou zábavu. A jelikož máme instrukce z Groundspeaku, že eventy jsou tzv. "time sensitive", tak je schvaluji přednostně. A když je owneři pošlou ke schválení večer, tak se k nim často dostanu právě dopoledne.

 

Teoreticky bych jejich publikaci odložit mohl, ale co na to pak ti, kteří se zase nebudou moct hlásit kvůli odpolední publikaci? Ti co mají odpolední směny nebo ti co se odpoledne věnují rodině a tak nestíhají logovat eventy? A to nemluvím o tom, že i já jsem rád, když mám frontu prázdnou a můžu se věnovat dalším revírnickým radostem či strastem.

 

Osobně mi zase moc nesedí pohádka o tom, že i pro nepracujícího v kanceláři je problém něco vyřídit na mobilu s datovým připojením.

 

Ale věřím, že pokud ownerům tvoje přítomnost na eventech chybí, tak mi event pošlou ke schválení kolem poledne a pak je velká šance, že ven půjde jindy než dopoledne. ;)


  • 16




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama