Přejít na obsah


Fotka
* * * * * 1 Hlasů

Kolik emailů přes gc.com lze poslat

groundspeak

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
18 odpovědí na toto téma

#1 Kvety

Kvety

    kytarista

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2015 - 15:50

Ahoj,

 

prosím vás, loguju earthkešky a asi před 40 minutami mi při kliknutí na email v profilu u ownera vyběhlo: "Sorry, you have overexceeded your email quota."

 

Nemůžu zaboha nikde najít, jaký je tedy limit pro zaslání emailů? Včera jsem poslal jeden se skoro asi 5000 znaky (max limit) a dnes jsem poslal 2 emaily. Asi 4 dny před tím jsem poslal tak 15 emailů kvůli earthkám. Ani teď po asi 40 minutách stále email poslat nemůžu. Jestli to má vliv, jsem premium member.

 

Děkuji za rady.


  • 0

#2 Kvety

Kvety

    kytarista

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2015 - 17:24

Tak ani po 3 hodinách stále nemůžu posílat emaily přes ownerovy profily.


  • 0

#3 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2015 - 17:37

Nevim jestli na to ma vliv zda jsi/nejsi premium member, ale kdyz jsem aktivne dohledaval sve geocoiny, tak jsem poslal vic jak 10 zprav za den, ale mozna se neco od te doby zmenilo.

 

Jedine co mne napada, je message center (navzdory tomu, ze ho nemam rad), ale nevim zda je povazovanej za rovnocenej kanal. Vim ze se to resilo par mesicu zpatky, ale vysledek uz nevim...


  • 0

#4 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2015 - 18:14

V dubnu to bylo 5 zpráv v řadě a následná dvacetiminutová pauza.


  • 0

#5 Kvety

Kvety

    kytarista

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2015 - 20:29

Děkuji za rady,

 

dvacet minut určitě neplatí :D ani teď, po 5 a půl hodinách stále nemůžu :(

Ten message center používat nebudu, neb chci mít zálohu na emailu a navíc ne každý ho chce.

Zvláštní, každý rok po dovolené emailuji jak zběsilý a letos jsem poprvé narazil :D Snad to bude zítra lepší. Díky vám.


  • 0

#6 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2015 - 20:58

Zcela jistě platí pro PM 7 mailů v řadě a pak 20 minut pauza. Velmi často kvůli eventům potřebuji rozeslat více mailů, tak si to hlídám. Loni ta pauza byla jen patnáctiminutová, ale limit stejný.


  • 0

Klidně se rozčilujte.


#7 Kvety

Kvety

    kytarista

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2015 - 21:04

Zcela jistě platí pro PM 7 mailů v řadě a pak 20 minut pauza. Velmi často kvůli eventům potřebuji rozeslat více mailů, tak si to hlídám. Loni ta pauza byla jen patnáctiminutová, ale limit stejný.

Jsem PM a stejně ani teď nemůžu, nu což, jdu spát a zítra uvidíme. Díky za rady.


  • 0

#8 VelkyVezir

VelkyVezir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2015 - 21:22

Jsem PM a stejně ani teď nemůžu, nu což, jdu spát a zítra uvidíme. Díky za rady.

Jestli to trvá několik hodin, tak předpokládám, že máš stále otevřený prohlížeč a sem tam zkoušíš tu samou stránku obnovit, nebo prostě v rámci té otevřené stránky klikáš na ten stejný odkaz. Před pár týdny jsem řešil prodobný problém - stačilo zavřít a znovu otevřít prohlížeč, případně pro jistotu se odhlásit a znovu přihlásit...


  • 0

#9 Kvety

Kvety

    kytarista

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2015 - 6:39

Jestli to trvá několik hodin, tak předpokládám, že máš stále otevřený prohlížeč a sem tam zkoušíš tu samou stránku obnovit, nebo prostě v rámci té otevřené stránky klikáš na ten stejný odkaz. Před pár týdny jsem řešil prodobný problém - stačilo zavřít a znovu otevřít prohlížeč, případně pro jistotu se odhlásit a znovu přihlásit...

Neobnovoval jsem, dokonce jsem zkoušel i jiné profily, ale odhlásit jsem se nezkusil. Už to funguje, příště zkusím i odhlásit. Děkuju


  • 0

#10 Kvety

Kvety

    kytarista

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2015 - 8:20

Tak opět stejný problém. Včera posláno asi 10 emailů během asi 50 hodin. Dnes ráno jsem poslal 3 během hodiny a půl a opět nemůžu posílat. Už více jak hodinu. Odhlášení přihlášení nefunguje a zkouším různe osoby.

 

Budu vděčný za každý i triviální nápad. Díky vám.


  • 0

#11 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2015 - 9:13

A proč posíláš tolik e-mailů přes profily? Když už s někým jednou komunikuješ, můžeš přece po odpovědi posílat maily rovnou.


  • 0

Klidně se rozčilujte.


#12 Kvety

Kvety

    kytarista

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2015 - 9:20

A proč posíláš tolik e-mailů přes profily? Když už s někým jednou komunikuješ, můžeš přece po odpovědi posílat maily rovnou.

Odpověď máš hned v prvním příspěvku, který sis nečetl a nevíš, na co odpovídáš: Protože loguju earthkešky.Jinak bych samozřejmě dal odpověď.


  • 0

#13 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2015 - 9:43

Hm, nenapadlo mne, že někdo loguje tak velké množství EC, aby to zahltilo mail po několik dní. Nicméně mám radu - když už existuje ta šílená služba Messaging, pošli ownerům, kteří nemají vyhraněné preference a nemají v listingu, že si to nepřejí, odpovědi přes tuto službu.

 

JInak děkuji za napomenutí. První příspěvek jsem četl už toho jedenatřicátého a dokonce jsem do tohoto vlákna přispěl tentýž den. Ale už nebudu, slibuji.


  • 0

Klidně se rozčilujte.


#14 Kvety

Kvety

    kytarista

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2015 - 9:47

Hm, nenapadlo mne, že někdo loguje tak velké množství EC, aby to zahltilo mail po několik dní. Nicméně mám radu - když už existuje ta šílená služba Messaging, pošli ownerům, kteří nemají vyhraněné preference a nemají v listingu, že si to nepřejí, odpovědi přes tuto službu.

 

JInak děkuji za napomenutí. První příspěvek jsem četl už toho jedenatřicátého a dokonce jsem do tohoto vlákna přispěl tentýž den. Ale už nebudu, slibuji.

Pohoda, asi jsi zapoměl a nevěděl jsi tak na co odpovídáš. Ten messenger, také mě to napadlo, ale má to dvě nevýhody: někdo si to nepřeje a nepošle se záloha na email.

Jinak mi nepřijde, že bych posílal tak moc emailů, abych to zahltil, spíš jestli se to nepočítá i podle IP adresy a nejen podle nicku. Ale dík


  • 0

#15 Kvety

Kvety

    kytarista

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2015 - 6:51

Protože si pokaždé pošlu zálohu na email, není složité přijít na ten limit, tak pro ostatní:

 

10 emailů za 1 den

 

změna viz níže


Tento příspěvek byl upraven od Kvety: 06 září 2015 - 8:24

  • 0

#16 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2015 - 7:12

Hmm, koukám, že to museli zavést v posledních pár letech... Jestli se nejedná o propagaci nového message centra. I když spíše to bude opatření kvůli spamu (ani se nedivím).

Od roku 2011 jsem nepotřeboval rozesílat víc jak 10 zpráv denně. Ale v roce 2011 jsem určitě odeslal za 1 den 16 zpráv (upozornění na pořádání dalšího ročníku eventu účastníkům předchozího ročníku).


  • 0

#17 Kvety

Kvety

    kytarista

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2015 - 8:28

... Jestli se nejedná o propagaci nového message centra. I když spíše to bude opatření kvůli spamu (ani se nedivím)...

Opatření kvůli spamu? Zatím jsem se já, ani v okolí nesetkal, že by někdo spamoval. Ale taky mě napadlo ta propagace message centra. A je silnější než jsem čekal :D Poslední email z gc.com přes profil jsem poslal 3. září 2015 8:17. Pak vyběhla známá hláška o prekročení limitu: "Sorry, you have overexceeded your email quota."

 

Dnes, tři dny po, stále nemůžu emaily posílat. Nedá se nic dělat, musím využít to centrum :(


  • 0

#18 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2015 - 18:13

To je nějaké divné, emaily přes GC posílám každý týden tak 10 a v pohodě.

Message centrum nepoužívám.

Být tebou zkusím dotaz na groundspeak, proč ti nejdou posílat zprávy.


  • 0

#19 Kvety

Kvety

    kytarista

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2015 - 18:49

To je nějaké divné, emaily přes GC posílám každý týden tak 10 a v pohodě.

Message centrum nepoužívám.

Být tebou zkusím dotaz na groundspeak, proč ti nejdou posílat zprávy.

Je to divné :( Dotaz zkusím položit někdy za 10 let, až se naučím anglicky :D

 

Děkuji ale za rady, už jsem smířen s centrem zpráv a hned si vše pro jistotu přeposílám na email...


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:groundspeak

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama