Přejít na obsah


Fotka

Filtry: přidat možnost Průnik a XOR ; bugy v Blízkost ; Trasa&Polygon


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 kvasnicovy

kvasnicovy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2015 - 20:13

Tak jsem zabrousil do Filtrů-Blízkost,Trasa, Polygon, je to super věc. Našel jsem tam pár věcí ke zlepšení (možná to jsou zbytečnosti) a pár chyb.

 

Půjdou dát třeba ty dotazy do FAQ?

 

1. Napadlo mě, když už je ten systém filtrů tak skvělý, tak aby to bylo kompletní, tak by se již k existujícím operacím (Přidat, Odečíst, Načíst), Mohla přidat volba Průnik a XOR.  

 

Pak se chci ještě zaptat, jak přesně fungují Blízkost, Trasa a Polygon v kombinaci, když jich z Dostupné zpřesunu do vybrané. Něco jsem si odskoušel, a bylo by to vhodné dát do dokumentace.

Trasa - Sloučení

Polygon . u mě to funguje jako sloučení (ale v dokumentaci je psán průnik).

U Blízkosti nevím, tam mi to funguje divně

Hodilo by se i do těchto 3 sekcí přidat  možnost sjednocení nebo průniku

 

 

3. Nějak mi blbne Blízkost. Zaprvé ne vždy jde druhým tlačítkem odstranit bod a někdy to dává výsledky z uplně jiného místa a někdy to nedává žádné výsledky i když y to mělo teoreticky vypsat skoro celou databázi.

 

4. U Trasa je možná trochu nešikovné, že je nutné opět přepnout z kreslení na posun (ikonky vpravo nahoře), jinak se neuloží čára (zkoušel jsem i když má víc než 3 body, kdyby se náhodou jen neukládal poslední bod)

 

5. Není možné udělat Trasu ,která je z víc než jednoho tahu (v kreslícím okně ; pro sloučení stačí mít víc trasu uložených, ale je to trochu kontraproduktivní ), zůstane jen poslední segment. Platí to i pro polygon, ale tam to asi není tak smysluplné.

 

6. Z jakého důvodu jsou Zobrazit mapu kešek

(píšu to do code, protože normálně vložené to do odkazu sežralo text za tím)
http://localhost:54545/cachemap/mapa.html?
  dělané přes web server? Myslel jsem, že to třeba bude automaticky refreshovat podle toho realtime když přidám, odeberu keš ze seznamu, ale ne.

 

 

7. Proč se (programem geoget.exe) otevírá TCP spojení na doubleclick.net a taky na 50.gcache.iol.cz ,které přesměruje (při otevření v browseru) na google.cz? 


Tento příspěvek byl upraven od kvasnicovy: 02 září 2015 - 20:14

  • 0

#2 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2015 - 20:25

1. Napadlo mě, když už je ten systém filtrů tak skvělý, tak aby to bylo kompletní, tak by se již k existujícím operacím (Přidat, Odečíst, Načíst), Mohla přidat volba Průnik a XOR.  

 

 

Je to asi tyden, co jsem AND (prunik) a XOR pridal do Combine :)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama