Přejít na obsah


Fotka

Skloubení koníčků, aneb vhodnost vkládání předmětů do kešek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#21 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2015 - 15:02

Omyl. CWG je předmět na výměnu jako každý jiný, proto ho lze vyměnit za cokoliv adekvátní hodnoty. Právě na výměnu v keši za cokoliv jiného byl tento předmět svými tvůrci původně zamýšlen. Sběratelským atiklem se stal až později a jen pro některé.



Souhlas, ale měla by platit i výjimka, zveřejněná na stránkách výrobců CWG.

Pokud je vlastníkem keše typu CWG směnárna určeno pravidlo výměny CWG za CWG, je nutno ho respektovat
  • 0

#22 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2015 - 15:14

....

 

Můžeš si založit kešku, která bude třeba v "large" podobě, zaměřená na sbírání věcí a karet s hokejovou tématikou, stejně jako Hlinka. Taková keška by byla super! :D Typnul bych si, že se kačerům bude líbit, když bude třeba i nějak tématicky provedená ;)

Viděl bych to jako dutou hokejku s maličkým otvorem někde v půlce a uvnitř nanovku. :-) Sice by se tam nevešly ty kartičky, ale určitě by se o ní povídalo.


  • 1

#23 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2015 - 17:10

Viděl bych to jako dutou hokejku s maličkým otvorem někde v půlce a uvnitř nanovku. :-) Sice by se tam nevešly ty kartičky, ale určitě by se o ní povídalo.


Pěkná by byla zmenšenina stadionu. I tribuny tam udělat... jako byla ta Berxova koupelna, něco takovýho.
  • 0

#24 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2015 - 18:07

Pěkná by byla zmenšenina stadionu. I tribuny tam udělat... jako byla ta Berxova koupelna, něco takovýho.

a malé bafuňáře, s malými úplatky...


  • 11

#25 deiv14

deiv14

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2015 - 0:14

Jé, tady se rozjela pěkná diskuze :) děkuji za všechny podnětné názory a co se týče těch výměn kartička za CWG, tak chápu oba úhly pohledu, i proto mám už připravený obrázek a v nejbližší době mám v plánu objednat si vlastní CWG, takže tento problém odpadne :D

 

Co se týče té kešky zaměřené na výměnu karet, soudě podle ohlasů, určitě bude stát za to ji časem založit :) jsem rád, že jste mě v tomto podpořili, díky :)


  • 2

#26 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2015 - 7:08

Co se týče té kešky zaměřené na výměnu karet, soudě podle ohlasů, určitě bude stát za to ji časem založit :) jsem rád, že jste mě v tomto podpořili, díky :)

Tak přeji, ať se zadaří. Podobné kešky věnované např. kartičkám Pokemon či Magic the Gathering už existují. Hlavně aby to nebyla mysterka typu, kde pro výpočet finálky bude třeba zjistit číslo kartičky série Pro Set sezóny 1990/91, na které je např. Brett Hull. Takové kešky kačeři milují. :wacko:


  • 0

#27 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2015 - 8:55

kdyz jsme u tech konicku, ja se hrabu v autech (teda spis v jednom autu http://coord.info/TB60GCA), ted mam doma stare kusy karburatoru, jednu motorovou hlavu....ze bych je otrackoval a nacpal do kesi?? Nebo i bez track numberu - u te hlavy by fair trade byl za cenu srotu - ma pres pet kilo


Tento příspěvek byl upraven od tarmara: 10 září 2015 - 8:57

  • 0

tarmara.png


#28 deiv14

deiv14

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2015 - 9:59

Tak přeji, ať se zadaří. Podobné kešky věnované např. kartičkám Pokemon či Magic the Gathering už existují. Hlavně aby to nebyla mysterka typu, kde pro výpočet finálky bude třeba zjistit číslo kartičky série Pro Set sezóny 1990/91, na které je např. Brett Hull. Takové kešky kačeři milují. :wacko:

 

No myslím, že taková keška by byla nejlepší jak tradička, přece jenom už tím, že by byla tematická by byla něčím zvláštní a kombinovat to ještě s typem keše by asi nebylo moc ku prospěchu věci :) 


  • 0

#29 deiv14

deiv14

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2015 - 10:00

Jo jinak o těch keších věnovaných Ivanu Hlinkovi a naganským hrdinům už jsem četl na fóru hokejových karet :D pokud se do těchto částí republiky někdy dostanu, určitě budou mou prioritou :)


  • 0

#30 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2015 - 10:30

kdyz jsme u tech konicku, ja se hrabu v autech (teda spis v jednom autu http://coord.info/TB60GCA), ted mam doma stare kusy karburatoru, jednu motorovou hlavu....ze bych je otrackoval a nacpal do kesi?? Nebo i bez track numberu - u te hlavy by fair trade byl za cenu srotu - ma pres pet kilo


Tak udělej kešku v garáži. To bude taky skloubení koníčků...
  • 0

#31 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2015 - 10:34

Tak udělej kešku v garáži. To bude taky skloubení koníčků...

Měl jsem něco rozpracované, tématické, ale pak mi 40 m od garáže přistála jedna zaokapovka kvalitativně nevalná....a nechce se mi ji ukrást a vpálit hned do jejího listingu NA log :)


  • 0

tarmara.png





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama