Přejít na obsah


Fotka

Kešky na mapy.cz

groundspeak mapa

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
585 odpovědí na toto téma

#581 nokiak

nokiak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)
  • LocationTábor

Publikováno 15 září 2015 - 21:47

Teď jsem koukal a ty kešky na mapy.cz pořád jsou.....


  • 0

#582 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2015 - 21:48

To bych netvrdil. :)

Jenže to je v řádně jiném, ale ne špatném významu. A abych pravdu řekl, trochu jsem se nad tím termínem zamyslel a jestli to má znamenat označení kačerů, co loví intenzivně, rádi a chtějí hru zachovat pro ty, kteří projeví alespoň trochu úsilí a najdou si chvíli pro nalezení správného serveru a registraci na něm, tak je beru jako vyznamenání a hlásím se k němu.

Když si vzpomenu na sebe, první keš jsem našel až šestý den po registraci, do té doby jsem prolézal internet  a snažil se zjistit "vo co vlastně gou". Mám za to, že tak nějak by to mělo být u každého hráče.

 

A ještě tady nezazněla jedna věc: jednu chvíli keše vylézaly při hledání úplně samy (bez klíčového slova keš). Když se vžiju do kůže člověka, co ho to vůbec, ale vůbec nezajímá, asi by mne hodně naštvalo, že mám třeba restauraci hledat mezi spoustou nepotřebného haraburdí, které se tam najednou objevuje.

 

Návrat k předchozímu stavu proto vítám. Ono totiž zdaleka neplatí, že každá změna je k lepšímu...


  • 0

#583 worksheet

worksheet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2015 - 22:01

Teď jsem koukal a ty kešky na mapy.cz pořád jsou.....

Kolikrát tu ještě zazní "v průběhu týdne"...


  • 1

#584 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2015 - 22:02

 

Když si vzpomenu na sebe, první keš jsem našel až šestý den po registraci, do té doby jsem prolézal internet  a snažil se zjistit "vo co vlastně gou". Mám za to, že tak nějak by to mělo být u každého hráče.

 

6 dni :o :o  No jo, to jsou ty rychlokvasky, co se do vseho hrnou bezhlave. Ja mam prvni FI 4 roky, 7 mesicu a 9 dni po registraci. To ja si to nastudoval svedomitejc  ;)  A nebo pomalejc chapu :)


  • 5

#585 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2015 - 22:08

Jenže to je v řádně jiném, ale ne špatném významu. A abych pravdu řekl, trochu jsem se nad tím termínem zamyslel a jestli to má znamenat označení kačerů, co loví intenzivně, rádi a chtějí hru zachovat pro ty, kteří projeví alespoň trochu úsilí a najdou si chvíli pro nalezení správného serveru a registraci na něm, tak je beru jako vyznamenání a hlásím se k němu.

Když si vzpomenu na sebe, první keš jsem našel až šestý den po registraci, do té doby jsem prolézal internet  a snažil se zjistit "vo co vlastně gou". Mám za to, že tak nějak by to mělo být u každého hráče.

 

A ještě tady nezazněla jedna věc: jednu chvíli keše vylézaly při hledání úplně samy (bez klíčového slova keš). Když se vžiju do kůže člověka, co ho to vůbec, ale vůbec nezajímá, asi by mne hodně naštvalo, že mám třeba restauraci hledat mezi spoustou nepotřebného haraburdí, které se tam najednou objevuje.

 

Návrat k předchozímu stavu proto vítám. Ono totiž zdaleka neplatí, že každá změna je k lepšímu...

 

 

Jasně, já jen podotknul že termín hardcore kačeři už byl použit. O tom v jakém smyslu slova nebyla v otázce, na kterou jsem odpovídal, řeč.


  • 0

#586 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2015 - 23:00

sliby se mají plnit


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:groundspeak, mapa

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama