Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Smazaný log

log

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#21 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2015 - 11:55

Ad Wigo: Diky za rozsireni obzoru, kolegove. To jsem opravdu netusil a proto jsem ani neprotestoval, kdyz mi byly smazany logy u dvou Wigo nalezenych nahodou - tj.bez hrani - pri hledani jine kesky.

S klidem si je zaloguj znova a dotyčného mazače pošli do patřičných míst, pokud bude opět protestovat. Ale hru si určitě zahraj, fakt jsou to fajn srandičky, většinou.


  • 0

#22 Entita

Entita

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2015 - 12:22

Jedna věc je, že každého majitele potěší jiný log než zkratka TFTC. O tom těžko debatovat.  Druhá věc je, že tento log patří pořád k těm formálně lepším než "."  nebo " :)", nebo dokonce "abc".  Poslední mi fakt trochu žlučí míchlo, ve smyslu - co je zas tohle, o jedno písmenko "práce" navíc a bylo by aspoň to formalizované TFTC...

 

Nikdy bych ale podobný log nesmazala, pokud je zároveň v papírovém. GS mě k tomu neopravňuje a sama takové nutkání taky necítím.  Radši se snažíme vést našeho 14letého kačírka, aby nějaké ty logy psal. A on se snaží, když vidím, co práce mu to dá a jak kostrbatě to někdy zní, tak k tomu získávám větší odstup.

 

Neplatí náhodou dál, že ani log internetový není povinný?  Nutný je ten v reálném logbooku, ale kdo nechce počítat statistiky, ten se logovat dřív nemusel, nebo se pletu?  V prvním logbooku mé keše mám řadu nicků, které se nikdy virtuálně nelogovaly.


  • 1

#23 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2015 - 12:37

Delší log sámo ownera potěší. Můžeš požádat revírníka o obnovení a uzamčení Tvého logu...máš na něj právo.


  • 2

#24 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2015 - 8:57

Pojďme se vrátit k tomu, na co se zakladatel tohoto vlákna ptal.

 

 

btw: 15:15 nemám nic proti mírnému OT, když se dotyčný alespoň trošku věnuje tomu, na co se zakladatel vlákna ptal. Nicméně příspěvky, které jsem odstranil neměli se zde položenou otázkou vůbec žádnou souvislost. Takhle opravdu ne. To se zde opravdu potom nikdo nevyzná. Vše zatím bez výstrahy.


  • 3

#25 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2015 - 18:01

A jak já vlastně poznám, že mi někdo můj log smazal? Sám toho sice zatím moc nahledáno nemám, ale přiznám, že ani tak úplně přesně nevím, kolik přesně jich je.
Samozřejmě, můžu se podívat, ale stejně mám v logování vždycky trochu skluz, takže aktuální stav je značně nejistý.
Přijde mi o výmazu nějaká automatická zpráva nebo si to prostě musí hlídat každý sám?

  • 0

#26 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2015 - 18:06

A jak já vlastně poznám, že mi někdo můj log smazal? Sám toho sice zatím moc nahledáno nemám, ale přiznám, že ani tak úplně přesně nevím, kolik přesně jich je.
Samozřejmě, můžu se podívat, ale stejně mám v logování vždycky trochu skluz, takže aktuální stav je značně nejistý.
Přijde mi o výmazu nějaká automatická zpráva nebo si to prostě musí hlídat každý sám?

Mně to chodí na e-mail.

Edit:
"Your log for pomnik J. Rooba has been deleted by Jenny.ch"

(Byl to WN log.)

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 17 září 2015 - 22:35

  • 0

#27 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2015 - 18:42

Tak to su klidný, tohle mi zatím nepřišlo. Ledaže by to byla PM only vlastnost...


  • 0

#28 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2015 - 19:00

Nene to chodí i BM.


  • 1





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:log

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama