Přejít na obsah


Fotka

NFC cache - jaký druh?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2 odpovědí na toto téma

#1 jeef

jeef

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2015 - 18:53

Dobrý den,

 

mám v plánu udělat keš, kde na výchozích souřadnicích bude NFC tag a v něm zapsané finální souřadnice. Listing jsem založil jako Multi, ale kolega mě nalomil, že by to měly být Mystery/Unknown.

Koukal jsem na existující keše a ty jsou jak Multi, tak Mystery. Dokonce i tradiční.

 

Můžu se zeptat, jaká jsou aktuální pravidla? Jaký druh keše by to měl být?

 

Díky

 

jeef


  • 1

#2 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2015 - 19:15

Zdravím.

Půjde o typ mystery, neboť k jejímu odlovu je nutná pomůcka (čtečka NFC v jakékoliv podobě). A tak je tomu u každé keše, u níž je třeba donést si z domova nějakou pomůcku, i kdyby to měl být šroubovák.

 

DarkLord Reviewer


  • 1

#3 Voyager Reviewer

Voyager Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2015 - 9:15

Ja bych to jeste malinko upresnil, aby to bylo uplne kompletni. Treba se to bude hodit vice lidem, protoze tyto moderni technolgie jsou cim dal castejsi.

 

-kazda cache u ktere je pouzito NFC, Chirp, Wifi musi mit atribut "wireless beacon"

-umisteni teto bezdratove technolgie musi byt v systemu oznaceno jako fyzicky waypoint

-vetsina takovychto kesi je opravdu mystery (to v pripade ze dana technologie je jedina cesta k nalezeni)

-vyjimku tvori kese, ktere maji alternativni cestu k nalezeni, pak to muze byt i ta multina, pokud splnuje ostatni parametry multi kese.

 


  • 1

Voyager Reviewer - reviewer pro ČR, (především kraje Jihomoravský, Zlínský)





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama