Přejít na obsah


Fotka

Gratulace : 1 000 000 received found logs


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
20 odpovědí na toto téma

#1 SikoCZ

SikoCZ

    SikoCZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 203 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2015 - 19:40

image.png


  • 4

Garmin Oregon 450 + iPhone 4S + GSAK 8


#2 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 843 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2015 - 21:59

Ale toho smetí, které za tím účelem bylo třeba rozházet po škarpách... ovšem odměna stojí za to: 400x "Nalezeno rychle, díky." ;-)
  • 5

SW: a:Drake 5
HW: Nexus 6 (Android 6), Qstarz BT-Q818X bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat


#3 lubbez

lubbez

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 527 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2015 - 8:10

Ironický příspěvek je to jediné na co se místní komunita zmůže? Ale to, že to "smetí" je pravidelně udržované, doplňované logbooky ....., to se bere jako samozřejmost. Nemluvě o spoustě krabiček po Praze, které nemají s tou "škarpou" nic společného. Sven a Vanilka byli první, kdo tady udělal takový velký PWT, ale taky byli první, kdo ho udržel při životě několik let. Přesto, že PWT není úplně můj šálek kávy, posílám Svenovi a Vanilce velkou gratulaci k naprosto neuvěřitelnému číslu. :-)


  • 10
Kde je vůle, tam je cesta.
Udělátka na kešky, GEO díly: www.geotools.cz

#4 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2015 - 8:41

Gratulace, ale zajímalo by mě, jestli ty všecny maily přečetli. Ono na PWT se musí dodržovat určitá pravidla, např. připomínky psát jen k první, nebo rovnou mailem na profil, nebo logem NM, není asi v silách člověka to všechno přečíst. Mám krabic jen 12, ale přiznám se že po návratu z dovolené jsem nedokázal těch cca 50 mailů důkladně pročíst.


  • -4

#5 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2015 - 9:19

Co prosím? Ona existují nějaká speciální pravidla pro PWT? Že jsem si toho nikdy nevšiml, to si jenom leniví owneři vymysleli, že všechno musí člověk psát k první nebo poslední keši místo toho, aby si nastavili filtry na NM logy, pokud nechtějí číst FI. Nejhorší je, že se tohle rozmáhá i na malých sériích o pár keších a spousta lidí na to bohužel skáče.  :(


Tento příspěvek byl upraven od Novom: 07 říjen 2015 - 9:30

  • 2

#6 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2015 - 9:40

Speciální pravidla neexistují, ale nějaká nepsaná by se dodržovat měla, jinak se to nedá uhlídat. Minimálně tedy požadavky na údržbu psát důsledně NM a ne jen WN, nebo poznámku k FI. Spousta lidí nechce NM psát, ale tady je to nutnost.

A další nutností je číst alespoň ty NM logy.


  • 0

#7 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2015 - 10:10

Minimálně existují nepsaná pravidla slušného chování a také nepsané pravidlo, že by hledači neměli zbytečně přidělávat práci ownerům keší.

 

Ale protože máme tu integraci slaboduchých hráčů, podobně jako fotbalisté, tak se občas najde někdo, kdo se tím, ani při nejlepší vůli, řídit nedokáže.


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#8 jilovak

jilovak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2015 - 10:57

Neuvěřitelný !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Velká gratulace a klobouk dolu !!!


  • 0

#9 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2015 - 12:16

Neuvěřitelný to opravdu je. Podle mě to ale jen svědčí o tom, jak moc jsou kačeři lační mnoha laciných bodů v co nejkratším možném čase.


  • 7

#10 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2015 - 12:43

Prostým podělením počtu bodů počtem založených keší mi vychází, že více než jednomu tisíci čtyřstům kačerům jsou kecy místní "geokavárny" slušně řečeno velice, velice vzdálené...

 

Může se nám to nelíbit, můžeme s tím nesouhlasit, ale nezbývá než to respektovat jako realitu. Za sebe mohu říct, že něco takového bych nechtěl ani zakládat, natož udržovat.


  • 1

#11 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2015 - 12:48

Taky bych to nechtěl ani zakládat, ani udržovat, ani lovit, ani logovat.


  • 1

#12 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2015 - 12:51

Z toho milionu keší připadá na PWT cca 970 800 logů...


  • 0

#13 gygant

gygant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2015 - 12:53

....na PWT se musí dodržovat určitá pravidla....

Stejná jako na každé jedné jiné keši.

 

 

....není asi v silách člověka to všechno přečíst.....

Owner by měl mít tolik keší, o které se dokáže postarat.

 

***

Dá se nějak šikovně zjistit, kolika logy jsem k tomuto číslu přispěl? Včera jsem to zkoušel, ale neprokousal jsem se k žádnému postupu. Mně to zajmalo, vím že mají i jiné keše kromě DSGC/JPJPT, na nichž nemám ani jeden. 


  • 1

#14 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2015 - 12:55

... ani udržovat, ani lovit, ani logovat.

Tobě nepřijde odlov čtyřset keší během jediného dne jako výzva? Myslím, že tam si člověk taky hrábne na dno fyzických i psychických možností.

Sám jsem byl hodně otrávený už po pětatřiceti keších na KOPRu.


  • 1

#15 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2015 - 12:57


Dá se nějak šikovně zjistit, kolika logy jsem k tomuto číslu přispěl? Včera jsem to zkoušel, ale neprokousal jsem se k žádnému postupu. Mně to zajmalo, vím že mají i jiné keše kromě DSGC/JPJPT, na nichž nemám ani jeden. 

Project-gc

 

Edit: Určitě jich nemáš víc než 18.


Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 07 říjen 2015 - 13:13

  • 0

#16 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2015 - 13:13

Maximum, co jsem za den ulovil, byl komplet Knoflík, to ale není otravný PWT, ale pěkná procházka lesem po úbočí kopce. I když ty poslední už jsem bral spíš proto, že byly při cestě, kvůli bodům bych se k nim nehnal. A na Knoflík jsem šel proto, že jsem v tom kraji byl na dovolené a vycházel mi den bez programu. Na velké PWT určitě nepojedu. Už proto, že nemám rád unifikované logy a nevím, co bych k jednotlivým keším psal.


  • 0

#17 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2015 - 13:15

Tobě nepřijde odlov čtyřset keší během jediného dne jako výzva? ..

 

Jako výzva mi to rozhodně přijde. Ale na normálních keších. Kdyby někdo dokázal za den ulovit čtyři stovky tradiček někde na Šumavě, do toho pár multin, dvacet mysterek, po jednom wherigu a letterboxu a večer mi o tom povyprávěl na eventu, tak by mi padla čelist do půlitru.

 

Jinak jsem těm dvěma taky přispěl několika logy na jejich pražských keších.


  • 0

#18 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2015 - 13:16

... a nevím, co bych k jednotlivým keším psal.

 

To je jednoduchý. Napíšeš co nejdelší možný log, pak ho čtyřistakrát zkopíruješ a dostaneš do statistik diamantový odznak za průměrnou délku logu, :-)


  • 1

#19 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2015 - 13:22

Kdyby někdo dokázal za den ulovit čtyři stovky tradiček někde na Šumavě, do toho pár multin, dvacet mysterek, po jednom wherigu a letterboxu a večer mi o tom povyprávěl na eventu, tak by mi padla čelist do půlitru.

 

 

To by nebyl kačer, ale lidový vyprávěč :D .

 

Ale kouknu do mapy, jestli by se tam někde nenašla trasa pro pěší PWT, lesáci i ochránci přírody určitě budou rádi :) ,


  • 1

#20 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2015 - 13:25

Na pěší PWT ti přijde třetina lidí oproti tomu, který je přímo u silnic. :-D


  • -1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama