Přejít na obsah


Fotka

Rico Reviewer - první rok za mnou.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#1 Rico Reviewer

Rico Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2015 - 13:25

Ahojte velectěná geokomunito,

 

dnes v noci to byl přesně rok co jsem publikoval první kešku, kdyby toho na začátek nebylo tak moc, tak jsem to stihnul už 8., ale nestihl, tak mám výročí dnes. :)

 

Za tu dobu jsem stihl publikovat 1722 keší a eventů, poslat o něco měné Reviewer Notů a plno dalšího co není vidět a nebo není tak radostné jako ty publikace.

 

Od počátečního nadšení z něčeho nového až tajemného to přešlo do spokojenosti z kousku práce pro geocaching, která zatím trvá a snad ještě dlouho bude. Za tu dobu jsem si udělal pár nepřátel a snad i přátel. Těch nepřátel naštěstí zatím není mnoho, bohužel je to často jen kvůli nepochopení co jako RV mám dělat a co bych dělat neměl a ani nechci. Všichni to známe, lidé jsou různí a zavděčit se všem nejde.

 

Při revírničení se mi samozřejmě povedlo pár kiksů, ale na nějaké skládání účtů je zatím příliš brzo, tak se jimi chlubit zatím nebudu. :)

 

A proč to sem píšu? Jen tak, mám z toho roku prostě radost, tak snad ji bude mít i někdo další se mnou. A také, a rozhodně ne v podlední řadě, proto že vám děkuji za spoustu nových keší, které jsem měl tu čest pustit do světa, některé byly luxusní, děkuji i těm, kteří pochopili, že ne vše je možné a se kterými jsem dokázal najít řešení a samozřejmě děkuji kolegům reviewerům za jejich pomoc a podporu. Být na to vše sám musí být peklo, takže haggaeusi, klobouk dolů.

 

Váš reviewer.


  • 41

#2 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2015 - 13:30

Přeji ať tě to baví i nadále a co nejméně nepříjemných situací.
  • 2

#3 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 843 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2015 - 13:31

Díky moc za tu práci! Celkem to všechno šlape, takže já tu radost mám s tebou. :)


  • 0

SW: a:Drake 5
HW: Nexus 6 (Android 6), Qstarz BT-Q818X bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat


#4 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2015 - 13:31

Každopádně za nás velké poděkování za všechnut tu práci, kterou pro nás nezištně a zadarmo děláš, abychom si my mohli v klidu hrát. Není to samozřejmost a víme, že to není nic lehkého a jednoduchého. Díky!


Tento příspěvek byl upraven od Jacka: 09 říjen 2015 - 13:32

  • 1

#5 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2015 - 13:39

Připojuju se ke gratulaci i poděkování a přemýšlím o založení keše někde blíž u Prahy, aby se mi ve schvalovacím logu konečně objevilo ono kouzelné slůvko kaboom :D .


Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 09 říjen 2015 - 13:47

  • 1

#6 Rico Reviewer

Rico Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2015 - 13:43

Každopádně za nás velké poděkování za všechnut tu práci, kterou pro nás nezištně a zadarmo děláš, abychom si my mohli v klidu hrát. Není to samozřejmost a víme, že to není nic lehkého a jednoduchého. Díky!

 

Tady mělo být spíš množné číslo, je nás tu víc. ;) :)


  • 5

#7 ptychozoon

ptychozoon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2015 - 14:19

Rico, utika to jako voda, za sebe jsem s tvou praci spokojeny a preji ti i nadale hodne pevne nervy, vytrvalosti a snad i nezapomenutelnych zazitku, kterymi se urcite jenom hemzis! :-) Dik za skvelou praci!
  • 0

#8 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2015 - 16:01

Rico, ráda sleduji díky notifikacím přesahujícím můj domovský kraj některé keše a eventy s oním roztomilým kaboom  :) , protože se občas mrknu i o pár km dál. Tak trochu jsem v pokušení spáchat event někde v tvém regionu, aby se mi objevilo i u listingu. 

Doufám, že ti kolegové revírníci nebo místní kačeři uspořádají pořádnou oslavu prvních revírnických narozenin, ke kterým posílám alespoň gratulaci a poděkování za tvou práci.

PS: Možná je pro tebe tak trochu štěstí, že jsi poměrně dál, u nás by ses velmi pravděpodobně nějaké recesisticky laděné lumpárničky dočkal. :D


  • 1

#9 tr.ma

tr.ma

    Martina

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)
  • LocationPříbramsko

Publikováno 09 říjen 2015 - 16:08

Gratuluji k prvnímu roku a díky za tu spoustu práce a trpělivosti s námi kačery.  :)


  • 0

#10 ewwwe

ewwwe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2015 - 16:16

...blahopreju k prvnimu roku - zatim jsem nemela tu cest - aby mi bylo publikovano slovem kaboom - protoze jsem doma na jihu... jen tak dal - at te tato prace snu porad bavi a naplnuje... Treba budeme jednou kolegove - to bych si moc prala -ale zatim jen sbiram zkusenosti...


  • 0

#11 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2015 - 16:21

Gratuluji k vyroci, ani me nenapadlo ze uz fungujes rok. Jsem rad ze se na to i po roce divas pozitivne a ze zrejme mas z odvedene prace dobry pocit. Za sebe musim rict ze dobry pocit z meho soucasneho reviewra mam i ja. Zas az tak moc jsme toho spolu sice za ten rok neresili, ale neco jo, a potesila me vecnost a profesionalita, jakoz i rychlost odezvy. Takze preju ti aby to takhle vydrzelo. Diky.


  • 2

#12 mirdaz

mirdaz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2015 - 19:37

Tak do dalších let přeji ať tě práce baví,když ne stejně, tak čím dál vice. Těším se na další Tvé Published ... kaboom! u nejen mých kešek

Tento příspěvek byl upraven od mirdaz: 09 říjen 2015 - 19:38

  • 2

#13 Pistafista

Pistafista

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2015 - 20:33

Konečně zase jednou pořádnej reviewer. Vydrž.


  • 1

#14 lasyma

lasyma

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2015 - 21:41

Gratuluji, takových lidiček kteří dělají něco nezištně pro druhé si vážím, přeji hezké keše a rozumné ownery :-)


  • 0

#15 hory15

hory15

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2015 - 6:22

Ahoj, i naše parta zdraví a přeje, aby Ti zůstala chuť a nadšení pro další léta. Je dobře, že Vás máme a že držíte laťku nahoře.
  • 0

#16 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2015 - 15:00

Rico reviewer - první rok za mnou.

Takže to příští rok zabalíš. Jo půlka je vhodný čas na bilancování  :D


  • 0

#17 Sykype

Sykype

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2015 - 18:05

Také gratulujeme k výročí a děkujeme za dobrou práci, kterou na tomto poli odvádíš. Jelikož jsi přímo náš revírník, měli jsme tu čest už několikrát spolu komunikovat. Za ten rok jsme zjistili, že jsi korektní a trváš na striktním dodržování pravidel. Při řešení problémových keší jsi nesmlouvavý (u jedné v našem městě nás to trošku mrzelo), ale je pravda, že to asi jinak nejde. Takže shrnuto a podtrženo, moc si Tvé práce vážíme a doufáme, že Ti elán, nadšení a rychlost, s jakou publikuješ a řešíš vznikající problémy, vydrží co nejdéle.


  • 0

#18 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2015 - 9:19

Už abych dodělal tu novou keš. Těším se na ono KABOOM!!! :) Občas člověka potěší i něco takhle nevinného ;)
  • 2

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#19 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2015 - 10:37

Automaticky vzdy do vsech listingu pisu RN "Dik za publikaci!", nicmene chtel bych ti moc za tvou praci podekovat. Kesi zakladam hodne a dost jich bylo i ve tvem rajonu. Nejednou jsme spolu resili mensi problemy, vzdy jsme se ale dobre domluvili. Stejne tak jsi vzdy rychle reagoval na me dotazy. Jsem s tvou praci VELICE spokojeny a opravdu si ji cenim. Takze ti patri VELKE DIKY!!
  • 2

#20 zvonik.zvonicka

zvonik.zvonicka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2015 - 10:46

Ano, i my děkujeme za cenné rady, které jsi nám v začátku naší první kešky dal. Byla to jedna z Tvých prvních schválených keší. Díky nim jsme získali nového přítele, který kvůli nám posunul jeho kešku, abychom nebyli v kolizi. Občas se setkáváme i mimo kešky. Také děkujeme za podporu, že si nás upozornil na pár úskalí u této kešky. Ale zatím se líbí. Lidi si ji chválí.
Přejeme Ti, aby Tě to nadále bavilo a měl si z toho radost!


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama