Přejít na obsah


Fotka

Nabídka keší k adopci


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 bob&bobek

bob&bobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2015 - 11:30

Nabízím několik keší k adopci.

Nerad bych je archivoval,protože jsou celkem dost navštěvované ale bohužel z časových důvodů je již nemohu obsluhovat.

Jedná se o tyto keše:

Cesko - Rakouska dalnicni- GC1AP0Y ,   

Labyrintarium - GC15381 ,   

Palackeho stezka - 1.  - GC1CGDP ,    

Palackeho stezka - 2. - GC1BB3H

 

V případě zájmu mě kontaktujte:

obchod@geocacheshop.cz

 

 

 

 


Tento příspěvek byl upraven od bob&bobek: 29 říjen 2015 - 11:31

  • 0

#2 Worfsson

Worfsson

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2015 - 11:51

Ahoj,

 

tak to zkusím i tady (a zároveň myslím, že tohle vlákno by mohlo být univerzálním pro adopce, než neustále zakládat nové). Nabízím pro případné zájemce svou keš Karadozbegova Dzamija / Karadjoz-Beg Mosque http://coord.info/GC4H81Y v Mostaru v Hercegovině. Každopádně je potřeba její přesunutí (respektive umístění nové), protože příslušník zdejší minority keš opakovaně krade a za tvrdou euroměnu následně nabízí k zalogovaní. Je to škoda, protože je to jediná tradička v centru města…

 

Měli-li byste zájem, kontaktujte mě prosím přes profil nebo přes message center.

Díky, Worfsson


  • 0

#3 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 336 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2015 - 22:58

SLONAX nabízí celou sérii bunkrových keší v Náchodě:

 

----- kopie zprávy z FB -----

Ahoj všem Emotikona grin

S těžkým srdcem, ale z nutnosti oznamuji a nabízím k adopci sérii bunkrových keší v Náchodě (viz foto). Nerad bych postupně posílal keše do archivu, a tak volím prozatím tuto cestu, tedy adopci. Bylo by mi velmi líto práce věnované keším, listingům a taky celé historii, která je v nich uvedena. Prozatím jsou v režimu PM a tak je vcelku klid po nedávném servisu.

Jako bonus můžu přidat i některé jiné svoje keše v Náchodě. Emotikona grin

Opravdu vážní nadšenci a zájemci, prosím, pište mailem přes GC.com na můj profil. Samozřejmostí je předání všech podkladů

 

adopce-nachod.jpg


Tento příspěvek byl upraven od dejwy: 16 listopad 2015 - 23:00

  • 0

#4 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2015 - 10:21

Ahoj, taky přidám...

 

nabízím k adopci tradičku v Otvicích (okr. Chomutov).. jedná se o Vodárenskou věž GC14XYQ (nějak mi zlobí odkazy)...

 

K adopci jí dávám, protože je to jedna z nejstarších keší v okolí.. a sám jsem se dostal do situace, kdy trochu upravuju režim žití - bohužel pro kešky je tam čím dál tím míň místa...

 

Klidně pomůžu s jejím obnovením (dodám krabku s logbookem)...

 

Prosím kdo budete mít zájem, piště mi na profil na geocaching.com...

 

Pokud se zájemce v dohledné době nenajde, keš asi bohužel skončí v propadlišti dějin (a nebude zdaleka první ani poslední) :-)

 

Díky, Michal (mysakmorce)


  • 0

#5 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2015 - 13:15

Každopádně je potřeba její přesunutí (respektive umístění nové), protože příslušník zdejší minority keš opakovaně krade a za tvrdou euroměnu následně nabízí k zalogovaní.

Tak todle mě fakt dostalo :D :D :D!


  • 1

#6 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2015 - 15:01

Ono to asi nepomůže. Centrum turistického města, logujících o dovolené mraky, zevlující mládež pozná kam chodí. Naštěstí na to ještě nepřišli u nás. Ale tady by jim nikdo 10euro nedal a keší je tu dost velká hustota, že by ztráta jedné nic moc neznamenala, jen pro ownera zbytečnou práci.

Jen by mě zajímalo, jak ji tam jezdí obnovovat. Ale dokážu si to představit. Taky jsem v Chorvatsku našel jednu čerstvě obnovenou a jak jsem pak poznal, obnovenou nálezcem. Logbooky taky asi mění nálezci. Proč ne? I mě kdosi obnovil krabici, než jsem se tam dostal.


  • 0

#7 literat

literat

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2015 - 17:37

Ahoj,

 

nabízím k adopci svoji keš v Kolíně, již o ni nědokáži dále pečovat vzhledem ke změně svého bydliště.

 

VinHill Cache

 

Díky, literat


  • 0

#8 Dairos

Dairos

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2016 - 11:33

Zdravim.

Ma-li nekdo k adopci kese v Praze, ci okoli Votic az Prcic ve strednich cechach, mel bych zajem....

Diky za nabidky...

 

Dairos


  • 0

#9 wingman322

wingman322

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2016 - 9:32

Ahoj,

 

nabízím kešku k adopci, odstěhovali jsme se a nemáme možnost se o ní starat. Momentálně je keš disable a potřebuje nutně údržbu.

Díky za nabídky.

Wingman


  • 0

#10 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2016 - 11:07

Keška, co má za sedm let existence jediný FP a listing okopírovaný z wikipedie, by klidně mohla jít do archivu.


  • 0

#11 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 304 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2016 - 8:22

Ma pravdu ten chlapec :)


  • 1

#12 Tomas Tubyl

Tomas Tubyl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2016 - 11:16

Ale někdy dostane nový vítr od nového majitele. Znám jednu takovou adoptovanou, která během prvního roku po adopci dostala víc FP, než za celých deset let její existence ... (mimochodem jsme jí adoptovali my :D )

Neměla žádnej a teď už má jeden :D :D :D :D


  • 11

#13 Hertogh

Hertogh

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2016 - 9:21

Ahoj,

 

nabízím k adopci svoji keš v Kolíně, již o ni nědokáži dále pečovat vzhledem ke změně svého bydliště.

 

VinHill Cache

 

Díky, literat

Ahoj,

 

pokud to je ještě aktuální a nemohl jsi nikoho jiného najít, tak bych se hlásil... Mohl bych se tam tedy dostat až tak začátkem března, ale pak by s případnou  údržbou neměl být problém. Kdyžtak se mi ozvi přes profil.

 

Hertogh


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama