Přejít na obsah


Fotka

Message centrum


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
51 odpovědí na toto téma

#41 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2015 - 16:42

MC, jak to chapu neni nejaky dalsi komunitni server, ktery se objevil a nema s GC nic spolecneho. Proste je to dalsi moznost komunikace na GC. Nachapu, proc by mi mel vadit.Nemam s tim problem a urcite nebudu delat, jako, ze zpravu nevidim.

A pekna demagogie od ne PM resit co s penezi od PM je. PM a MS je snad neco jine.


  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#42 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2015 - 16:54

... vsichni spolu budeme komunikovat pres ty 2 radky v MC ...

 

Už jsem tuhle výtku o dvou řádcích četl ještě od někoho (asi v jiném vlákně) a tak mi nedá, abych na to nezareagoval: Samozřejmě, že by políčko mohlo být větší, o tom žádná, ale vy vpravo dole nemáte takový ten trojúhelníček, za který když zatáhnete myší, tak si to políčko můžete zvětšit?


  • 0

„Kdo podvádí, ochuzuje jenom sám sebe.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net


#43 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 27 listopad 2015 - 17:05

Já tedy ne - viz přiložený obrázek. Akorát, když napíšu víc řádek, tak se objeví posuvník

Přiložené miniatury

  • mc_edit.gif

  • 0
A kdo netuší nic o Kreténské organizaci, tak zde se dozví víc

#44 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2015 - 17:15

Já ho tam mám - kontrolováno na Opeře a FF. Nemáš zapnutá nějaká omezení?
  • 0

„Kdo podvádí, ochuzuje jenom sám sebe.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net


#45 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 27 listopad 2015 - 18:07

Žádných omezení si nejsem vědom, jen je to IE 11
  • 0
A kdo netuší nic o Kreténské organizaci, tak zde se dozví víc

#46 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2015 - 18:11

Tak jsem to otestoval a v IE to bohužel není. V chromu to taky funguje.


  • 0

#47 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2015 - 18:50

Zajimavy. Ve FF 27 ten natahovaci roh ted mam. Ale jsem presvedcenej ze jsem to tam driv nemel. To totiz bylo uplne prvni co me na tom vadilo a pokousel jsem se to nejak zmenit. A videt to je na prvni pohled, to bych neprehlid. A FF mam na vsech masinach. Takze asi je to tak ze to ma jit natahovat a jsou v tom nejaky bugy ze to nekomu jde a nekomu ne, pripadne to casem nejak spravujou a co mi driv neslo ted funguje. Vypada to ze tedy k volskymu potahu uz pridelali stupacku aby slo vylezt na kozlik, ale preci jen neni jeste doladena a obsac nekomu upadne, takze se mu nastupuje ponekud obtizne :)


  • 1

#48 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2015 - 19:05

MC, jak to chapu neni nejaky dalsi komunitni server, ktery se objevil a nema s GC nic spolecneho. Proste je to dalsi moznost komunikace na GC. Nachapu, proc by mi mel vadit.Nemam s tim problem a urcite nebudu delat, jako, ze zpravu nevidim.

A pekna demagogie od ne PM resit co s penezi od PM je. PM a MS je snad neco jine.

Tak jestli to dobre chapu, tak problem lidi nemaj s existenci MC. Ostatne na spouste ruznych serveru mas bezne podobny mechanismus na jednoduchou komunikaci mezi uzivateli. Mas ho i tady ve forme soukrome zpravy. A nevybavuju si ze by si na existenci SZ tady nekdo nekdy stezoval. Neni duvod. Kdo chce pouzije to, kdo nechce tak to nepouzije a muze to vesele ignorovat.

 

Problem MC jak ho chapu ja je ze GS nuti lidi MC pouzivat i kdyz nechteji. Definovali to jako plnohodnotny komunikacni kanal postaveny minimalne na roven e-mailu, ne-li dokonce nad nej. A ja pak jsem de facto povinnen tento kanal obsluhovat, tam kde mi pravidla ukladaji nejakou komunikaci s ostatnimi. Tedy napriklad pokud jsem majitelem EC nebo virtualky. A mozna i v jinych pripadech kde bych mel nejakou povinnost komunikace. A tohle prave lidem vadi. Kdyby to tam jen bylo jako doplnkova sluzba a mohl jsem si to treba v profilu vypnout nebo to jinak ignorovat, tak s tim nemam problem.


  • 4

#49 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2015 - 20:36

Ten natahovací roh asi není groundspeaku, ale FF a Chrom prostě umožňují zvětšit memo pole. A asi pokud to programátor neblokne, tj. pokud nepředepíše pevné rozměry. Ale to se teď jen dohaduju, nezkoušel jsem to.


  • 1

#50 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 672 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2015 - 20:59

Nachapu, proc by mi mel vadit.Nemam s tim problem a urcite nebudu delat, jako, ze zpravu nevidim.

A pekna demagogie od ne PM resit co s penezi od PM je. PM a MS je snad neco jine.

 

Tak já dělat, že zprávu nevidím, nemusím. Teď jsem to zkusila i doma (předtím mě to až tak nezajímalo) a prostě ve starší verzi IE ani v Opeře ty zprávy nevidím. Se mi to otvírá jako že tam nic není a i kdybych chtěla, tak prostě nenapíšu nic. Takže ještěže to chodí i na email. Pak mohu buď rovnou emailem nebo přes profil odpovědět. 

   

A nevím, proč, i když jsem jen BM, bych nemohla říct svůj názor na věc, která mi nesedí a kterou mi někdo vnucuje.


  • 2

#51 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2016 - 11:19

To jsem tady nezminoval, ale další věc, která mě na to dost vadí je tato: někteří se zde ohánějí skutečností, že mi upozornění na zprávu přijde do mailu a dokonce je to tak skvělé, že můžu i z mailu odepsat. Jo, to je pravda. Ale upozornění do mailu mi přijde pouze o první zprávě od onoho člověka. Jakmile mi napíše přes MC další zprávu, já o tom nevim. Takže stejně pak musim jak blbeček chodit úplně zbytečně na web, abych mu odepsal odtamtud, popř. kontroloval, jestli vám neposlal ještě něco. Nehledě na to, že ani jeden prohlížeč v mobilu mi upozornění na zprávy v MC neukazuje (a že když už tam na mobilu jdu, tak tu konverzaci neposunu, takže vidím jen to okno, ale jakmile je to delší, tak si to nepřečtu). Takže zase, zlatej mail... 


  • 0

#52 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2016 - 11:51

Řekl bych, že toto bude jen o nastavení:

 

mc.jpg


  • 3




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama