Přejít na obsah


Fotka

Geocaching v ostravsko-karvinském revíru


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Enigma91

Enigma91

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2015 - 16:56

Vážení kačeři a kačerky,

všimla jsem si, že dotazníky zde většinou nevídáte zcela rádi a že vůči nim býváte i poměrně kritičtí … Takže Vás o jeho vyplnění požádám taky  :D  Ne, vážně … Geocaching jsem začala hrát teprve nedávno a to v souvislosti s diplomovou prací, v rámci které jsem navrhla několik nových naučných tematických tras v ostravsko-karvinském revíru. Na těchto trasách jsou navrženy i nové kešky s hornickou tématikou. Dotazník má sloužit pouze jako doplňkový podklad k výzkumné části, není na těm postavena celá práce.

Jedná se o 14 jednoduchých otázek a vyplnění Vám nezabere více jak 5 minut Vašeho času ;)

 

Děkuji.

 

http://www.survio.co...T6Y9U5M2T6N3C9E


  • 1

#2 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2015 - 19:54

Když jsi napsala tak rozumný úvod, vyplnila jsem. :)

Jen:

1. Při vybírání oblasti, kde obvykle hledám, chybělo ve svém kraji a jeho okolí. Ono totiž řada z nás prostě nejčastěji loví ve 2-3 sousedních krajích. Když se mrkneš na statistiky pár lidí, tak to sama uvidíš. ;) Někdo u hranic má svůj kraj a třeba 1-2 za hranicí - možná bys mohla nabídku možností rozšířit.

2. Možná by nebyl špatný dotaz, jestli známe/máme odlovenou nějakou keš nebo sérii věnovanou hornictví - nejen já bych měla, co tam napsat. ;)

 

Přeji ti především ať tě gc baví a ať práce dobře dopadne, i když se mě radši neptej, co si myslím o diplomkách na téma gc. :rolleyes:


  • 0

#3 Enigma91

Enigma91

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2015 - 20:47

Když jsi napsala tak rozumný úvod, vyplnila jsem. :)

Jen:

1. Při vybírání oblasti, kde obvykle hledám, chybělo ve svém kraji a jeho okolí. Ono totiž řada z nás prostě nejčastěji loví ve 2-3 sousedních krajích. Když se mrkneš na statistiky pár lidí, tak to sama uvidíš. ;) Někdo u hranic má svůj kraj a třeba 1-2 za hranicí - možná bys mohla nabídku možností rozšířit.

2. Možná by nebyl špatný dotaz, jestli známe/máme odlovenou nějakou keš nebo sérii věnovanou hornictví - nejen já bych měla, co tam napsat. ;)

 

Přeji ti především ať tě gc baví a ať práce dobře dopadne, i když se mě radši neptej, co si myslím o diplomkách na téma gc. :rolleyes:

Ahoj, děkuji za vyplnění a připomínky.

Já se dotazníku chtěla vždy vyhnout, což se mi podařilo už v případě bakalářky, která ale byla na úplně jiné téma. U této diplomové práce taky nebyl v plánu, ale pak mi vedoucí řekla, že by to bylo pěkné doplnění. Upřímně je to má první zkušenost s dotazníkem (a doufám, že i poslední), takže věřím, že některé otázky a možnosti odpovědí mohly být položený lépe. Ta otázka s místem lovení pro mě má být výsledkem, zda kačeři a kačerky loví i dále od svého bydliště (ideálně po celé ČR). Tedy když je někdo z Jihočeského kraje, jestli je například ochoten lovit až v kraji Moravskoslezském. No ... Teď už vím, že to asi mohlo být podáno lépe. Chybami se člověk učí :) . S tou keškou věnovanou hornictví, to je taky zajímavý nápad ... Koukám, že jsem se tady měla nejdřív poradit :D  Ale jako podklad pro ten můj návrh postačí, když třeba zatrhnete možnost, že by vás takové kešky zajímaly. Jinak diplomka měla být na trochu jiné téma, ale protože mi neustále selhávaly podklady pro výzkum a čas běžel, tak mi vedoucí navrhla toto téma. Alespoň jsem díky tomu začala sbírat kešky ;) Jinak mě baví především tradiční: přijdu - najdu - dozvím se něco zajímavýho - zaloguju - a jdu :-) Hádanky a hlavolamy, to asi není nic pro mě  :) 


  • 0

#4 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 304 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2015 - 16:22

Tak jsem taky vyplnil.
  • 0

#5 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2015 - 14:08

vyplněno, po dlouhé době dotazník, který mě x-tou otázkou nevytočil neschopností autora definovat srozumitelně otázky tak, že bych ho zavřel


  • 0

tarmara.png


#6 janca361

janca361

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2015 - 9:16

Vyplněno.

 

Jen nechápu - tohle k diplomce? To je tam možná na seminárku. 


  • 0

#7 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 843 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2015 - 20:31

Píše, že to má jako doplňkový podklad, a určitě ne jediný. Takže proč ne?


  • 0

SW: a:Drake 5
HW: Nexus 6 (Android 6), Qstarz BT-Q818X bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama