Přejít na obsah


Fotka

Poznámka u keše

geoget

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2015 - 13:32

Asi mam hloupý požadavky a pošlete mě s tím celkem oprávněně do háje :D. ale přece jen se zeptam: Je nějaká možnost, jak stáhnout do GG pouze ty keše, u kterých mám v listingu připsanou nějakou poznámku? Myslím nikoli je vyfiltrovat z databáze všech stažených keší, ale opravdu z netu stáhnout pouze tyto. Například z toho důvodu, že až přestane člověk být PM tak mu ty poznámky na netu zmizí.


  • -1

#2 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2015 - 13:43

Obavam se, ze funkce, ktera by na strane GS zjistila kese, ktere maji pripsanou poznamku, neexistuje. Mas nekde v nejakem seznamu na GS oznacene kese s poznamkou? Nepouzivam tuto uzasnou funkci, ale myslim, ze ne. Take si nepamatuji, ze bych nekde v API videl moznost filtrovat jen kese, ktere poznamku maji/nemaji. Ale treba se mylim.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#3 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2015 - 13:51

Nicmene existuje API funkce, kterou lze stahnout vsechny tvoje poiznamy samotne. (i s informaci, ke kteremu GC kodu patri). Takze ackoliv to Geoget sam o sobe ted jeste neumi, je to teoreticky resitelne pluginem, pripadne se to mozna v nejake budouci verzi GG objevi.


  • 3

#4 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2015 - 14:33

Díky!


  • -1

#5 hudyny

hudyny

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2016 - 11:11

A lze v GG připsat ke keši poznámku? Teď nemyslím TAG. Ale v GSAKu mi celkem vyhovuje tzv user notes, kde si ke keši připíšu třeba kód zámku a při exportu do garminu se mi uloží jako první log u keše. Já pak nemusím spoléhat v terénu na internet a složitě hledat přes gc.com kód zámku, který mám v poznámce na webu. 


  • 1

#6 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2016 - 11:28

To preci zalezi na to, co si kam pri exportovani dat do GPSky das. Klidne si muzes dat obsah nejakeho tagu primo do listingu, nebo treba na zacatek hintu... nebo do nazvu kese... jak je libo!

 

Nicmene kazda kes i kazdy waypoint ma primo policko na poznamku. Tam si tyhle veci pisu. A Ja napriklad exportuji pres PoiEtrex, kde si zadne listingy ani logy do GPSky necpu, ale hinty a prave tyhle poznamky tam mam. (Na cele listingy a logy mam komplet Geogeti databazi v mobilu...)


  • 2

#7 hudyny

hudyny

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2016 - 11:41

A jak tam tu poznámku o které mluvíš napíšu? Přes změnit tag a přidat hodnotu? Nebo to jenom nevidím a dělá se to jinde? 


  • 0

#8 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2016 - 11:44

Poznamku ke kesi? Kdyz si otevres v Geogetu listing, tak mas dole vysouvaci panel. Nebo ze seznamu pres "Zmenit bod..."


  • 2

#9 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2016 - 15:58

http://geoget.ararat...at_bod#poznamka


  • 1





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama