Přejít na obsah


Fotka

GPX pro Lab cache Geoskorapky 2015

geoget

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
65 odpovědí na toto téma

#41 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2015 - 19:46

Taky sháním link na logování, jelikož já jsem úplně zapoměl, že je k labkám zase takový ten leták a nevzal jsem si ho. Indicie jsem měl vypsané předem z GPXek na papíře a až doma jsem si uvědomil, že bez adresy asi nezaloguju.

 

edit: jo, už to mám, dík za link


Tento příspěvek byl upraven od Aranyafëa: 13 prosinec 2015 - 19:48

  • 0

#42 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 736 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2015 - 19:53

QR kód k labkám je/byl pověšený hned vedle skořápkového logbooku

 

labky se logují na stránce https://labs.geocach...oto/geoskorapky

 

je to napsané i v announcement logu z 8.12. - viz http://coord.info/GLKJPCQY

 

 

 

 

 


  • 0

#43 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2015 - 0:12

To je super, že je to napsaný v announcement logu, který je v současnosti asi pod 900 jinými logy. Nechápu proč se nedal odkaz do listingu.

Každopádně díky za odkaz, už si tady čtvrt hodiny lámu hlavu, kde to mám sakru logovat.


  • 0

#44 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2015 - 8:28

Nicmene toto vlakno neni urceno pro diskuze o smysluplnosti Labek, ani o uspechu jejich propagace. Ani mi neni znamo, ze by tu byl nekdo z Groundspeaku ci z poradatelu Skorapek. Je tedy zbytecne tu hudrat. ;)


  • 2

#45 Lukas&Verca

Lukas&Verca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2015 - 8:42

No tak ja zjistil ze sice na letaku sice QR kod je ale Blackberry mi to snima jen jako radu cisel a tak taky nemam link :(
 
Edit: tak už mam http://labs.geocachi...oto/geoskorapky

 
jeee, diky moc.
 
Tak 9/10, pocet kamenu mame blbe.
 

QR kód k labkám je/byl pověšený hned vedle skořápkového logbooku

labky se logují na stránce https://labs.geocach...oto/geoskorapky

je to napsané i v announcement logu z 8.12. - viz http://coord.info/GLKJPCQY


No tak tam byl takovej natresk lidi, ze jsme radi, ze jsme se zapsali. Nas malej byl v tom davu dost nervozni i kdyz jsme taam byli po pate. A to vetsina tech lidi mezi 17 a 18H tam byla bez deti.


Tento příspěvek byl upraven od Lukas&Verca: 14 prosinec 2015 - 8:47

  • 0

#46 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2015 - 10:22

Koukám na statistiky a nějak mi nesedí. Letos deset labek, loni deset labek, předloni tuším šest nebo sedm, jiné než skořápkové jsme nelovili, ale ve statistice máme celkový počet 23. Difné...
  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#47 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2015 - 10:30

Koukám na statistiky a nějak mi nesedí. Letos deset labek, loni deset labek, předloni tuším šest nebo sedm, jiné než skořápkové jsme nelovili, ale ve statistice máme celkový počet 23. Difné...

 

Až na to, že jich předloni bylo 7, vloni 6 a letos 10, takže těch 23 souhlasí. Stačí si jen ve svém profilu rozkliknout lab keše.


  • 1

#48 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2015 - 11:07

Aha, mě to nějak z mobilu nešlo rozkliknout, takže díky za info. Fakt jsem měla za to, že jich bylo loni deset. Omlouvám se za mystifikaci.
  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#49 JPKZteam

JPKZteam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2015 - 16:51

Podařilo se někomu ty Labky dostat do A:drake? Import proběhne, ale v seznamu ani na mapě se neobjeví :-(


  • 0

#50 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2015 - 18:10

Podařilo se někomu ty Labky dostat do A:drake? Import proběhne, ale v seznamu ani na mapě se neobjeví :-(

ano


  • 0

#51 JPKZteam

JPKZteam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2015 - 18:54

A poradíš, co s tím?

Naimportoval jsem zveřejněné GPXko. Import proběhnul, zobrazilo se 10 přidaných keší, ale kešky se tam nikde neobjeví.

Do Geogetu se mi to načetlo, zkusil jsem si tedy udělat export PQ a ten do AD naimportoval, ale opět se stejným výsledkem :-(


  • 0

#52 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2015 - 19:12

A co te vlastne vede k tomu, ze z GG neco importujes, abys to naimportovat do adrake? Do adrake se preci dava primo soubor geogeti databaze. Bez importu, a mam tam vsechno!


  • 0

#53 JPKZteam

JPKZteam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2015 - 19:37

Nepotřebuju mít v AD komplet databázi kešek celé ČR. Vždy si v rámci plánování připravím seznam kešek, které budu lovit. Ze seznamu udělám export GPXka a ten si do AD naimportuju.

Teď bych v tom AD potřeboval mít i zapsané "Found It" těch labek, aby mi opět správně fungovalo číslování nalezených kešek.


  • 0

#54 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2015 - 19:41

A poradíš, co s tím?

Naimportoval jsem zveřejněné GPXko. Import proběhnul, zobrazilo se 10 přidaných keší, ale kešky se tam nikde neobjeví.

Do Geogetu se mi to načetlo, zkusil jsem si tedy udělat export PQ a ten do AD naimportoval, ale opět se stejným výsledkem :-(

Jak píše Haluma. A dá se tam exportovat přes adrakesync i jen výběr z databáze, když nechceš celou.


  • 0

#55 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2015 - 19:42

Nepotrebujes celou databazi, ale pokud ji tam nemas, mas problemy - prinejmensim komplikovanejsi postupy. Podle me za to ta uspora par set MB na SD karte nestoji.

 

EDIT: Ale abych se vratil k tvemu problemu - mam nejake GPX z lonskych Terezinskych her. POkud chces, mohu ti ho poskytnout (ale nezkousel jsem jej).


Tento příspěvek byl upraven od gord: 14 prosinec 2015 - 19:48

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#56 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2015 - 19:44

Vtip je ale v tom, ze nez bych si vybral, jake kesky do adrake zrovna chci, tak za tu dobu tam mam soupnutou kompletni databazi. Proc mam pracne delat vyber, kdyz nemusim? Copak vadi mit v AD vic veci, nez zrovna potrebuji?


  • 1

#57 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2015 - 19:47

Vtip je ale v tom, ze nez bych si vybral, jake kesky do adrake zrovna chci, tak za tu dobu tam mam soupnutou kompletni databazi. Proc mam pracne delat vyber, kdyz nemusim? Copak vadi mit v AD vic veci, nez zrovna potrebuji?

Já vím, souhlasím s tebou...akorát že když už máš tu databázi 3,7 GB, tak si přeci jen občas rozmyslíš, jestli tam opravdu tlačit pokaždé celou... :)


  • 1

#58 JPKZteam

JPKZteam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2015 - 19:59

Ten ADsync se mi nepodařilo rozchodit. Už párkrát jsem se o to pokoušel a nedaří se mi to. :-( Takže si vždycky zapnu Geokuk, poklikám si na mapě, co by se mi mohlo dostat do cesty a pak vygeneruju z toho seznamu to GPXko a následně jeho import do AD.

 

A co se týká využívání GG, tak jsem ho jeden čas moc nepoužíval a finálky jsem si ládoval rovnou do AD. Takže v AD je mám, ale v GG nikoliv... prostě nekoncepční přístup :-D


  • 0

#59 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2015 - 20:03

...

A co se týká využívání GG, tak jsem ho jeden čas moc nepoužíval a finálky jsem si ládoval rovnou do AD. Takže v AD je mám, ale v GG nikoliv... prostě nekoncepční přístup :-D

no, patrně si svých finálek a dat vůbec moc nevážíš - to je hazard


  • 1

#60 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2015 - 20:05

Já vím, souhlasím s tebou...akorát že když už máš tu databázi 3,7 GB, tak si přeci jen občas rozmyslíš, jestli tam opravdu tlačit pokaždé celou... :)

 

Moment. Rec tu byula o cele CR. Ta ma max nejakych 400 MB.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 






Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama