Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Vychytávky do terénu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
42 odpovědí na toto téma

#41 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2016 - 21:24

Koukam, že vy všichni toho na malou odpoledné vycházku za kešema taháte pomalu víc jak já na tři neděle do zahraničí :D :D :D.

 

Jak se říká "každý muž má mít nůž". Jen policajti by s tim nožíkem co nosim mohli mít problém, protože je větší než "se smí"... :D A to mi připomnělo: 

 


  • 3

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#42 r6ak

r6ak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2016 - 10:49

Nejen hlína a přírodní marast. Nevím co do těch směsí na dětský prdýlky dávají, ale já tím čistím i ruce od šmíru, když dělám na kole (spadlý řetěz) nebo na autě. Kam se na to hrabe solvina.

Souhlas, rozpustí to "i kolejnice" :)

Ty ubrousky nosím od té doby, co jsem lovil Skunka. Věřím, že takových vychytávek je po vlasti víc, ale tato je z dílny Tomarctus a první verze byla zvlášť vydatná. Když jsem "zvíře" vydoloval ze skrýše, říkám si dobrý, dyť to tolik nesmrdí. Probral jsem věci na obchod, něco jsem přihodil a chci se zalogovat. Nebudu vypisovat pointu, ale v okamžiku, kdy jsem vrátil keš na místo, jsem už nutně potřeboval si odskočit. Cožpak o to, keříků v okolí je dost, ale najednou jsem si všiml, jak moc mi smrdí ruce. A taky mi došlo, jak to autorka myslela :D
Jak to dopadlo? No, těma rukama bych nesáhl ani na šalinu (brněnsky "tramvaj"), natož do svých gatí ... Tak jsem jel "s plnou nádrží" až domů. Na tuhle keš jen tak nezapomenu ... ;)
  • 1

Festina lente ...

 

http://r6ak.cz/gc


#43 reccal

reccal

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2016 - 18:12

Souhlas, rozpustí to "i kolejnice" :)

Ty ubrousky nosím od té doby, co jsem lovil Skunka. Věřím, že takových vychytávek je po vlasti víc, ale tato je z dílny Tomarctus a první verze byla zvlášť vydatná. Když jsem "zvíře" vydoloval ze skrýše, říkám si dobrý, dyť to tolik nesmrdí. Probral jsem věci na obchod, něco jsem přihodil a chci se zalogovat. Nebudu vypisovat pointu, ale v okamžiku, kdy jsem vrátil keš na místo, jsem už nutně potřeboval si odskočit. Cožpak o to, keříků v okolí je dost, ale najednou jsem si všiml, jak moc mi smrdí ruce. A taky mi došlo, jak to autorka myslela :D
Jak to dopadlo? No, těma rukama bych nesáhl ani na šalinu (brněnsky "tramvaj"), natož do svých gatí ... Tak jsem jel "s plnou nádrží" až domů. Na tuhle keš jen tak nezapomenu ... ;)

Jojo, Skunk :D, ten mi taky dal. Nápis "neotvírat" totiž blondýnky nezajímá :D


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama