Přejít na obsah


Fotka

Chybná cartridge


Nejlepší odpověď gord , 23 prosinec 2015 - 21:57

Odhaduji, ze to je na Android 4.4.a vyssim. Problem bude v tom, ze Aplikece nemuze do toho adresare zapisovat. Pomoc je snadna - cartridge nahrat do adresare, ktery k tomu ma aplikace ve svem adresari. Aplikace na vyssich verzich androidu totiz mohou zapisovat jen do adresaru, ktere vytvorily pri sve instalaci (a jejich podadresaru).

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 JKLD

JKLD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2015 - 21:31

Ahoj všem,

již několik let tvořím jednoduché hry pro potřeby výuky mých studentů či žáků (poznávačka okolí školy v přírodě, převody jednotek apod.), které hrají buď v rámci výuky nebo ve svém volném času a mně předkládají výsledky.

 

V posledních dnech za mnou však přišlo několik žáků s tím, že jim WhereYouGo jde nainstalovat, ale následně nedokáže načíst žádnou cartridge. Zkusil jsem tedy vše nastavit já.

Vytvořil jsem na kartě správnou složku, přes adaptér paměťových karet jsem uložil do správné složky cartridge a následně ve WhereYouGo jsem nastavil správnou cestu. Aplikace mi však nahlásila, že (snad to píši správně) cartridge má chybný formát.

 

Následně jsme na kartu uložil i oficiální cartridge, která byla ověřena, že fungovala, ale aplikace zahlásila totéž.

 

V mém mobilu stejná stažená cartridge funguje bez problému. Možná to nějak souvisí s nově instalovanými WhereYouGo (moje myšlenka), které nedokáže načíst cartridge.

 

Nevíte náhodou někdo v čem by mohl být problém a jak jej vyřešit?

 

Předem všem děkuji za pomoc.

LD


  • 0

#2 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2015 - 21:57   Nejlepší odpověď

Odhaduji, ze to je na Android 4.4.a vyssim. Problem bude v tom, ze Aplikece nemuze do toho adresare zapisovat. Pomoc je snadna - cartridge nahrat do adresare, ktery k tomu ma aplikace ve svem adresari. Aplikace na vyssich verzich androidu totiz mohou zapisovat jen do adresaru, ktere vytvorily pri sve instalaci (a jejich podadresaru).


  • 2

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#3 JKLD

JKLD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2015 - 22:49

Děkuji moc. Při nejbližší možnosti to vyzkouším.

LD


  • 0

#4 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2015 - 22:54

Je to jak píše GORD. Pokud hru přesuneš z karty do vnitřní paměti zařízení do složky kterou si aplikace vytvořila, půjde to. ;)


  • 0

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#5 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2015 - 23:37

Ach jo, proč se s tím asi HaLuMa psal?


  • 1

#6 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2015 - 10:05

Haluma to napsal bezvadne. Ale autor dotazu toto nema moc sanci najit, protoze je to napsano pro aDrake a autor ma dotaz na nefungujici cartridge ve WhereYouGo. Ty i ja si to muzem spojit, dame to do souvislosti. Ale k takove uvaze jsou potreba jiste znalosti, ktere bezny uzivatel telefonu vubec mit nemusi a z mych zkusenosti velmi casto opravdu nema.

 

Za to muze dlouhodoby trend skryvani podstatnych informaci pred uzivateli, ktery zahajili Windows uz velmi davno a postupne to prosakuje i do dalsich systemu - zduvodnije se to bezpecnosti systemu, ale ja to povazuji spis za koplikace pro bezneho uzivatele.


  • 6

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#7 JKLD

JKLD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2015 - 0:52

Hmm, koukám, že se objevují nové informace. Omlouvám se, na info o aDrake jsem nenarazil, ačkoliv se domnívám, že hledání info jsem věnoval několik hodin času a teprve potom jsem napsal na fórum.

Všem děkuji za jakoukoliv snahu mi pomoci.

Díky!


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama