Přejít na obsah


Fotka

Změny v Rakousku


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2016 - 12:18

Dnes jsme si všimnul půl roku staré oficiální zprávy na http://austrian-revi....blogspot.co.at o změnách v týmu rakouských reviewerů

Qualiflyer pro pracovní vytížení skončil v květnu 2015

pupSino přibližně ve stejnou dobu zanechal nejen publikování v Maďarsku, ale celkově.

Takže jim zbývají dva - Tafari a El Krawallo - a přijímání dalších prozatím neplánují.

Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 07 leden 2016 - 12:19

  • 0

#2 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2016 - 13:30

Když už tu máte otevřený to rakouský vlákno dovolím si toho využít a zeptat se na jednu věc: Pro každej kraj jednotlivejch státú existuje na GC.com zvláštní seznam keší podle data založení. Viz např. Praha: http://www.geocachin...px?state_id=286 Odkaz funguje obecně, jednotlivý kraje se liší právě tím posledním číslem. Praha tedy má 286, obecně ČR je od 273 do 286, od 287 začínají kraje Slovenska. Našla jsem podobně jdnotlivé oblasti/kraje Rakouska (258 - 265), ale ačkoliv jsem je prošla jednu po druhé, nenašla jsem tento seznam pro hlavní město Vídeň. Přitom ale keše ve Vídni mají jako svůj kraj uvedenu Vídeň a ne některý z těch existujících krajů. Netušíte, prosím, někdo, jak to je, a kde se ten seznam pro Vídeň najde? Nechce se mi kvůli tomu editovat profil a strkat si do Vídně HC, abych to zjistila z profilu, takže tohle mi, prosím, neraďte :D !


  • 0

#3 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2016 - 13:57

Když se podívám do souboru countryid.txt tak Vídeň má číslo 295.

Chtěl jsem ještě poznamenat že staré keše v Rakousku nemají vyplněné Území, ale teď jsem si všimnul že už to není pravda.
  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama