Přejít na obsah


Fotka

Mega pokus v Brně


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
49 odpovědí na toto téma

#21 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2016 - 14:25

Přijde mi to jako super nápad. Stejně tak chválím systém kdy se dopředu ví, že to megáč bude.
Osobně mám 366 splněno. Na event do Brna nepojedu, ale na ME bych zajel. ;-)
  • 0

#22 Caskovi

Caskovi

    Igor

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2016 - 19:14

Tak že by byl v Brně megáč :)

 

https://www.geocachi...ac-dad5bcdaf0bb

 


  • 0

#23 Caskovi

Caskovi

    Igor

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2016 - 19:00

Tak to vyšlo a v Brně bude megáč :)


  • 3

#24 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 712 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2016 - 10:12

Upřímná gratulace do Brna - jednak proto, že se to povedlo na počet a také proto, že přeci jen není GS takový padouch, jak z něj někteří dělají. Dobrá diplomatická práce (směrem do ke GS i moravským hráčům).


  • 4

#25 Viktor36005

Viktor36005

    Viktor36005

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2016 - 10:21

Taky blahopřeju a velký díky Arny1 za zorganizování. Ono to není nic jednoduchýho.

Mám to z Karlových Varů trochu z ruky tak nepřijedu, ale pokud se akce povede a stane se z ní tradice (myslím, že má dobře našlápnuto) rád za čtyři roky přijedu  :-)

Koukejte hodně fotit (a vkládat fotky k logům) budu Vás sledovat na PC....a držet palce na dálku.


  • 3

#26 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2016 - 12:32

Upřímná gratulace do Brna - jednak proto, že se to povedlo na počet a také proto, že přeci jen není GS takový padouch, jak z něj někteří dělají. Dobrá diplomatická práce (směrem do ke GS i moravským hráčům).

Já to neorganizuju, to je Vrbcakova práce.
Abych nebyl někým nařčen že si přisvojuju cizí zásluhy !
Tak a teď ještě aby se nás tam co nejvíce potkalo !
  • 0

#27 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 712 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2016 - 12:37

Pro Arne1: Však jsem nikoho nejmenoval ani necitoval :) Mám prostou radost z toho, že nejen v Praze lze uspořádat "neorganizovaný" megaevent (záměrně s použitím uvozovek). A upřímně, kde jinde než v Brně by se to mělo povést?


  • 1

#28 Caskovi

Caskovi

    Igor

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2016 - 12:44

Tak a teď ještě aby se nás tam co nejvíce potkalo !

 

Věřím tomu, že tam tisícovka lidí určitě bude, přeci jen tak ikonka "mega" dost láká. Já jsem měl být do večera v práci, ale radši jsem si vzal dovolenou, abych takovou brněnskou událost nepromeškal. :)

 

 


  • 0

#29 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)
  • LocationMělník

Publikováno 22 leden 2016 - 12:56

Je parada, ze se podarilo udelat megaevent v Brne! O tom zadna. Trochu se jen bojim toho, aby to opravdu nebylo jen o te ikonce do statistik! Prece jenom se srovnani se Skorapkami a s megaeventem v Terezine bude nabizet....Takze preju at je to stejne kvalitni event!


  • 2

:ph34r: Garmin Oregon 600 - Sony Xperia Z3 - GeoGet - a:Drake  :ph34r:


#30 Caskovi

Caskovi

    Igor

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2016 - 16:14

připravuje se program, tak to určitě jen bod do statistik  nebude, vše se dozvíme později


Tento příspěvek byl upraven od Caskovi: 22 leden 2016 - 17:52

  • 0

#31 janca361

janca361

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2016 - 14:37

připravuje se program, tak to určitě jen bod do statistik  nebude, vše se dozvíme později

Super. Jen nemělo to být naopak - prvně připravit program a potom pípnout event?


  • 6

#32 Caskovi

Caskovi

    Igor

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2016 - 20:00

Mělo - nemělo, vždyť je to jedno, důležitý bude výsledek. Vrbčák zřejmě netušil, že se mega eventu předem podaří dosáhnout, tak se aspoň teď snaží spolu se "svým týmem" něco vymyslet. Mají být i labky, bude prohlídka Petrova, myslím, že to bude nakonec super. Já osobně, i když ho neznám, tak mu moc v tomto fandím a přeji mu, ať se mu vše podaří.


  • 4

#33 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 304 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2016 - 20:22

Jasne, at to vyjde a vse se podari. Je to urcite vyzva.
  • 0

#34 Schvon_CZ

Schvon_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2016 - 13:02

https://www.facebook...65720033448641/

 

oficiální afterparty


  • 0

GC je tu pro radost. Ti, co na to někdy zapomínají, ať jdou hrát navždy na schovku!


#35 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2016 - 22:25

Mohl by mi někdo stručně popsat, jak to na takovém megaeventu chodí? Nebyl jsem vlastně nikdy ani na eventu normálním, takže nevím vůbec nic.
 
Nejsem z Brna a protože ráno budu muset do práce, znamená to pro mě ještě večerní cestování zpátky domů a asi teda nebudu mít možnost zdržet se až do konce. Je tohle problém? Kdy se vlastně potvrzuje účast fyzicky? Rozhodně mi nejde jen o to, abych se někam zapsal a vypadnul, ale zajímá mě, jak se tohle, specielně na takhle velkých akcích, organizuje. Při vstupu? Při odchodu?
 
A pak tu někdo zmiňoval labky. Budou? Na stránkách k eventu k tomu zatím nic není, ale i tak se zeptám. Jak si mám tenhle typ keší představit? Zase je tam někde nějaký logbook, kam se lidi zapisujou, nebo co to vlastně obnáší?

  • 0

#36 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2016 - 22:49

Taky přemýšlím, jestli přijet. Event má být od 16 do 20 hodin, po tuhle dobu bude na místě logbook? Po zalogování na památky a okolní kešky... Jelikož bych přijel sám, tak se bojím, abych tam nepostával někde v koutě. Ale možná tam někoho poznám.
  • 0

#37 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2016 - 23:50

Mohl by mi někdo stručně popsat, jak to na takovém megaeventu chodí? Nebyl jsem vlastně nikdy ani na eventu normálním, takže nevím vůbec nic.
 
Nejsem z Brna a protože ráno budu muset do práce, znamená to pro mě ještě večerní cestování zpátky domů a asi teda nebudu mít možnost zdržet se až do konce. Je tohle problém? Kdy se vlastně potvrzuje účast fyzicky? Rozhodně mi nejde jen o to, abych se někam zapsal a vypadnul, ale zajímá mě, jak se tohle, specielně na takhle velkých akcích, organizuje. Při vstupu? Při odchodu?
 
A pak tu někdo zmiňoval labky. Budou? Na stránkách k eventu k tomu zatím nic není, ale i tak se zeptám. Jak si mám tenhle typ keší představit? Zase je tam někde nějaký logbook, kam se lidi zapisujou, nebo co to vlastně obnáší?

 

Na běžném eventu se většinou potkávají kačeři z nějaké lokality, nacházející se v jeho blízkosti. Ať už se znají, anebo ne, bývají to takové více společenské akce, kde své místo najde každý. Jsou to akce takové víc komorní a celkově si myslím lepší. Mega-event, to je taková obrovská sešlost, kde je tolik lidí, že pokud si tam s někým nevyrazil vlastně ani nikoho pořádně nepotkáš (já vím, zní to zvláštně). Ač se všichni sejdou na jednom místě, stejně se drží ve svých skupinkách. Osobně mám raději klasické eventy, ale ME se nevyhýbám (třeba takový Terezín navštím i docela s chutí). Pokud si ale nikdy nebyl na žádném eventu, mohl by tě ME od budoucí návštěvy klasického eventu možná i odradit.

Že se nebudeš moci zdržet do konce? Vůbec takovou věc neřeš, nikde není psáno, abys trávil na eventu celou dobu (kór na ME, ty většinou trvají docela dlouho). Nicméně, jak v rámci eventů, tak v rámci ME probíhá/probíhají nějaké akce a doprovodný program. S účastí je to tak, že pokud dorazíš na dané souřadnice v době konání, bere se to tak, že ses zúčastnil.

Labky? Jsou to neplnohodnotné keše. Jejich listing je dostupný jen po dobu konání eventu (+/-, někdo mě kdyžtak opravte), po zalogování se ti sice přičtou na GC.com, ale nemají vlastní kód (protože ani labky nemají svlůj GC kód), takže dělají bordel ve statistikách (když si je generuješ třeba přes GG) a vůbec jsou tak nějak k ničemu... Můj názor na ně je negativní, ano. Nikomu ho však nenutím, tudíž mě za něj nesuďte. (A ano, sám mám zalogované labky z jednoho ME, ale byla to chyba si je zapisovat...) Třeba se ti ale budou labky líbit, co já vím? :)

 

EDIT: Tak prý je na ME zápis do logbooku podmínkou. Sám nevím, ale přečtěte si diskusi níže... :-)


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 21 únor 2016 - 13:27

  • 7

#38 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2016 - 9:05

@KulisekW: Díky za vyčerpávající odpověď.

A co se labek týče, tak statistiky já neřeším, spíš bych to bral jako nový typ keše do sbírky. Jak se ale vlastně logují, když nemají svůj GC kód? Kde je na gc.com najdu?


  • 0

#39 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2016 - 9:09

Labky mají svůj vlastní web, který je propojený s klasickým GC.com a přes který se logují. Každá labka má svůj kód, který se dozvíš při nálezu a ten následně slouží pro zalogování (loguje se zadáním kódu).


  • 0

#40 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2016 - 10:15

Jen doplním, ze na ME se MUSÍŠ zapsat do logbooku, jako dukaz ucasti. Na normálním eventu se staci dostavit na uvedene souradnice. I kdyz v 98% eventu jsou logbooky taky pritomny.
  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama