Přejít na obsah


Fotka

prejmenovani databáze


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2016 - 19:51

Ahoj, dlouho jsem s gg nedelal ale ted se mi hodi k necemu mimo gc tak jsem si vytvoril databazi a ručně do ni nacvakal asi 60 bodu. Protoze jsem nikde nenasel poznámku kterou bych si mohl ulozit k databazi tak jsem chtel na tu poznamku prejmenovat databazi (konkretne pristupove udaje) ale kdyz jsem dal prejmenovat databazi tak se mi vytvorila nova prazdna, malem jsem z toho mel infarkt :). Nastesti stara databaze s body zustala takze je jen exportuju a nasledne prehraju do nove databaze ale prijde mi to divne. je tohle stndartni chovani gg? gg mam ted aktualizovanou verzi.


  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#2 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2016 - 20:22

Nevim jaky postup jsi pouzil k prejmenovani a zda jsi se treba "neuklikl". Myslim vsak, ze nelze prejmenovat aktualne pouzivanou databazi.

 

Jelikoz te nezajimaji dalsi soubory svazane s databazi (napr. imc), mozna by bylo nejjednodussi prejmenovat jen databazovy soubor na urovni operacniho systemu. 


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#3 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2016 - 21:26

Ahoj, děkuju za rychle info. Neuklikl jsem se ale zadrhel byl opravdu v tom ze jsem se snazil prejmenovat aktualne pouzivanou databazi. Nyni jsem zkusil nacist jinou a tu predchozi prejmenovat a to normalne funguje. Takze neznalost na strene uzivatele :). dik


  • 0
Xperia TIPO,oregon 450




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka