Přejít na obsah


Fotka

Rocni PM za 600


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
91 odpovědí na toto téma

#41 hradnik

hradnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2016 - 20:09

Za ČAGeo, aby nevznikaly nějaké dohady:

 

Jak už bylo výše vysvětleno, jedná se opravdu o soukromou aktivitu J.K.M. ČAGeo s tím nemá nic společného. Zajímali jsme se o princip, na kterém to zprostředkování PM funguje, a podané vysvětlení se nám zdá dostatečně důvěryhodné, dle něj nejde o žádné nelegální transakce. Kontakt na dotyčného samozřejmě máme, ale nebudeme ho dál šířit. Doporučujeme vyčkat, J.K.M. se vám určitě ozve.


  • 10

#42 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2016 - 21:00

Cesta do pekla


Tento příspěvek byl upraven od PeSis: 02 únor 2016 - 21:00

  • 0

HUAWEI G510, ZTE Blade ;  c:geo, Locus, Mapy.cz, GeoGet (+Stator)

http://www.panoramio.com/user/3711522
 

Profil na Poznej místo

 


#43 mirecek7

mirecek7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2016 - 21:14

jiz jsem zde v tomto vlaknu odpovidal, ja v prvnim kole nemel zadny problem a ani nikdo jiny se neozval ze prodlouzeni neklaplo, nevidim duvod proc "zbytecne" stourat do profilu bezneho clena
  • 2

#44 ivankazdediny

ivankazdediny

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2016 - 21:22

jiz jsem zde v tomto vlaknu odpovidal, ja v prvnim kole nemel zadny problem a ani nikdo jiny se neozval ze prodlouzeni neklaplo, nevidim duvod proc "zbytecne" stourat do profilu bezneho clena


Momentalne cekam, neverim, ze jde o podvodnika, nezlobte se, ale nekteri tady delaji, jako kdyby nekoupili nikdy nic pres bazar nebo ve sleve. Me osobne nezajima kolik to komu strhlo z karty ( po me osobne pres paypal to chce platbu 805,-) hlavne ze vsichni, co z nas maji pr.... maj nelegalni windows apod. Opravdu predpokladam, ze jde o nenadalou soukromou situaci, vse predtim bylo ok. Prosim, nereste to vy, co s tim nemate nic spolecneho. Hezky vecer...
  • -1

#45 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2016 - 21:36

Ptali jste se na jméno a příjmení, tak jsem poslal odkaz na profil na FB.

 

A protože jsem právě dnes platil PM, tak jsem připsal i cenu, co mi vyskočila na kartě.


  • 3

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#46 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 304 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2016 - 8:27

Nejaka zmena?
  • 0

#47 ivankazdediny

ivankazdediny

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2016 - 9:22

Myslim ze ne
  • 0

#48 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2016 - 13:25

Myslím, že by se někdo z Vás měl ujmout toho, že sepíšete poškozené a podáte nějak kolektivně trestní oznámení.

 

Je ovšem otázka, jestli to jméno a příjmení, co chlapec uvedl, je pravé :-(


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#49 mirdaz

mirdaz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2016 - 14:07

Určitě se vše vysvětlí,nemyslím si že je to podvodník.U mne vše proběhlo před dvěma měsíci bez problému.


  • 0

#50 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2016 - 14:35

Jedina kloudna moznost, kdyz se vubec neozval, je bud to nejaka jeho nehoda, nebo vazna nemoc. A nic z toho nikomu nepreji. Ve vsech ostatnich pripadech mohl minimalne dat vedet, ze se to zdrzi. Staci jen minuta u PC, nebo u telefonu.

Jeste me napada, jestli si nemysli, ze aktivace probehla vsem v poradku a ted je treba nekde na horach, nebo v internetem nepolibenem kraji a maily, PM, ani forum na tam necte. 


Tento příspěvek byl upraven od DogVader: 04 únor 2016 - 14:36

  • 0

#51 ivankazdediny

ivankazdediny

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2016 - 14:38

Jelikoz mu musite dat prihlaseni na geo.com aby aktivace probehla jak tu nekde psal, tak si to asi nemysli
  • 0

#52 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2016 - 14:41

To je vlastne pravda. Ja mu akorat minuly ctvrtek psal PM, jestli je jeste mozne to koupit na posledni chvili. Ale uz bez reakce. Takze k temto krokum jsem se nedostal. Nevi nekdo ten pricnip, odkud se berou ty rocni aktivacni kody, ktere predpokladam pouziva? Snad to neni tajemstvi. Jeste vim, ze lze zdarma poridit PM clenstvi od GS, pokud jste treba ve sprave NP, CHKO,...


Tento příspěvek byl upraven od DogVader: 04 únor 2016 - 14:45

  • 0

#53 Lilac VIRGIN

Lilac VIRGIN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 73 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2016 - 15:01

Také se u nás o tom pořízení u něj uvažovalo, ale po novém roce se mu ty aktivace též zasekly a takto obdobně nekomunikoval. Pak se ozval asi po týdnu s tím, že měli úmrtí v rodině nebo tak něco. Tak snad to nepokračuje podobným směrem.

 

Za nás musím ještě napsat, že nečekáme, protože nás ty "potíže" poněkud odradily a objednávku jsme vzali zpět. Pořízeno máme běžnou cestou týž den po zaplacení takže to zde sleduji již jen z povzdálí ;) 

 

Přeji vám brzké vyřešení k vaší spokojenosti.


  • 1

#54 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2016 - 17:19

...Nevi nekdo ten pricnip, odkud se berou ty rocni aktivacni kody, ktere predpokladam pouziva? Snad to neni tajemstvi. Jeste vim, ze lze zdarma poridit PM clenstvi od GS, pokud jste treba ve sprave NP, CHKO,...

Je to tajemství (z FB):

 

 

7) Nevyuzivam ani kurzovych rozdilu, ani nemam nakoupene kody, princip je uplne jiny, nicmene PLNE LEGALNI.

  • 0

#55 B-LEV team

B-LEV team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2016 - 8:52

To tady opravdu není někdo od Benešova kdo zná J.K.M.?


  • 0
Zatím jenom hledáme,ale až přijde čas ..... a čas přišel,už i zakládáme :)

#56 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2016 - 9:56

Pokud jsi četl celé vlákno, tak nahoře psal předseda ČaGeo Hradník, že jeho kontaktní údaje má, ale nehodlá zveřejňovat. (a že celá akce nemá s ČaGeo nic společného, toho si, prosím, račte povšimnout) Což je pochopitelné, předpokládám, že je taky vázán nějakými předpisy o ochraně osobních údajů. Jsem si ale jista, že pokud by už někdo měl tendence věc řešit přes policii jako podvod, tak by kolega Hradník byl ochoten ještě před tím kontakt zprostředkovat (samozřejmě soukromě, nikoliv zde na fóru) a pomoci zjistit, co se vlastně stalo. Je skutečně možné, že u J.K.M. došlo k úrazu, náhlé nemoci apod.


  • 0

#57 B-LEV team

B-LEV team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2016 - 10:52

No tak jo, začneme to řešit, alespoň se snad dozvíme co se stalo. Pošlete SZ  kdo chcete řešit věc přes PČR. Pokud jsem dobře počítal vybral docela dost peněz.


  • 1
Zatím jenom hledáme,ale až přijde čas ..... a čas přišel,už i zakládáme :)

#58 radkoff

radkoff

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2016 - 13:17

Ať je to jak chce, ČAGeo s tím má společného to, že jeho člen způsobil ostatním škodu. A vzhledem k tomu, že skupina má možnost kontaktovat dotyčného, žádám Hradníka, zda by nebyl ochoten jej kontaktovat. My kontakt nemáme, Hradník ano. Nechceme (v této fázi) kontakt na JKM, žádáme jen o kontaktování dotyčného a zprostředkování vyjádření. Věřím, že tímto rozhodně nedojde k porušení členského vztahu ČAGeo vs. JKM. Tak bych to viděl já.


Tento příspěvek byl upraven od Radek Jedlička: 06 únor 2016 - 13:23

  • 4

#59 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2016 - 14:08

Hradník, podle mě bude mít stejné informace, jaké si můžeš najít u nich na stránkách. Pokud tedy nezná J.K.M. osobně. Čageo má transparentní účet u Fio banky. Tam si každý může najít informace k J.K.M. Ale patrně to bude k ničemu. Je tam uvedená jiná osoba. I když členem Čagea nejsem, musím se jich v tomto případě zastat. To, že je někdo jejich členem a členem Čagea může být každý, nevzniká tím automaticky, že tato organizace by měla mít nějakou zodpovědnost za své členy. Dotyčný jednal sám za sebe. To že Čageo propaguje odkazem, nic neznamená.

Dále je nutno si uvědomit, že kdokoliv si může provázat se svým nickem zde, v podstatě jakýkoliv účet na GC. Takže nelze brát jako bernou minci to, že dotyčný je opravdu J.K.M. A dále nevím jak to doopravdy je. Může to být opravdu J.K.M, může to být někdo jiný. Mohlo se stát spousta věcí a zde budem jenom odhadovat jak to doopravdy je.


  • 3

#60 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2016 - 17:00

Tak ti co již mají od J.K.M. PM aktivované by měli mít nějaký kontakt na dokladu, ne?


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama