Přejít na obsah


Fotka

Rocni PM za 600


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
91 odpovědí na toto téma

#81 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 358 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2016 - 21:24

No, tak dlouhá doba a nezvedání telefonu je velmi podivné, i já však mohu z vlastní zkušenosti potvrdit, že J.K.M. je poctivý. Pokud se na mobil nedovoláte, tak já mám ještě jeho adresu... Ale tu budou mít asi v ČAGEO taky... Ale dávat se mi jí teda moc nechce :unsure:  Ale než to řešit přes policii... tak bych ji poskytl.

 

Edit: Kdyžtak ať mi nějaký zástupce ,,poškozených" napíše SZ, teď jsem se dozvěděl, že prý čageo adresu nezná... Já vám ji pošlu...


Tento příspěvek byl upraven od M13JP: 10 únor 2016 - 21:43

  • 0

#82 radkoff

radkoff

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2016 - 21:53

Já mám nějaké kontakty u policie. Je to od nás trochu z ruky, ale třeba by na místním oddělení, pravděpodobně v Benešově, byl někdo ochotnej a zaběhl tam. Takže pokud není někdo z vás vyloženě z okolí Benešova, tak poskytněte tu adresu mě a já se pokusím.


  • 0

#83 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2016 - 21:57

Stále více mi to celé připadá jako šikovně provedený podvod.

Několika lidem v několika etapách je zařízeno PM za 600 Kč. Ve skutečnosti zřejmě za standardní cenu - investice do reklamy. Je tím vytvořen dojem, že se jedná o zcela solidní nabídku.

A pak den D. E-shop je prověřený, příležitost poslední. Lidí se zřejmě najde dost - ví někdo kolik? Jenže tentokrát se nikdo PM nedočká. Ale ani se nikdo nehrne do žádné rychlé akce. Bodejť, zkušenosti jsou dobré, už se taky stalo, že došlo ke zpoždění a vše se tehdy vysvětlilo a nikdo poškozen nebyl. Každý postrádá pouhých 600 Kč, kvůli tomu bude málokdo dělat zmatek. Aby něco dělat šlo, muselo by se spojit více poškozených, kteří se ovšem neznají. A nikdo ani (pochopitelně) nechce věřit tomu, že je poškozený. Kdo by se šil s takovou složitou boudou, když z toho kápne sotva pár (desítek) tisíc, že.

Samozřejmě je to ode mě pouhá spekulace, žádné závažné informace nebo důkazy nemám. Jen to na mě dělá takový dojem.

Držím všem palce.


  • 0

#84 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2016 - 22:05

Stále více mi to celé připadá jako šikovně provedený podvod.

Několika lidem v několika etapách je zařízeno PM za 600 Kč. Ve skutečnosti zřejmě za standardní cenu - investice do reklamy. Je tím vytvořen dojem, že se jedná o zcela solidní nabídku.

A pak den D. E-shop je prověřený, příležitost poslední. Lidí se zřejmě najde dost - ví někdo kolik? Jenže tentokrát se nikdo PM nedočká. Ale ani se nikdo nehrne do žádné rychlé akce. Bodejť, zkušenosti jsou dobré, už se taky stalo, že došlo ke zpoždění a vše se tehdy vysvětlilo a nikdo poškozen nebyl. Každý postrádá pouhých 600 Kč, kvůli tomu bude málokdo dělat zmatek. Aby něco dělat šlo, muselo by se spojit více poškozených, kteří se ovšem neznají. A nikdo ani (pochopitelně) nechce věřit tomu, že je poškozený. Kdo by se šil s takovou složitou boudou, když z toho kápne sotva pár (desítek) tisíc, že.

Samozřejmě je to ode mě pouhá spekulace, žádné závažné informace nebo důkazy nemám. Jen to na mě dělá takový dojem.

Držím všem palce.

pozor, opatrně s tím obviňováním a presumpcí viny, tady se za to dnes upaluje  :)


  • 1

#85 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2016 - 22:19

Neobviňuji, jen jsem si tak trochu zafantazíroval.

Pokud se tady někdo cítí upálený, mýlí se. Kdyby byl, necítil by se.


  • 0

#86 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2016 - 1:46

Jeden z kaceru me sveril, jakym zpusobem porizuje jkm ty pmka. Bohuzel jsem musel slibit, ze si to necham pro sebe. Ale treba se najde nekdo, kdo to sem napise. Nicmene zpusob je podle mne v poradku, ikdyz dost zajimavy a da se tim i neco vydelat. To ze se neozyva je vec samozrejme jina.
  • 0

#87 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2016 - 7:14

Vzhledem k tomu, ze jsem se na konci listopadu zajimal o moznost porizeni PM v kvetnu, tak taky muzu prispet nejakym stripkem informaci, ktery snad nekomu pomuze. Na dotaz mi prisla odpoved...

 

 

Rad bych poslouzil, ale mam jich omezeny pocet - aktualne 12, s tim ze cca 1*za 14 dnu muzu aktivovat 3 ks., tzn. (kdyz bude zajem, a pokazde stejny) nabidka tu bude jeste 4x a pak Ende


  • 0

#88 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 304 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2016 - 7:15

Sven Gumby: fantazirujes? Podsouvani neoverenych teorii porote je nepripustne :)
  • 0

#89 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2016 - 9:14

Mě se líbí, že tady za práva "poškozených " nejvíc bojují ti, co s tím podle mého mají pramálo společného...
Pořád se všude píše, jak je dnešní společnost prohnilá, jak se každý stará jen o svůj prospěch a na lidi kolem sebe kašleme . A vida - ono to nebude tak špatné! Dobří lidé ještě existují - je jich šlakovitě málo, ale jsou! :)
  • 3

#90 fatbozz

fatbozz

    fatbozz

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2016 - 9:45

Mě se líbí, že tady za práva "poškozených " nejvíc bojují ti, co s tím podle mého mají pramálo společného...
Pořád se všude píše, jak je dnešní společnost prohnilá, jak se každý stará jen o svůj prospěch a na lidi kolem sebe kašleme . A vida - ono to nebude tak špatné! Dobří lidé ještě existují - je jich šlakovitě málo, ale jsou! :)

Média pokrucují realitu.


  • 0

Mapy pro Locus zdarma a povídání o Openstreetmap >>> http://gpsfreemaps.net/

Přejděte na mapy Openstreetmap a buď členem komunity OSMcz >> http://openstreetmap.cz/

....jo a taky fotím >>> koukni se >>> Klikklak


#91 Susinamax

Susinamax

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2016 - 9:56

Já mám nějaké kontakty u policie. Je to od nás trochu z ruky, ale třeba by na místním oddělení, pravděpodobně v Benešově, byl někdo ochotnej a zaběhl tam. Takže pokud není někdo z vás vyloženě z okolí Benešova, tak poskytněte tu adresu mě a já se pokusím.

 

já to mám do Benešova cca 70 km, takže pokud se Ti povede kontaktovat někoho přímo z Benešova, bylo by to dobré. Pokud ne, naplánoval bych si na sobotu asi keškovací výlet do Benešova a zkusil zjistit něco více na uvedené adrese, pokud se ke mně teda dostane....

 

jinak 3 ze 4 oslovených kačerů osobně J.K.M neznají, na poslední odpověď zatím čekám...


  • 0

#92 ClarissaMaryse

ClarissaMaryse

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationDomažlice a Plzeň

Publikováno 11 únor 2016 - 10:04

No jelikož se nepřihlásil sem ani na geocaching hádala bych to na nějakou spatnou událost. Nebo problém s připojením na internet, i když v dnešní době staci zajít do knihovny.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama