Dobrý den,
mám novou Garmin GPSMAP64s, firmware 4.2 a nedokážu vypnout trasování (tedy přepočítávání mnou naklikané trasy tak, že vede po silnicích) - pokud si v navigaci otevřu trasu kterou jsem vytvořil tak, aby vedla např. lesem a ne po silnicích, dám ji zobrazit na mapě, zobrazi se tak jak jsem si ji vytvořil, ale za pár sekund se sama přetvoří - přeblikne tak, že je trasovaná - vede po cestách, a ne tak jak jsem si ji naklikal v Mapsource. Stejně se to chová, i když trasu vytvořím(naklikám) přímo v navigaci.
uvádím postup jak to dělám, snad někdo odhalí chybu, které se dopouštím:
1.vytvořím si trasu mimo silnice a turistické značky naklikáním přes Mapsource - zde mám navoleno "Use direct routes", tedy předpokládám, že to znamená že trasování je vypnuto.
2. přenesu pomocí Mapsource do navigace
3. v navigaci trasu otevřu přes "plánovač tras", "zobrazit mapu"
4. trasa se v mapě zobrazí tak jak jsem ji naklikal, ale po chvilce se překreslí, vede jinudy, po cestách.
V navigaci v menu "nastavení" , "trasování, "položka "aktivita" mám nastaveno turistika, ale ať nastavím třeba pěší, nebo cokoliv jiného, trasa se vždy překreslí.
Ptám se tedy, jak vytvořit a uložit trasu, která nepovede cestami, ale přesně tak, jak si ji naklikám?
Předem díky za radu...