Přejít na obsah


Fotka

přenos Etrex a win10


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 lada500

lada500

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2016 - 12:33

Ahoj,

poradí mi někdo s propojením Garmin Etrex do win10? Mám etrex ještě bez označení. Pouze etrex. Přenos přes 9-pin com.

S win7 bez problémů. Nový PC nemá port com. Mám redukci z com na usb. Nechal jsem si od zástupce Garmin poslat nejvhodnější ovladač usb. USBDrivers_2311.

Win 10 ovšem už toto zařízení neropozná. U zástupce Garmin mi naznačují, že si mám koupit novou GPS. Co jiného se dá také čekat.


  • 0

#2 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2016 - 14:03

Ty nepotřebuješ ovladač od Garminů, ale správný ovladač pro "redukci USB-COM". Jestli ji Win10 nepozná, musíš ovladač najít někde na netu. Jestli ho nenajdeš nebo neexistuje, budeš muset koupit redukci, která funguje ve Win10.


  • 0

#3 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2016 - 18:19

S Etrexem (tím modrým) jsem taky začínal hledat, ale už po roce jsem zjistil, že i telefon má větší přesnost, než tahle GPS :D. Kabel jsem k němu nikdy nepoužil, ale všechny keše jsem si tam cvakal ručně. Podle mě si stačí stáhnout správný ovladač do PC a kabel ti půjde.

Pokud máš peníze, kup si novou GPS. Pokud nemáš peníze a máš smartphone, tak začni hledat s ním. Uvidíš, bude to lepší ;) 


  • 0

Samsung Galaxy Core LTE + Garmin Etrex 30





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama