Přejít na obsah


Fotka

MEGA? aneb Pokus o kriminalistický event v Praze

event

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
37 odpovědí na toto téma

#21 Altaria

Altaria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2016 - 8:41

Pomer Will Attend a Attended logu by byl tim padem (doslova) drasticky zajimavy. :D
  • 0

#22 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2016 - 9:12

Tak jsme si to dal do kalendare. Je to moc pekny napad, tak snad mi do toho nic neprijde. Uz chybi jen 9 lidi :)


  • 0

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#23 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2016 - 9:16

To by me docela zajimalo, jak by se Rico tvaril na event Slaneni z Nuselaku, 1/5, s atributem Wheelchair accessible :P

 

Jinak ale samozrejme na Megaevent je potreba milion lidi a na Gigaevent miliarda. To je jasny. Pokud je mi znamo tak zatim nikdo nedokazal usporadat vic nez Kiloevent.


  • 10

#24 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2016 - 9:29

Tak už jenom sedm WA do pokoření hranice pěti set. Odpoledne můžete posílat žádost do Seattlu! :)


  • 0

#25 Altaria

Altaria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2016 - 10:33

Je to tam, přátelé, moc děkujeme za všechnu pomoc! :) Teď už jen to schvalování na vyšších místech, ale první nezbytný krok je splněn. :) Klaníme se. :)

 

Modráku, Tvůj příspěvek hodně pobavil, díky. :) Ale znáš to, spousta lidí předstírá, že má na účtě nejmíň mega, a při tom jsou rádi, když dají dohromady kilo. ;)


  • 5

#26 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2016 - 13:43

To by me docela zajimalo, jak by se Rico tvaril na event Slaneni z Nuselaku, 1/5, s atributem Wheelchair accessible :P

 

Což o to, systém umožňuje atribut Vozíčkář i u vyšších terénů něž T1*, ale on by to stejně nebyl event s T5*, protože to setkání by bylo buď nahoře, kde je to max T1,5* a nebo dole, kde je to totéž. Leda by to setkání bylo dole na střeše některého z domů, kam se jinak než tím slaněním nedostaneme, pak by T5* prošlo. ;)


  • 0

#27 SvenWiersen

SvenWiersen

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 9:23

Což o to, systém umožňuje atribut Vozíčkář i u vyšších terénů něž T1*, ale on by to stejně nebyl event s T5*, protože to setkání by bylo buď nahoře, kde je to max T1,5* a nebo dole, kde je to totéž. Leda by to setkání bylo dole na střeše některého z domů, kam se jinak než tím slaněním nedostaneme, pak by T5* prošlo. ;)

 

Blbost, logbook by visel na spagate presne v pulce vysky mostu :-P


  • 1

#28 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 9:31

Blbost, logbook by visel na spagate presne v pulce vysky mostu :-P

 

A bude tam místo pro setkání alespoň 15 lidí na dobu nejméně 30 minut? Pokud ano, tak OK. :)


  • 0

#29 Altaria

Altaria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 9:58

A bude tam místo pro setkání alespoň 15 lidí na dobu nejméně 30 minut? Pokud ano, tak OK. :)

 

Záleží na síle jejich vůle, Martine. ;)


A možná síle lana...


  • 0

#30 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 10:15

 

 

Modráku, Tvůj příspěvek hodně pobavil, díky. :) Ale znáš to, spousta lidí předstírá, že má na účtě nejmíň mega, a při tom jsou rádi, když dají dohromady kilo. ;)

No. A pak se navic ukaze ze to kilo ve skutecnosti neni litr, ale jen stovka :)


  • 3

#31 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 16:30

Už v barvách vidím, jak Jacka nebo Modrák visí na Nuseláku a nějaká babka volá na PČR, že ty lidi jsou dneska fakt divný, že za jejích mladých let se tam nezkoušeli oběsit  :D , ale poctivě skákali.

 

Jinak event vypadá lákavě, už jsem se na něj dívala opakovaně, ale WA zatím nepíšu, je to za dlouho a potřebného počtu jste dosáhli hodně rychle, skoro by se dalo říct "než jsem se podívala do diáře".

Budu alespoň držet palce, aby schválení prošlo.


  • 4

#32 Altaria

Altaria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 17:35

Už v barvách vidím, jak Jacka nebo Modrák visí na Nuseláku a nějaká babka volá na PČR, že ty lidi jsou dneska fakt divný, že za jejích mladých let se tam nezkoušeli oběsit  :D , ale poctivě skákali.

 

:D :D :D V tomhle vlákně si člověk užije srandy, ještě, že jsem ho založil. :)

 

Za držení palců moc děkujeme. :) Je to takové divné, nemoci to už ovlivnit... 


  • 0

#33 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 17:40

Už v barvách vidím, jak Jacka nebo Modrák visí na Nuseláku a nějaká babka volá na PČR, že ty lidi jsou dneska fakt divný, že za jejích mladých let se tam nezkoušeli oběsit  :D , ale poctivě skákali.


Žádný problém, skákat se bude, existuje přeci bungee jumping. :D


Jinak event vypadá lákavě, už jsem se na něj dívala opakovaně, ale WA zatím nepíšu, je to za dlouho a potřebného počtu jste dosáhli hodně rychle, skoro by se dalo říct "než jsem se podívala do diáře".
Budu alespoň držet palce, aby schválení prošlo.


Jen si ho do kalendáře zapiš. ;)
  • 0

#34 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 19:02



Jen si ho do kalendáře zapiš. ;)

Radši ti odpovím v růžovém vlákně, ať tady nerušíme. ;)


  • 0

#35 Altaria

Altaria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2016 - 22:19

Napětí je u konce, otazníček z názvu tématu už by mohl zmizet. :) Jsme oficiálně mega-event, díky všem, kdo se zapojili, přidali WA nebo posouvali vlákno ve výpisu. :) Snad toho v červnu nebudete litovat. ;)


  • 2

#36 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2016 - 22:36

Gratuluji a věřím, že se akce vydaří. :)


  • 0

#37 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2016 - 16:14

Připojuji se s gratulací - moc jsem nevěřila, že u nás povolí po Brně relativně brzo další ME, ale asi jste měli dobré argumenty. :) Nebo se v roce 2013 rodině jednoho z majitelů v Praze líbilo a vzpomněli si? Kdo ví, jestli se u eventu neobjeví i onen nový atribut a opět se někdo nebude chtít do Prahy podívat.  Že jsem tak zvědavá, poslali jste pozvánku? Já tedy když posílám event revírníkovi ke kontrole a publikaci, tak na pozvání nezapomínám, považuji to za slušnost. ;)


  • 0

#38 Altaria

Altaria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2016 - 16:54

Děkujeme! :) Taky jsme si říkali, jestli to projde... Na druhou stranu, když může v Německu Megáče kousek od sebe dělit jediný týden... :)

 

Pozvánku přímo majitelům? To nás, přiznám se, nenapadlo... :)


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:event

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama