Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Keška - obchodní centrum


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#1 Matej123

Matej123

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2016 - 16:30

Ahoj.

 

Mám dotaz, chtěl bych založit multinu k nákupnímu centru, kde by kačeři museli projít obchodní centrum a něco zjistit a pak se, jak bývá zvykem, vydat pro finálku, která by byla mimo obchodní centrum  :) . Jde mi o to, jestli by to bylo možné a jestli to neporušuje pravidla. Nikde jsem k tomu nenašel odpoveď. Děkuji za každou odpověď, nebo odkaz k odpovědi. Napadlo mě to, aby si lidé zpříjemnili čas strávený v obchodním centru. Matej123


Tento příspěvek byl upraven od Matej123: 28 únor 2016 - 16:38

  • 0

#2 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2016 - 16:57

No když prošla keš procházka kolem továrny, tak by možná prošla i tahle, pokud by sis dal pozor na komerční věci. Ale že by si tím udělal radost kačerům docela pochybuji.


  • 14

#3 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2016 - 19:37

Fuj. Asi bych takovou keš bojkotovala ze zásady, i kdyby prošla. Opravdu nemáš v okolí lepší objekt, že musíš lidi protahovat chrámem konzumu? :D


  • 3

#4 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 28 únor 2016 - 19:46

Ale zase je to záminka pro manžele, že nemusí strávit čas v nákupním centru po boku ženy a mohou se věnovat svým zálibám (pak se třeba přidruží až při placení :-)) )
  • 7
A kdo netuší nic o Kreténské organizaci, tak zde se dozví víc

#5 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2016 - 19:47

Na to Ti asi odpoví reviewer, když mu řekneš, co by se tam zjišťovalo.
  • 1

#6 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 358 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2016 - 20:13

No podle mě to kvůli komerci neprojde, já musel u své keše smazat i WP, kde jsem uváděl nejbližší obchod, kde by se dala koupit voda potřebná k odlovu... Navíc nevím jestli by se vůbec líbila...

Ale naopak taková EC mě v nákupáku vyloženě potěšila :D http://coord.info/GC4Z4H2


  • 2

#7 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2016 - 20:17

Jedna taková je v Praze (plus ta EC - ta je moc pěkná, už jsem znalosti použil :-) ), jedna taková bývala v Plzni... Není to nic proti ničemu, věčně nespokojení rejpalové se ozvou vždycky.


  • 2

Klidně se rozčilujte.


#8 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 302 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2016 - 20:38

V Praze je tato Shopping Cache http://coord.info/GCJAP4, kterou úspěšně několik let ignoruji, přestože jsem zde poměrně často. Jak se tak dívám, asi bych ji odlovila jako BF, tak se k tomu třeba během pár let odhodlám.

A pak vlastně také Šestka http://coord.info/GCZDTD , kterou mám sice asi tři roky vyluštěnou, ale odlov plánuji spojit až s keškami kolem letiště. Výhledově tak za pět let. :D  


Tento příspěvek byl upraven od Bubo_CZ: 28 únor 2016 - 21:23

  • 0

#9 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2016 - 21:12

Ale zase je to záminka pro manžele, že nemusí strávit čas v nákupním centru po boku ženy a mohou se věnovat svým zálibám (pak se třeba přidruží až při placení :-)) )

Nějak jsi nevzal v úvahu takové podivné exempláře jako jsem já ;): do nákupních center už jezdím zásadně sama :wub:  ( dost nerada vzpomínám na dobu, kdy jsem nakupovala a zároveň "lovila" tehdy malou dceru v hračkách a manžela někde u knížek nebo CDček ) a ani si nechci představovat, že bych otráveného manžela vláčela sebou na nákupy a ještě mu sladce řekla, že si nákup prodloužíme o odlov keše. :D Je zřejmě doživotní mudla. B) Říct mu, aby si zatím odlovil keš, tak nevím, jestli bych se přece jen nedočkala rozvodu. :D

 

Nejde mi dostat se na odkaz Shopping cache, nejde o Arkády? Vím, že tam keš je, ale když jsem se tam párkrát dostala, radši jsem šla na sushi nebo na zmrzlinu se spolužákem než abych hledala nebo počítala indicie ke keši, tenhle typ mě nebaví, i když chápu, že někomu jinému může udělat radost. Já se radši projdu někde v lese, pokud možno bez davů.


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 28 únor 2016 - 21:18

  • 0

#10 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2016 - 21:26

No podle mě to kvůli komerci neprojde, já musel u své keše smazat i WP, kde jsem uváděl nejbližší obchod, kde by se dala koupit voda potřebná k odlovu... Navíc nevím jestli by se vůbec líbila...

Ale naopak taková EC mě v nákupáku vyloženě potěšila :D http://coord.info/GC4Z4H2

Jo tak ta mně vyloženě vadí. Nemam jí zrovna daleko to zaprvé a zadruhé nerad se zdržuji v jakémkoliv obchodě či centru déle než je nezbytně nutné. A uplně nejraději tam vubec nechodim :)


  • 3

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#11 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 302 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2016 - 21:26

Nejde mi dostat se na odkaz Shopping cache, nejde o Arkády? Vím, že tam keš je, ale když jsem se tam párkrát dostala, radši jsem šla na sushi nebo na zmrzlinu se spolužákem než abych hledala nebo počítala indicie ke keši, tenhle typ mě nebaví, i když chápu, že někomu jinému může udělat radost. Já se radši projdu někde v lese, pokud možno bez davů.

Už jsem to upravila. Je to OC Smíchov, ale asi většina nákupních center v Praze nějakou bude mít. My, co se snažíme právě naopak za keškama dostat mimo město, nejsme cílová skupina.  :)


  • 0

#12 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2016 - 21:28

Do obchodů chodím nakupovat a ne tam trávit čas.

Mezi moje favority rozhodně patřit nebude.


  • 10

#13 ewwwe

ewwwe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2016 - 6:01

Me keska v nakupnim centru nevadi - naopak - aspon mam legalni duvod tam zajit... To, ze tam pak zakoupim lodicky - zcela nevhodnou obuv na geocaching je vec druha...


  • 1

#14 see.bee

see.bee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2016 - 9:06

Dotaz na založení kešky v obchodním domě akorát potvrzuje určitý směr, kam GC směřuje. Jediná vyjimka je zmiňovaná EC na Zličíně. Možná by stálo za uvážení, aby se dotyčný tazatel podíval na umístění nejstarších kešek a čemu se věnují......


  • 0

#15 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2016 - 9:34

Opravdu nechápu, co může někoho vést k tomu, aby se snažil lidi zbytečně protáhnout nákupním centrem kvůli keši. Pokud už opravdu nemáš lepší téma než zrovna nákupní centrum, proč tu keš nedáš tam, kam jsi plánoval, a neuděláš z toho tradičku?


Třeba v tom centru pracuje.
  • 0

#16 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2016 - 9:39

Třeba v tom centru pracuje.

Jo, pak bych to chápala :D. To je pak přesně ten případ komerčně zaměřený keše, jejichž zakládání pravidla zakazujou :D.


  • 0

#17 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2016 - 9:53

Kdyby byla ta keška na Chodově, tak bych ji odlovil, ale asi by mě nijak nenadchla. Leda že by měla nějakou vymakanou schránku. S komercí je to dneska potíž, jako komerce může Groundspeaku připadat i naprostá banalita. Pamatuju si, jaký byl problém publikovat kešku věnující se pivovaru ve Vratislavicích. Byla to komerční keška, která propagovala firmu... Nám to přijde padlé na hlavu, někomu jinému ne. Takže ti vlastně těžko poradíme, závisí to na revírníkovi.


  • 0

#18 Tomas Tubyl

Tomas Tubyl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2016 - 10:49

Kdyby tam ale třeba byla někde ukrytá elektronika, která bude reagovat jen na hlasité kvákání a tím se odhalí keš, pak by to v tom obchoďáku mohlo bejt i docela zajímavý.


  • 1

#19 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2016 - 11:13

Kdyby tam ale třeba byla někde ukrytá elektronika, která bude reagovat jen na hlasité kvákání a tím se odhalí keš, pak by to v tom obchoďáku mohlo bejt i docela zajímavý.

To by sice zajímavý bylo, ale ta keš by nikdy nedošla k publikaci, protože už při alfa-testování by došlo k odvozu ownera do patřičného zařízení, takže by to nestihl poslat revírníkovi do fronty. :D


  • 1

#20 Tomas Tubyl

Tomas Tubyl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2016 - 11:43

Kva kvá kvá kva.... hm tak tady taky nic... kvá kvá...hele tamhle ti taky hledaj kešku, ale tam jsme už hledali a nic tam není... Jdem to zkusit k dětskýmu koutku... :D


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama