Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Keška - obchodní centrum


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#21 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2016 - 16:31

V Mladé Boleslavi byla celá mini-série u obchoďáků dokonce i s bonusem :D . Dnes je celá zrušená. Mně se tyto hloupé keše nelíbí.


  • 1

Samsung Galaxy Core LTE + Garmin Etrex 30


#22 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2016 - 17:18

Už jsem to upravila. Je to OC Smíchov, 

Ta se dá ale vyluštit v klidu domova a finálka je na pěkném "nenákupním" místě  :) .


  • 1

#23 angrod66

angrod66

    v podstate jsem normalni...

  • Members
  • PipPipPip
  • 204 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2016 - 17:21

No podle mě to kvůli komerci neprojde, já musel u své keše smazat i WP, kde jsem uváděl nejbližší obchod, kde by se dala koupit voda potřebná k odlovu... Navíc nevím jestli by se vůbec líbila...
Ale naopak taková EC mě v nákupáku vyloženě potěšila :D http://coord.info/GC4Z4H2


podobna je v Helsinkach
  • 1

#24 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 841 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2016 - 8:15

Kdyby si radši manžel vzal druhej košík a jel do něho nandat polovinu nákupu, mohli by odtamtud vypadnout za poloviční čas a jít se pak svým zálibám věnovat oba na nějaké podstatně příjemnější místo :D.

To je totální nesmysl... Každá ženská musí ze zásady projít okolo všech regálů... Takže se žádný čas neušetří.... :-)


  • 0

#25 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2016 - 8:53

Zajímavý způsob šetření, nechat si nákup dovézt. To už je skoro jako jezdit po slevách taxíkem.

Hledat EC v obchoďáku na chodbách by mi nevadilo. Tam se naopak pohybuje tolik lidí, že bych tam nápadný nebyl. Ovšem podobná EC by se dala udělat i třeba v metru, kolikrát jsme na podobné útvary na stěnách obložených mramorem koukali.

Ale obchoďáky nebudou lákat kačery, stejně tak nevidím jako komerční keš třeba u pivovaru. To pak jsou komerční i keše u kapličky ve vsi, kde je jedna otevřená hospoda, protože je pravděpodobné, že tam kačeři zajdou.

Ale bývá to i naopak. V Libíně, což je ocas série Kapr, si prý i v hospodě stěžovali, že jim tam chodí moc lidí. Dnes je ocas multinkový a ves obchází.


  • 0

#26 SvenWiersen

SvenWiersen

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2016 - 17:50

V Praze u Andela je takova mysterka (mozna vhodnejsi typ nez multi), tak asi proc ne, ze...

 

...a koukam, ze uz ji nekdo zminil.


Tento příspěvek byl upraven od SvenWiersen: 01 březen 2016 - 17:51

  • 0

#27 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2016 - 1:51

 

 

Ale mě už opravdu nebaví dokola upozorňovat na to, aby odpověd korespondovala s dotazem v úvodu threadu. Když mi nedáte někteří z Vás na vybranou nezůstanu bohužel už jen u "slovního" varování.


  • -1

#28 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2016 - 2:54

Ale mě už opravdu nebaví dokola upozorňovat na to, aby odpověd korespondovala s dotazem v úvodu threadu. Když mi nedáte někteří z Vás na vybranou nezůstanu bohužel už jen u "slovního" varování.

Dej funkci ... no to je fuk.

 

tomy.22: vždyť si to místo těch narážek, ... můžeš zkusit

 

Nicméně, k té keši na Arkádách, ta je poměrně dost provázaná s tím OC, co si pamatuju, tak se počítaly i jezdící schody přímo uvnitř (a tohle mě bavilo, pač to není zas tak jednoduchý a je to velmi veselý).


  • 2
:)

#29 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2016 - 6:43

Jo, taky jsme tu měli takovou, spočítat v obchoďáku schody, po kterých jdeme nahoru a odečíst od nich schody, po kterých jdeme dolů. Počítalo se to dobře i když obchoďák měl zavřeno.

 

Ale v Brně měli kešku věnovanou Vaňkovce. Už je v archivu, bylo to někde nahoře na parkovišti v asi ne moc veřejně přístupném místě. Teď je ale tradička někde poblíž. Je to obrovské nákupní centrum. Ale zároveň je to adaptovaná stará továrna.

Osobně mi keše poblíž nákupních center, restaurací, atd. nevadí, pokud nemusím vstupovat někam, kde bych musel něco kupovat, nebo kde by se předpokládalo, že budu kupovat. Naopak mi vadí keše na pokladnách ZOO, v knihovnách, apod., i když mě to nenutí tam něco kupovat. Ještě tak infocentra.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama