Přejít na obsah


Fotka

Mapa do aplikace WhereYouGo, kde ji umístit

doporučení wherigo

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 weiski

weiski

    weiski

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2016 - 18:44

Dobrý večer,

 

prosím Vás, k Vánocům jsem dostala nový mobil Lenovo VIBE P1m s androidem. Tak jsem si do něj stáhla tuto apku. Zašla jsem si tedy na nejbližší Wherigo. Zony a ukoly se mi zobrazovaly v pohodě, akorát nezobrazuje mapa. Je to šedé. Klikla jsem na typ mapy, pak se mi zobrazily na výběr: prázdná, soubor map offline a pak online mapy OSM Mapnik (online), OSM.de (online) a atd.....

 

Zřejmě budu potřebovat tu offline, tak kde ji mám stáhnout, a do jaké složky v mobilu ji umístit, tak aby se mi zobrazovala ?

 

Děkuji moc za Vaše odpovědi

 


  • 0

#2 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2016 - 19:26

Kde stahnout najdeš ve WIKI.

Kam uložit do telefonu? Kamkoli. Program mapu jen čte, tak není omezen na nějaké konkrétní místo. Pokud mapu používáš i pro Locus, je umístění dáno Locusem. a:Drake ji může mít taky kdekoli. Doporučuji na kartě buď v implicitním adresáři a:Drake, nebp /Mapy.

Viz též vlákno Offline (turistická) mapa pro Android.

.


  • 1

#3 Kas.

Kas.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2016 - 15:30

Neklikej na "typ mapy" ale na "soubor mapy" (pokud chceš offline mapu uloženou v mobilu). Tam si vybereš cestu k mapě. Já osobně používám osm paws mapy, ale nejdou mě v WhereYouGo zobrazit schémata, tudíš to mám bez vrstevnic atd...


Tento příspěvek byl upraven od Kas.: 05 březen 2016 - 15:32

  • 0

#4 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2016 - 17:32

Ve WhereYouGo je třeba použít vykreslovací schéma (mapové téma) ve verzi 2.

Stáhnout jde buď z paws.cz, případně krásná mapová témata od ProKesToma jsou přímo tady:

http://www.geocachin...map-pro-adrake/


  • 1

Etrex 30 + GPI generator + Geoget + a:Drake Plus nebo Locus Pro na CAT S50, Wine, Debian testing


#5 Kas.

Kas.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2016 - 20:06

Aha, ve WhereYouGo s mapama osm.paws je nutno použít mapové téma osmarender_gccz2. To druhé nefunguje.

Díky za radu.


Tento příspěvek byl upraven od Kas.: 05 březen 2016 - 20:07

  • 0

#6 weiski

weiski

    weiski

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2016 - 22:09

Děkuji moc za odezvu, už jsem na to přišla. Stahovala jsem přímo do mobilu přes Wi-Fi, a už to jde, mapa i s poslední rozehranou zónou se mi zobrazila. Předtím jsem to stahovala do pc a pak to zkusila umístit do mobilu, ale složku jsem nemohla najít, kdežto jak se mi to stáhlo do mobilu, tak se to automaticky umístilo do složky, kde jsem potřebovala. Stahovala jsem odsud http://www.geotrebic...=mapy:offline (osm paws mapy).  Vypadá to fajně, tak uvidím jak to dopadne a možná někde v budoucnu se naučím tvořit sama wherigo, které bych se chtěla strašně moc naučit, ale stím programováním to asi bude hodně složité  :D 


Tento příspěvek byl upraven od weiski: 05 březen 2016 - 22:14

  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:doporučení, wherigo

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama