Přejít na obsah


Fotka

Leporela


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2016 - 11:18

Z výletů si často přivezu domů několikero leporel. Už jich mám doma docela dost, nevíte náhodou o nějakém webu, kde by se dala tvořit nějaká sbírka? Něco jako katalog CWGček nebo turistických známek? Nic takového jsem nikde nenašel.


  • 0

#2 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2016 - 13:55

Leporela říkám dětským skládaným obrázkovým knížkám na kartonu.

Ale pokud myslíš takové ty turistické skládačky, což je evidovat v geogetu? Jako tam někdo má turistické známky, nebo řopíky.

Je to databáze, má vyřešený záznam lokalizace (souřadnice), lze přidávat tagy (tj. prakticky cokoli), lze přidávat i přílohy, atd.

A bod (tj. něco jako keš) si můžeš založit ručně, nebo se na to dá napsat i plugin (na výpisky knih jsem ho udělal, je na Araratu, ale chtěl by aktualizovat).

Nebo využít plugin CWGlist, tam si můžeš nadefinovat svou vlastní skupinu a pak si to i vyjet do statistiky. Pravda, do statistiky na Groundspeaku, ale on ten plugin tuším vytvoří nějaký HTML soubor a ten můžeš dát kamkoli. Jen v CWGlistu nemáš souřadnice a příslušná keš je jen volitelný parametr, protože CWG můžeš i vyměnit, nebo získat na eventu.

 

Jen pokud bys to chtěl mít veřejně na webu a porovnávat s ostatními sběrateli (pokud existují), tak by to chtělo nějakou online aplikaci, o té (zatím) nevím.


Tento příspěvek byl upraven od mpik: 07 březen 2016 - 15:09

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama