Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Chytré hodinky a c:geo


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 lukasMK

lukasMK

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2016 - 11:47

Používáte někdo na odlovování keší chytré hodinky? Zvažuji jejich nákup. Mám chytrý telefon s android 5.1 a c:geo s těmito hodinkami umí pracovat.

Proto by mě zajímalo, jestli má někdo zkušenost, asi by mi bohatě stačilo zobrazení kompasu. Musí chytré hodinky mít GPS nebo to pracuje s GPS v mobilu?


  • 0

#2 mirecek7

mirecek7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2016 - 19:46

https://play.google.....cgeowear&hl=cs


  • 0

#3 lukasMK

lukasMK

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2016 - 7:04

Ano, o té aplikaci samozřejmě vím. Spíše mi jde o samotné hodinky a zkušenosti. Zdali to půjde nainstalovat do každých hodinek z ebay za 500 Kč, nebo jestli musí něco mít (například Android Wear?). Moc se v tom neorientuji. Případně nějaké zkušenosti s konkrétními typy.


  • 0

#4 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2016 - 7:42

Ta aplikace je pro android Wear takže s hodinkami bez tohoto systému nepochodis.
  • 0

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#5 lukasMK

lukasMK

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2016 - 7:46

Jasně, takže chápu dobře, že ty levnější hodinky mají nějaký jednoduchý uzavřený OS?


  • 0

#6 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2016 - 2:42

Používáte někdo na odlovování keší chytré hodinky? Zvažuji jejich nákup. Mám chytrý telefon s android 5.1 a c:geo s těmito hodinkami umí pracovat.

Proto by mě zajímalo, jestli má někdo zkušenost, asi by mi bohatě stačilo zobrazení kompasu. Musí chytré hodinky mít GPS nebo to pracuje s GPS v mobilu?

Chytrý hodinky na kešování používám tak, že na nich vidím čas. :)

Ale jinak, tuším, že Garmin Fenix by měl umět nějak částečně navigovat na bod (snad i nahrát keše tam jdou). Ale rozhodně to nejsou hodinky za pětikilo.


  • 0
:)

#7 arogantni_minda

arogantni_minda

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2016 - 12:22

Chytrý hodinky na kešování používám tak, že na nich vidím čas. :)
Ale jinak, tuším, že Garmin Fenix by měl umět nějak částečně navigovat na bod (snad i nahrát keše tam jdou). Ale rozhodně to nejsou hodinky za pětikilo.


  • 0

#8 arogantni_minda

arogantni_minda

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2016 - 12:24

Podle tve odpovedi vubec netusis o cem je rec mozna je lepsi neodpovidat nez odpovidat o h....
  • 0

#9 lukasMK

lukasMK

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2016 - 12:27

Tak jsem situaci pozjišťoval. Důležité je opravdu aby hodinky měly Android Wear. Pak do nich lze nainstalovat c:geo a pak hodinky ukazují kompas/směr a vzdálenost.

Zároveň jsem chtěl, aby hodinky měřily tep, kdy to pak jde propojit s Endomondem.

Nejlevnější model, který se prodává v ČR  toto splňuje je Motorola Moto 360, bohužel cena kolem 5000, což je cena mého telefonu a to odmítám.

Dá se koupit i čínská varianta, kde se cena pohybuje od cca 1500 (u modelů s Android Wear). Bohužel zkušenost je taková, že u spousty modelů je napsané, že to OS má, ale jsou to lži.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama