Přejít na obsah


Fotka

Bydlení v Praze


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Dany8

Dany8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 73 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2016 - 18:43

Od 1.4.2016 hledám bydlení v Praze. Ideálně 1 pokoj v bytě či domě plném kačerů a kačerek ve Vršovicích nebo blízko Vršovic. Ideály jsou obvykle nedosažitelné a jsem s tím smířena, kdybyste náhodou o něčem věděli i mimo ideální řešení, sem s tím! Díky předem!


  • 0

#2 Paha Ahma

Paha Ahma

    Zlej rosomák

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2016 - 19:58

Ahoj, mám byt ve Vršovicích (bydlim zcela jinde), pronajímám ho lidem, pokud by se tam uvolnil pokoj, tak by to bylo možný (vim, že jedna nájemnice mluví o stěhování, ale jak je to v reálu, zatím nevím, můžu hodit dotaz). Mně by se hodilo pak pokoj mít obsazenej člověkěm, kterýho sice neznám, ale leccos jsem od tebe četl:) Za nájem chci 5 000 včetně energií.

 

Zatím však pranic neslibuju, jen mě to zaujalo. Jo a ty lidi, co tam bydlí, asi kačeři nejsou, neznám je...


  • 1

Hyvä ahma - huono ahma. Ainoa hyvä ahma on pahaa.


#3 Dany8

Dany8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 73 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2016 - 17:50

Zatím nebydlím, takže přidám bonusy: v případě zájmu zapůjčím můj byt v Brně, který zůstane dočasně prázdný, na nějaký ten lovící víkend na dálném východě. Dále mi nějaký/á spolubydlící bude moci pomoct nést stan u keší typu Přechod Brd, Velká husí cesta apod., pokud o to bude stát ;)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama