Přejít na obsah


Fotka

50% sleva na prémiové členství – pouze po omezenou dobu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
76 odpovědí na toto téma

#21 pekres

pekres

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2016 - 9:39

Tak jsem si to dnes koupil. Opravdu to stojí 15 doláču a je to s automatickým obnovením ale jde zastavit. Píšou to tam. Tak to mám na rok za polovic. Už jsem byl vloni premium členem ale členství jsem v prosinci zrušil protože jsem byl nemocen a tak jsem ho nechtěl prodlužovat. Teď už zase chodím a tak jsem uvažoval, že to obnovím. Dnes se objevila nabídka a tak jsem neodolal.


  • 0

#22 Srnators

Srnators

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2016 - 13:12

PM nam skoncilo v prosinci 2015. Vyuzila jsem zde ve foru uvedeny odkaz na slevu a podarilo se prodlouzit, od dnesniho dne na rok. Protoze nevim, co bude za rok, radeji jsem si rovnou zrusila moznost automatickeho prodlouzeni... Jsem hrozna, no...


  • 1

#23 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2016 - 13:18

Tak jsem si to dnes koupil. Opravdu to stojí 15 doláču

 

Jak mám docílit, aby to bylo v dolarech a ne v eurech? Mám napsat správné jméno a příjmení (protože je na kartě) a zbytek si mám vymyslet?


  • 0

#24 pekres

pekres

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2016 - 13:23

Nechápu jak si chceš něco vymyslet. Údaje se opisují z platební karty. Když to sedět nebude, asi to zaplatit nepůjde. A cena v dolarech je a není v eurech. Pokud nemáš účet v eurech nebo v dolarech, tvá banka ti strhne částku v korunách podle momentálního kurzu.  A když máš obavy, můžeš jednorázově v bankovnictví povolit platbu na netu kartou a pak ji můžeš zase zakázat.


  • 0

#25 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2016 - 13:27

Patrne narazi na to, ze pri vyplneni billing adress do CR se to prepne na platbu v eurech.


  • 0

#26 Srnators

Srnators

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2016 - 13:37

Jeste doplnim - zadala jsem adresu, strhla se mi castka 14,99 EUR.


  • 0

#27 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2016 - 13:42

Do kdy ta akce trvá? Neví někdo?


Tento příspěvek byl upraven od quellen: 11 březen 2016 - 14:06

  • 0

#28 lasyma

lasyma

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2016 - 13:48

Tak mě to třeba pustit nechce, že prý to je jen pro ty, co PM nikdy nebyli. A já prý jsem už od roku 2011 PM. No nevím jak k tomu došli, kromě jednoho měsíce loni co jsem vyzkoušela bezplatné členství jsem fakt nikdy PM nebyla :huh:


  • 0

#29 pekres

pekres

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2016 - 16:08

Já jsem vloni PM byl a skončil jsem v prosinci. Tak nevím jaký klíč používají....


  • 0

#30 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2016 - 16:26

Tak mě to třeba pustit nechce, že prý to je jen pro ty, co PM nikdy nebyli. A já prý jsem už od roku 2011 PM. No nevím jak k tomu došli, kromě jednoho měsíce loni co jsem vyzkoušela bezplatné členství jsem fakt nikdy PM nebyla :huh:

Důležité je jestli jsi PM teď. Pokud ano, tak ti to nepůjde, pokud ne, tak by to jít (podle příspěvků výše) jít mělo.

 

Mě končí PM za týden, tak ho nechám propadnout a zkusím jestli ta akce ještě bude...


  • 0

#31 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2016 - 19:52

Důležité je jestli jsi PM teď. Pokud ano, tak ti to nepůjde, pokud ne, tak by to jít (podle příspěvků výše) jít mělo.

 

Mě končí PM za týden, tak ho nechám propadnout a zkusím jestli ta akce ještě bude...

Takže si koupíš aplikaci za 15 peněz a pak PM za dalších 15.

Neušetříš nic, jen získáš navíc kus softvéru (podle mne zbytečného - ale to je věc názoru).

Jestli jsem to špatně pochopil, tak mne, prosím, opravte.


  • 0

#32 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 449 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2016 - 19:53

Odkaz nebude personalizovaný, když na něj kliknu, napíše mi to na stránce s placením: 
 
You are already a Premium member. The promotion you're trying to access is for non-Premium members only.[/size]
 
Zajímalo by mne, jestli to platí i pro ty co už PM byli a momentálně nejsou...

plati ja PM byl 2 x
  • 0

#33 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2016 - 20:33

Takže si koupíš aplikaci za 15 peněz a pak PM za dalších 15.

Neušetříš nic, jen získáš navíc kus softvéru (podle mne zbytečného - ale to je věc názoru).

Jestli jsem to špatně pochopil, tak mne, prosím, opravte.

Žádnou aplikaci si kvůli tomu kupovat určitě nemusíš.


  • 1

#34 MalejKacer

MalejKacer

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2016 - 22:28

Jak píše maaaca, zaplatil jsem 14,99 EUR a žádnou aplikaci jsem si kupovat nemusel. A v majlu není žádný termín není.

"And to help you enjoy the all-grown-up Geocaching® app at its best, we're offering Premium membership at a special discounted rate - 50% off for a limited time only. "


  • 0

#35 panprezident

panprezident

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2016 - 23:15

Your purchase of a Groundspeak Premium Membership was successful! We billed you for 14.99 EUR on Invoice Number XXXXXXXXXX. Your next billing date is March 11, 2017.
 
Ahoj, tak mně žádný email nepřišel, stačilo ale kliknout na zde zmíněný odkaz a PM za polovinu je doma. Díky moc!  :)

Tento příspěvek byl upraven od panprezident: 11 březen 2016 - 23:15

  • 0

#36 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 751 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2016 - 0:02

Diky za odkaz,zafungovalo, uz zpetne prideluju FP a pridavam cache z posledniho roku do kajakovaciho bookmarku.

Paypal ukazuje pending platbu 14.99EUR, radsi necham autorizaci aktivni do dokonceni.


  • 0

#37 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2016 - 0:44

Diky za odkaz,zafungovalo, uz zpetne prideluju FP a pridavam cache z posledniho roku do kajakovaciho bookmarku.

Paypal ukazuje pending platbu 14.99EUR, radsi necham autorizaci aktivni do dokonceni.

Cože???

TY si musíš platit PM? Pšes své zásluhy pro rozvoj hry? To je od Groundspeaku nehoráznost.


  • 4

#38 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 751 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2016 - 7:45

Nabizeli mi dozivotni PM, nechtel jsem ho, obcas si ho koupim a obcas necham vyprset, ale to je OT.
  • 0

#39 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 269 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2016 - 8:55

Jak mám docílit, aby to bylo v dolarech a ne v eurech? Mám napsat správné jméno a příjmení (protože je na kartě) a zbytek si mám vymyslet?

Přesně tak jsem to právě udělalal a odečetlo se 14,99 USD tj. aktuálně 375 CZK. Automatické obnovení PM jde okamžitě zrušit.


  • 0

#40 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2016 - 9:38

Dekuji za info. Zaplaceno a ulehcilo mi to rozhodovani jestli PM ano ci ne.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama