Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Как купить вечернее платье


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
5 odpovědí na toto téma

#1 Svetkaer

Svetkaer

    Newbie

  • Banned
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2016 - 20:20

Вечернее платье – прекрасная возможность прекрасной женщине продемонстрировать свою неповторимость. В таком платье, вы получите возможность проявить свою природу – быть королевой красоты в замке.
Возможностей одеть новое платье совсем не мало, нужно просто умудриться их обнаружить и схватить. И потом толково подобрать нужное платье, которое преобразит вас, конкретно вы в данном обличии преобразите вечер.
Сложилось что вы – тамада на балу, сложилось что вы громко отмечаете праздник или же вас пригласили на мероприятие к друзьям возможно родственникам и подозреваете, что праздник будет проходить в парадной обстановке, это значит вам тут же понадобится купить вечернее платье.
В каждом варианте модель возможно могут быть многообразными. На юбилей или именины. Удобно превосходное вечернее платье.
Стремление выглядеть с форсом – выказаться, блеснуть и удивить присущно нам постоянно
  • -5

#2 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2016 - 20:31

Halo....halo....volám pana administrátora.......


  • 3

Co nevidím, nahmatám . . .


#3 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2016 - 20:33

Asi zase nějaká mysterka, ne?  ;)


  • 1

#4 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2016 - 20:33

Dík za počtení v jazyce, který jsem jak vidím stále ještě ani přes dlouhodobé nepoužívání nezapomněla, ALE mám dotaz, jakou tohle má souvislost s GEOCACHINGEM? Ne že bych se ráda občas neoblékla do něčeho jiného než sportovního, obzvlášť podpatky mám vzhledem ke své "výšce" moc ráda, ale nejde o reklamu? Odkaz se mi ani nechce rozklikávat...

Jaký je názor moderátora?

 

Nebo že by to byl jazykový testík :wub: a bude následovat pozvánka na ruskojazyčnou akci ve velké večerní? :D To abych si skoro už dala do sekce HLEDÁM SPOLEČNOST žádost o doprovod, co?


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 15 březen 2016 - 20:37

  • 3

#5 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2016 - 20:37

Kdysi jsem něco podobného zažil na Nokia - fóru, bylo to časté a dost protivné. Ban by to vyřešil.


  • 3

Co nevidím, nahmatám . . .


#6 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2016 - 20:49

BAN

 

Díky za nahlášení. ;)


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama