Přejít na obsah


Fotka

OTEVIRANI POKLADU 2016


Nejlepší odpověď tomy.22 , 25 březen 2016 - 12:24

Také se přidávám  a otevírám svůj poklad

https://www.geocachi...37-810b55abc632

 

 

Jen upozorním. Samozřejmě je jen a jen věcí těch, co své keše otevřou, zda zveřejní souřadnice, či ne. Pamatujte však na to, že tímhle krokem nezveřejňuje souřadnice jen na určité časové období, ale prakticky až do té doby než souřadnice změníte, tím že keš uložíte někam jinam. Někdo je totiž téměř okamžitě hází na finálkové servery.

 

Pro příklad:


[attachment=8554:templ.jpg]

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
77 odpovědí na toto téma

#41 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2016 - 14:46

Už tradičně dávám k dispozici některé své mystery krabičky!

GC19B3A - Máme prezidenta
GC1991V - První match
GC1R351 - Zánik Podskalí
GC2TWJ6 - Where is the Edge?
GC1N2D6 - RP1 - stage
GC1X8PD - RP2 - stage
GC21V7F - RP3- stage
GC2371Y - RP4 - stage
GC18W1Z - Tabulky - všechny waypointy
GC1FJGV - 13 bobříků - všechny waypointy

Aby to nebylo až tak úplně zadarmo, musíte si o ně jako obvykle napsat, a to na Velký pátek 25. 3. 2016 mezi 18:00 - 24:00h. Na maily mimo tuto dobu nebude reflektováno, skály s poklady budou zavřeny :D!

 

Výše uvedené nápovědy jsem původně chtěl dát přímo sem, ale cestou se maličko poničily :) ...

 

VEPjr.jpg

 

A jako obvykle zvu na nějaký ten prima event. Tentokrát to je aprílový GC6CYK3  :rolleyes:... 


Tento příspěvek byl upraven od dachmh: 25 březen 2016 - 14:55

  • 1
Vložený obrázek

#42 FlyingBottle

FlyingBottle

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2016 - 15:26

Otevrel jsem skoro vsechno, viz muj profil.

Zkusenosti s otviranim nemam spatne, otevrel jsem uz nekolikrat a otviram obcas i na Vanoce.

Jestli si nekdo pomuze tim, ze si najde kes na finalkovem serveru, me nijak netrapi, jednak to neovlivnim a jednak me to nijak neposkozuje. Je to jeho boj, ze se pripravi o tu radost, kdyz neco spravne vylusti. Kdyz neco nevim a owner neporadi, jak lustit, tak obvykle nekomu napisu a do druheho dne mam reseni nebo navod k lusteni. A stejne tak se snazim odpovedet, kdyz mi nekdo napise.


  • 2

#43 n3oklan

n3oklan

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2016 - 15:43

Také mi hlásí ke Kron Family, že nejsem oprávněna.


Omlouvám se, moje chyba, špatně nastavena oprávnění k přístupu - fórum je nové a chybky se vychytavaji za chodu... Uz by to melo být ok...
  • 1

^_^ GeoSever - kačeři a kachny nejen ze šluknovského výběžku


#44 Pája a Gari

Pája a Gari

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2016 - 16:03

Omlouvám se, moje chyba, špatně nastavena oprávnění k přístupu - fórum je nové a chybky se vychytavaji za chodu... Uz by to melo být ok...

už to jde, díky :)


  • 1

#45 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2016 - 19:08

Dobrý večer všem.

V minulých letech jsem nabízel konkrétní keše, letos to napíšu trošku jinak.

 

Nenabízím žádné finální souřadnice, ale jak v minulosti tak i nyní a věřím, že i do budoucna, kdo se na mě obrátil s žádostí o pomoc na mých keších, nikomu jsem pomoc neodepřel a většinou odpovídal obratem. Na rozdíl od těch ownerů, po kterých jsem pomoc sám žádal (i násobně), ale žádné pomoci se mi nedostalo, tak od takových se já distancuji.

Pak mi totiž nezbývá nic jiného, než se o pomoc obrátit jinam.

 

Má nabídka je trvalá a průběžná. Nikdo nebude odmítnut. Sem tam se o tom můžete dočíst v některých logách na mých keších.

 

Všem přeji hlavně příjemnou zábavu a pobyt na čerstvém vzduchu než sedět u PC a nevědět  B)


  • 8

Vloženo do PM         Statistiky - PM

S III mini (N5800XM)


#46 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2016 - 19:15

Jen plníte podvodníkům jejich databáze finálek a podporujete tak následné šmelení s nimi. :unsure:

Pokud chcete něco otvírat, tak z toho raději rovnou nadělejte tradičky.  ;)


  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#47 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 581 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2016 - 19:20

Jen plníte podvodníkům jejich databáze finálek a podporujete tak následné šmelení s nimi. :unsure:

Pokud chcete něco otvírat, tak z toho raději rovnou nadělejte tradičky.  ;)

 Na tomto určitě něco je, ale myslím si, že i bez této akce ty databáze jsou plné, bohužel.


  • 5

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#48 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 336 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2016 - 19:24

Jen plníte podvodníkům jejich databáze finálek a podporujete tak následné šmelení s nimi. :unsure:
Pokud chcete něco otvírat, tak z toho raději rovnou nadělejte tradičky. ;)


Neplním, a jako i někteří další, jsem jen ulehčil hledání řešení. Jak k věci kdo přistupuje, je věc každého geosoudruha ownera.
  • 9

#49 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2016 - 19:34

dejwy, tvůj postup podle mě Kapsa nemyslí. Jeho příspěvek myslím směřuje na ty, co zveřejní rovnou souřadnice. Ale, jak už jsem psal, je to jen jen jejich věc, když zveřejní souřadnice svých keší.

 

Mimochodem na serverech kde jsou zveřejněny finální souřadnice se tetelí blahem a tento den je pro ně opravdu svátkem.

Už tam mají jen během dneška o pár stovek finálních souřadnic více.  Celkem : 11215 finálek

 

Tady je jedna z dalších z dneška

 

templ1.jpg


  • 0

#50 Aichah

Aichah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2016 - 20:14

Par stovek behem dneska diky Otvirani pokladu? To asi ne, takovou kovbojku bych z toho nedelala. Zas tolik jich tu dnes neprobehlo


  • 5

#51 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2016 - 20:27

Jsi si jistá, že otvírání probíhá jen tady? ;)


  • 0

#52 Aichah

Aichah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2016 - 20:31

No jinde jsem se po nem jeste nedopidila. Kde jeste muzu obohatit svuj spulicek ?


  • 1

#53 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2016 - 20:39

Nezlob se, ale nebudu se podílet na zveřejňování finálních souřadnic. Ale můžu ti ukázat graf jak do dneška stoupal počet zveřejněných finálních souřadnic. Osobně nevěřím, že na tom má dnešní den malej podíl. ;)

 

graf.jpg


  • 0

#54 Aichah

Aichah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2016 - 20:43

No pekny. I kdyz spouste lidi to bude k nicemu. Ja si udrzuju databazi cely CR a prubezne doplnuju finalky bud lustenim, nebo diky napovedam z nakopni na FB a soubezne s tim sleduju jak jdou kese do archivu driv nez se k nim dostanu a casto u nich prave finalku mam. Takze trvanlivost znacne omezena. 


  • 2

#55 emeritushk

emeritushk

    Emeritus

  • Members
  • PipPipPip
  • 170 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2016 - 20:47

Otevrel jsem skoro vsechno, viz muj profil.

Zkusenosti s otviranim nemam spatne, otevrel jsem uz nekolikrat a otviram obcas i na Vanoce.

Jestli si nekdo pomuze tim, ze si najde kes na finalkovem serveru, me nijak netrapi, jednak to neovlivnim a jednak me to nijak neposkozuje. Je to jeho boj, ze se pripravi o tu radost, kdyz neco spravne vylusti. Kdyz neco nevim a owner neporadi, jak lustit, tak obvykle nekomu napisu a do druheho dne mam reseni nebo navod k lusteni. A stejne tak se snazim odpovedet, kdyz mi nekdo napise.

podepisuji, a archivovat je kvůli tomu nebudu :-)


  • 3

#56 emeritushk

emeritushk

    Emeritus

  • Members
  • PipPipPip
  • 170 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2016 - 20:50

Jen plníte podvodníkům jejich databáze finálek a podporujete tak následné šmelení s nimi. :unsure:

Pokud chcete něco otvírat, tak z toho raději rovnou nadělejte tradičky.  ;)

Tady to je o otvírání a ne o názorech na otvírání. A otvírat nějakou keš na Kavkaze je kretenismus.


  • 0

#57 netvor

netvor

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2016 - 21:13

Nepochybuji, že se finálové souřadnice zveřejněné na Velký pátek dostanou do databází finálek. Ale myslet si, že bez dnešního otevírání pokladů by tyto seznamy zely prázdnotou, může jen naivní hlupáček. Představa, jak správce databáze celý rok netrpělivě čeká na Velikonoce, až pár ownerů poodhalí souřadnice několika mysterek, musí přece připadat srandovní i Tobě, tomy, ne?

Navíc nabídka je jenom tam, kde je i poptávka. Copak asi N.o.e. myslel tím, že když mu nepomůže s luštěním owner, nezbývá mu nic jiného, než se obrátit jinam? A za to si vysloužil souhlasné mručení komunity???

Dát za tohle palec nahoru a potom mentorovat nad tím, že se na pokoutné weby dostane dvacítka nových finálek (které už tam stejně nejspíš jsou) mi připadá trochu pokrytecké... :-)


  • 5

#58 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2016 - 21:25

Máš pravdu netvore. Samozřejmě, že správce nečeká na tento den ani na žádný jiný, ale tento den "poctivcům" hodně pomůže. Ale pokud zde, nebo kdekoliv jinde owner zveřejní souřadnice svých keší, nikdo s tím nic neudělá a ani nemůže. A ten počet dvacet keší? Přidej. ;) Mimochodem viděl jsi ten graf, co jsem sem dával?


  • 0

#59 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2016 - 21:40

Tady to je o otvírání a ne o názorech na otvírání. A otvírat nějakou keš na Kavkaze je kretenismus.

 

V tom případě nechápu proč tu zveřejňuješ svůj "názor". Navíc Kapsa napsal narozdíl od Tebe ten svůj alespoň slušně.


Tento příspěvek byl upraven od mr3ska: 25 březen 2016 - 21:40

  • -2

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#60 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2016 - 21:43

Tady to je o otvírání a ne o názorech na otvírání. A otvírat nějakou keš na Kavkaze je kretenismus.

 

Nejenom tady.....


gc.jpg


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama