Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Logbook


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 rabbit PF

rabbit PF

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2016 - 16:37

Ahoj, chtěl bych založit kešku průměrem něco jako je filmovka. Dá se někde vytiskout, nebo stáhnout na tisk logbook toho to formátu? Občas vídám v některých keších zamotaný logbook, který má v hlavičce název kešky. 


  • 0

#2 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 843 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2016 - 16:38

Mrkni se tady na webu nahoře do sekce "Soubory", podsekce "Logbooky".


  • 0

SW: a:Drake 5
HW: Nexus 6 (Android 6), Qstarz BT-Q818X bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat


#3 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2016 - 18:38

Srolovaný papírek (či několik) nedoporučuji. Sám mám s tímto provedením zkušenost a rozhodně už ho nikdy nepoužiju (a též není oblíben ani mezi lovci). Pokud mohu doporučit, udělej si logbook třeba skládaný či vyrob/sežeň malinký notýsek (do svých keší velikosti PET si notýsky vyrábím secvaknutím několika proužků papíru a funguje to, myslím, velmi dobře). :)


  • 9

#4 rabbit PF

rabbit PF

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2016 - 20:55

Děkuji za reakce a rady! Pravda....srolovaný logbooky taky moc nemusím. Uvidím až mi přijde "krabka", podle ní se zařídím. Ještě jednou díky! :)


  • 0

#5 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2016 - 21:12

Tenhle je teda kupovaný, koupil jsem jich tenkrát víc.

Přiložené miniatury

  • IMG_20160322_185118.jpg

  • 0

#6 VitDLa

VitDLa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2016 - 5:54

Srolovaný papírek (či několik) nedoporučuji. Sám mám s tímto provedením zkušenost a rozhodně už ho nikdy nepoužiju (a též není oblíben ani mezi lovci). Pokud mohu doporučit, udělej si logbook třeba skládaný či vyrob/sežeň malinký notýsek (do svých keší velikosti PET si notýsky vyrábím secvaknutím několika proužků papíru a funguje to, myslím, velmi dobře). :)

Taky ty srolovaný papírky nemusím. Jak píše KulisekW, vlastní výroba je taky cesta. Stačí změřit průměr hrdla, v excelu vytvorit tabulku potrebnych radku a pak strihat, lepit a závěrem sešít koněm. Jako obal používám tvrdší papír z papírových složek.


  • 0

#7 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2016 - 10:00

celkom šikovný generátor

http://www.gctoolbox...ator/genlog.htm


  • 0

#8 ClarissaMaryse

ClarissaMaryse

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationDomažlice a Plzeň

Publikováno 23 březen 2016 - 10:15

Nesla by líp petka? Nejsem sice její zastánce, ale pokud jde o logbook tak na ni se dají koupit nebo odstřihnout kus ze sešitu a zasunout.

Co vím tam pokud dokud není plný tak vydrží a jde i dobře vyndat. :-)
  • 0

#9 ClarissaMaryse

ClarissaMaryse

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationDomažlice a Plzeň

Publikováno 23 březen 2016 - 10:17

Ted me napadá vystřihnout kulatý logbook. Ale nevím co znamena ,něco jako filmovka,
  • 0

#10 Joe Tramp

Joe Tramp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2016 - 10:49

Srolovaný papírek (či několik) nedoporučuji. Sám mám s tímto provedením zkušenost a rozhodně už ho nikdy nepoužiju (a též není oblíben ani mezi lovci). Pokud mohu doporučit, udělej si logbook třeba skládaný či vyrob/sežeň malinký notýsek (do svých keší velikosti PET si notýsky vyrábím secvaknutím několika proužků papíru a funguje to, myslím, velmi dobře). :)

 

Do filmovky jsem dal sešité tři srolované papírky (návrh ve wordu trval 5 minut) a nemůžu si stěžovat - ostatně nic lepšího mě nenapadá. Naopak se mi nelíbily "harmoniky" (neustále hrozí jejich rozsypání). PET je samozřejmě něco jiného, tam je nejlepší sešítek (při domácí výrobě nezapomenout na tvrdší "desky" a nepřehánět to s jeho tloušťkou).


  • 0

#11 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2016 - 17:57

Srolovaný papírek (či několik) nedoporučuji. Sám mám s tímto provedením zkušenost a rozhodně už ho nikdy nepoužiju (a též není oblíben ani mezi lovci). Pokud mohu doporučit, udělej si logbook třeba skládaný či vyrob/sežeň malinký notýsek (do svých keší velikosti PET si notýsky vyrábím secvaknutím několika proužků papíru a funguje to, myslím, velmi dobře). :)

Že ses snažil cpát motáky do zkumavek je od tebe sice politováníhodné doznání ke geohříchu, jenže tady jde řeč o schránce "s průměrem něco jako je filmovka"

A konkrétně ve filmovce se už moták snese. Léty geoevoluce prověřený a v geonormě zakotvený je moták o dvanácti listech délky 297mm a šířky 1½" z papíru síly 80g/m2.

Víc papíru se dávat nesmí, protože pak to Smogeo nemůže nabodnout na malíček a vytáhnout.

Geonorma dále uvádí, že owneři starší než 113 FI, mají tento moták připevnit na hřídelku o průměru 9mm až 15mm a délky 48mm. Hřídelka má listy přečnívat jen jedním koncem. Listy k ní musí být upevněny z takové strany, aby při otáčení hřídelkou za vyčnívající konec v kladném směru se spirála logbooku utahovala.

DSC00766.jpg


  • 3

#12 SvenWiersen

SvenWiersen

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2016 - 21:10

Do filmovky jsem dal sešité tři srolované papírky (návrh ve wordu trval 5 minut) a nemůžu si stěžovat - ostatně nic lepšího mě nenapadá. Naopak se mi nelíbily "harmoniky" (neustále hrozí jejich rozsypání). PET je samozřejmě něco jiného, tam je nejlepší sešítek (při domácí výrobě nezapomenout na tvrdší "desky" a nepřehánět to s jeho tloušťkou).

 

Dobre desky vzniknou treba zalaminovanim prvniho a posledniho papirku.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama